yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (8)
  • medya (2)
  5

  1. otacı markasının silikon, parfüm, boya ve mineral yağ(gizlinot: parafin) içermeyen dudak nemlendiricisi. ayrıca vegan, glutensiz ve cruelty free bir ürünmüş.

  yoğun yapıda, stick formda renksiz bir ürün. hafif bir gül kokusu var. nemlendirmesi oldukça iyi. kabuklarını koparıp yara haline getirdiğim dudaklarımı geceden sabaha kadar düzeltti. gün içerisinde rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum çünkü dudağı parlatmıyor, ağırlık yapmıyor. likit mat ruj altında da kullandım. ruju bozmadı, dudağımın kurumasını önledi. benim için vazgeçilmez ürünlerden biri.

  ilgili medya:
  2
  14 ekim 2020 20:11

  5

  2. Ürün çok sert bir yapıda. Donmuş tereyağı gibi. Sürerken bastırmanız gerekiyor. Bu da çabucak bitmesini sağlıyor. Şimdiden yarıladım bile. Dudaklarımı nemlendirmesi ise gayet başarılı. Eskiden her saat başı nemlendirme ihtiyacı hissederken şimdi sadece sabah ve akşam sürüyorum. Dudaklarımdaki kuruluk hissi azaldı. Benim için başarılı bir ürün. Hayvanlar üzerinde test edilmemesi ise çok hoşuma gitti.

  21 kasım 2020 18:25

  4

  3. Cruelty free, vegan, GMP(gizlinot: Good manifacturing practice) sertifikalı, renksiz bir dudak balmı.

  İçeriği çok temiz.

  Shea yağı, jojoba yağı, hindistan cevizi yağı gibi birçok besleyici yağ içeriyor. Nemlendirme konusunda iyi. Dudakta aşırı yağlı, parlak görüntü bırakmıyor. Hafif, nemli bir bitiş sağlıyor.

  Gül kürü serisinden olduğu için gül ekstraktı içeriyor. Buram buram gül kokuyor. Yoğun kokusu beni rahatsız etti açıkçası.

  Katı formunu balmumundan değil (link: https://cosmeticsinfo.org/ingredient/euphorbia-cerifera-candelilla-wax bitkisel kaynaklı waxlardan) alıyor. Uygulanırken eriyen, kremsi bir yapısı yok. Sert yapıda, dudağa hafifçe transfer oluyor.

  Sanırım üründeki koruyucu içerik e vitamini. Ürünün ambalajını açtıktan sonra şu kadar süre kullanınız logosu yok. Min. dayanma tarihi yazıyor.(gizlinot: Bendeki tarih 12/2021)

  Ürün 4.2 gram. Kullandığım diğer lip balmlara oranla gramajı az.

  (link: https://www.eveshop.com.tr/otaci/gul-kuru-100-dogal-nemlendiren-dudak-koruyucu-4-2-gr/ Eveshop'tan) indirimle 10 liraya almıştım. Bu fiyata göre gayet iyi bir performansı var.

  Benim için tek dezavantajı kokusu oldu. Onun dışında memnun kaldım.

  24 kasım 2020 15:52 24 kasım 2020 15:55


  3

  4. içerik olarak temiz, katı yapıdaki dudak koruyucu. ben sürülmesi daha kolay ve dudağa renk veren balmları sevdiğim için pek hoşuma gitmedi ama bitene kadar kullanırım. nemlendirmesi orta derecede, kokusu çok az.

  19 aralık 2020 15:14

  5

  5. kokusunu ve performansını çok beğendiğim, oldukça katı yapıdaki dudak nemlendiricisidir. ben getir ya da migros sanal marketten, aynı markanın gül suyunun ve ipek marka disk pamuğun olduğu paketi satın alarak tanıştım bu ürünle. 3 ürüne 42 lira ödedim diye hatırlıyorum. tek başına fiyatının 22 lira civarı olması gerekiyor. ben uyguna aldığımı düşünüyorum ama tek başına da 22 lira verilir bence çünkü akşam duşa girip çıktığımda bile dudaklarım nemli oluyor. aşırı sık tekrarlamaya da gerek yok, yemek yediğimde ya da su içtiğimde çıkabiliyor. çatlamış dudakları -bir hametan kadar olmasa da- iyileştiriyor. çok iyi bir baz görevi görüyor.ayrıca iyi nemlendirmesine karşın mat olması da çok hoşuma gitti. dışarıda kullanmak için kavanoz yapıdaki dudak koruyucularını tercih etmediğimden, bu ürünü beğendiğimi ve bittiğinde macera aramazsam tekrar alacağımı söyleyebilirim. ürünle ilgili tek beğenmediğim özellik, ürünü dışarı iten zımbırtının biraz dandik olması. onun dışında söyleyebileceğim negatif bir özellik yok.

  22 mart 2021 15:27

  5

  6. getir üzerinden alışveriş yaparken indirimde 12 liraya almıştım, içeriği tertemiz, birkaç besleyici yağdan oluşuyor. Yapay koku olmaması beni çok mutlu etti, sürümü kolay, bir anda ezilip tomar tomar ürün gelmiyor dudağınıza, kıvamı tam yerinde olmuş bana kalırsa. Nemlendirmesini ve yumuşatmasını da oldukça beğeniyorum. Birkaç kullanımlık kaldı ürünümde, bitince tekrar alırım. Beni hem fiyatından hem de performansından dolayı çok çok memnun etti. 

  10 ekim 2021 23:20

  5

  7. Katı bir kıvamı var bu yüzden sürülmesi biraz zor. Kokusunu pek beğenmedim ama kuruluktan çatlayan dudaklarımı güzelce nemlendiriyor, bu ürünü ilk kullanmaya başladığımdan beri dudaklarım daha canli duruyor. Temiz içeriği ve uygun fiyatı sebebiyle almaya devam edeceğim bir ürün oldu. Yine de nemlendirmesi bir tık fazla olabilirdi.

  16 aralık 2021 23:34