girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

15. yıllardır v şeklinde kesilmiş saçlarımı dümdüz kestirip v biçiminden kurtulunca sahip olduğum saç boyu.

valla ben ömrümde böyle hafifleme hissetmedim.

eskiden yarım saatimi alan saç şimdi 5-10dk içinde şekil alıyor.

yalnız sürekli benim gibi maşalı saç kullanıyorsanız düz kestirmeyin, olmuyor bi değişik oluyor, ama huylu huyundan vazgeçmediği için kıvırmaya devam ^^

12 mart 22:28

14. Kendimde sevmiyorum. Yakışmıyor çünkü. Ya kısa bob tarzı ya da uzun olacak. Ama genelde bu saça sahip kişileri çok tarz buluyorum. Özellikle ince telli nispeten daha Az saçı olanlarda daha güzel olduğunu düşünüyorum.

12 mart 13:39

13. Yıllarca samara gibi gezdim. Uzun saçlar aslında bir kamuflaj öğesiydi benim için bundan yaklaşık 2 sene önceye kadar. Fazla kilolarınız olunca insan kendini gizlemek istiyor fark edilmek istemiyor sanki. Çok acı ama toplumun istediği de bu yönde. Kısa saç olmaz sana diyorlar, omzun geniş yüzün büyük, etli. O yüzden hayatım boyunca uzun saçın kahrını çektim o yıkaması, şekil vermesi derken saatlerimi harcadım. Değmedi. Evet değmez ama işte öyle. Bu konuda daha çok şey yazılır da yeri burası değil.

Geçen sene omuzlarda orta boy saça geçtim ve bir daha asla saçlarımı uzatmak istemiyorum, uzatmaya gerek duymayı ise hiç istemiyorum.

12 mart 08:24


12. Yaklaşık beş yıldır sahip olduğum saç boyu. İki üç ayda bir "uzun saç" denilebilecek boya geliyor, gidiyorum yine orta boy kestiriyorum. Fakat en yakın zamanda cesaretimi toplayıp kısacık kestirmek istiyorum. Yaz aylarında ferah ferah..

12 mart 02:10 12 mart 02:22

11. Hollywood' un son 3 yildir gozdesi sac boyu. Oldukca modern buluyorum. Bakimi da kolay. Ozel urun kullanmaya firsatin olmasa bile kirik uclardan her ay 1 cm kisaltarak hem boyu koruyabilir hem saglikli gosterebilirsiniz.

12 mart 01:52

10. Çok seviyorum ama çevremdeki herkes çok gereksiz, ne idiği belirsiz bi saç boyu dediği için bu zamana kadar bir türlü kestirmeye cesaret edemedim. Bence modern duruyor, farklı bir havası var. bu yaz perma yaptırıp köprücük kemiğime gelecek kadar kestirmek istiyorum, bakalım bakalım.

12 mart 01:23

9. en son ilkokulda saçlarımı kısa kestirmiştim. düğünden sonra bir daha kestireyim dedim, çünkü içimde kalacaktı. kesen kişiye çok güveniyordum, eşim de çok beğendi ama bence bana göre değilmiş kısa saç.şimdi saşlarım orta boyda, hep uzun olan saçlarımı o kadar da aramıyorum, çünkü uzun saç kadar çok derdi yok, yıka ve çık. şekillendirmesi de daha hızlı, eskiden saçlarıma maşa yapmam en az yarım saatimi alırdı, şimdi 10 dakika.

çok tavsiye ettiğim, çene ile omuz arasında kalan saç boyu.

11 mart 23:19


8. Benim saçlarım için oldukça kullanışsız. Abuk subuk dalgaları olan saçlarım var ve bu boydayken çok şekilsiz duruyor gibi geliyor. Özellikle de düz kesimse. Uzun ve katlı saçlarımı özledim. Zaten niye kestirdiysem...

11 mart 15:48

7. Bence boynun bitimi yani omuz başlangıcından meme ucu hizasına kadar olan saçtır ki yıllarca hep bu uzunlukta kullandım saçlarımı (erkek berberinde makinayla 0a vurdurmadan önce).

Nası desem ben bu saç uzunluğunu sevmiyorum gerek hem yıllarca kullanıp çok sıkıldığımdan gerekse çok bi karakteri olmadığını düşündüğümden. Kullanışlı evet ama onu da istiyom onu da istiyom arası bu olsun diye buna razı olma mevsimini geçtim kendi çapımda. Uzun Saçın karakteristiği, seksiliği bambaşka, kısa saç modellerinin ise her biri farklı bir karakter. Orta boy ise kendime kısaltacak kadar güvenmiyorum, uzatacak kadar da saçıma güvenmiyorum saçıydı benim için. Şu anda saçlarimi uzatıyorum, 8 cm kadar oldular, ekstra birşey yapmıyorum ama muhtemelen long Bob kullanıcam uzayınca.

11 mart 12:51

6. Benim boyum 1.60 civarı çevremdeki herkes saçını uzat diyor, arkadaş boyuma bakmadan saçımı niye belime dizime kadar uzatayım, şahsi fikrim tabi ama benim gibi selvi boylu olmayanlara ben yakıştıramıyorum saçım çok uzadığında daha kısalmış hissediyorum.

11 mart 12:00