yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (12)
  • medya (1)

  16. uygun fiyatlı ve temiz içerikli. fiyat performansı açısından gayet iyi. nemlendirmesi yeterli. ilk başta sürerken yoğun yapılı gözüküyor ama hızla emiliyor ve hafif mat bir bitiş bırakıyor. ancak yağlı ve sivilceli bir cildime yeterli gelmedi bu matlaştırma özelliği çünkü 2 saat sonra cildim yağdan parıl parıl parlıyordu. kutusunda kuru ve normal ciltler diyor ama bence normal ve hafif yağlı ciltlere uygun. bitirdikten sonra bir daha almayı düşünmüyorum.

  17 ocak 16:27

  5

  15. Yaklaşık 1 senedir kullandığım ve çok memnun olduğum nemlendirici. Cildimi nemlendirmesi bence yeterli, sivilce yapmadı, kokusunu da seviyorum zaten çok hafif. Sanırım ömür boyu kullanırım.

  13 ocak 21:47

  14. Yağlı cildimle ilk defa içim rahat ederek bir nemlendirici krem kullandım. Zaten tesadüfen keşfettim kendisini. Şu an ikinci kutudayım herhangi olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Kullandığım sivilce ilacından dolayı pul pul olan cildime gayet yeterli geldi nemlendirmesi.(gizlinot: Zaten nadiren pul pul oluyor cildim)

  Kokusu beni rahatsız etmedi, zaten kısa bir süre sonra uçup gidiyor kokusu. Gül kokusunu sevmeyenlere yoğun gelebilir biraz. Bitince yenisini alacağım bir krem. Umarım hep böyle iyi anlaşırız onunla :)

  2 kasım 2020 23:30


  13. otacı markasının şampuanlarını ayıla bayıla kullandığım için markaya güvenerek ve içeriğinin temiz olması nedeniyle edindiğim nemlendirici.cildim karma. kızarıklık problemim de var. ben bu ürünü gece nemlendiricisi olarak kullanacağım için, içine birkaç damla üzüm çekirdeği yağı karıştırdım. ondan mı oldu yoksa ürünün kendisinden mi anlamadım. bir hafta kullandıktan sonra sivilce yapmaya başladı. dokusunu sevmiştim, nemlendirmesi de iyiydi. sivilce kusturdu mu acaba diye düşünüp tekrar kullansam mı dedim ama araya karantina girdi. krem kendi evimde kaldı.

  15 nisan 2020 15:20

  3

  12. Geçen kış kullandığım kremimdir. Herhangi bir alerji, iritasyon vs yapmamıştı. Kuru yanaklarımı yatıştırmıştı fakat nemlendirmesi bana yetmemişti. Kokusu ise biraz ağır. Tüm bu sebepler yüzden tekrar kullanamam sanırım.

  21 eylül 2019 10:07

  1

  11. bir hevesle aldığım kuru, hassas, seboreik dermatitli cildimde hicbir ise yaramayan krem.

  21 eylül 2019 05:44

  3

  10. Kuru cildimin nemlendirici sürdükten sonra ilk defa matlaştığını görüyorum. Böyle bi ürün hayatımda kullanmamıştım. Nemlendirmesi hiç yeterli değil. Kokusunu sevdim gül kokusunu sevdiğim için. Elime boynuma sürüp bitirdim bir daha almam. 

  1 eylül 2019 15:11


  9. içeriğindeki shea butter sivilceye meyilli karma cildime iyi gelmedi doğal olarak. sürdüğümde matlaştırmıyor sanki kuruyor yüzümde. üzgünüm otacı bu ürün olmamış.

  12 temmuz 2019 14:23

  8. Kesinlikle önermem süslüler. İçeriği bahsettiği kadar doğal değil. Vaatlerini yerine getirmiyor. Sürdüğünüz anda cildiniz karıncalanıyor. En az on defa şans verdim yani ürüne. Her seferinde aynı şey. İlk defa bir kremde böyle bir durum başıma geldi. 50 TL ye asla değmez. Ayrıca yukarıda arkadaşımızın bahsettiği gibi çok mat bitişli aynı makyaj bazı gibi. Onun yerine indirimde 30 tlye düşüyor yves rocher çok güzel nemlendiricileri var. Uygun fiyatlı olarak isana hydro booster nemlendiriciyi öneririm içerik olarak daha temiz ve güzel bir hissiyatı var.

  12 temmuz 2019 01:30

  7. karma-yağlı cildime çekinerek kullandığım fakat oldukça memnun kaldığım temiz içerikli nemlendirici. 

  bir kere kesinlikle üzerinde belirtildiği gibi kuru ciltlere uygun değil çünkü mat bir bitişe sahip. bu kremi alırken beklentim sıfırdı hatta içeriğindeki zeytin yağı dolayısıyla ya sivilce yaparsa diye korkarak kullandım. açıkçası ekonomik olarak sıkıntı çektiğim bir dönemde indirimde 20tl olduğunu görerek almıştım. neyse, yüzümü ekstra yağlandırmaması, kızarıklıkları azaltması ve sivilce çıkarmaması nedeniyle şu an severek kullanıyorum. ayrıca kokusu da hafif bir gül kokusu bana göre. yani rahatsız etmedi ve zaten yüzde de kalıcı değil. tek sıkıntısı çok çabuk bitmesi ve kavanoz kutuda olması diyebilirim. ürünleri açtığım tarihi not aldığım için bakıyorum da bu kremi açalı 1.5 ay kadar olmuş ve dibini görmek üzereyim. yine de tekrar alır mıyım? evet alırım. çünkü sivilceye meyilli hassas cilde sahip biri olarak sivilce çıkarmayan ve irrite etmeyen bir nemlendirici bulmak o kadar zor ki.

  31 mayıs 2019 18:36