yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  dipotassium aspartate, red 7, glyceryl linoleate, glutamic acid, silver, peg-2 stearate

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (2)
  • medya (2)

  14. Tanım: İçeriğinde gül suyu barındıran, köpük formda yüz temizleyicisi.

  Kışın ya da kuru iklimli şehirlerde(gizlinot: Ankara gibi) yanakları pul pul dökülen, yazın ise sıcaktan sebum üretiminin artmasından ötürü ayna gibi parlayan, sivilceye meyilli ancak nemsiz bir cilde sahibim. Dolayısıyla yazın ve kışın özellikle temizleyici olarak farklı ürünler kullanmam gerek. Bu ürün kış mevsiminde yüzümü kuruturken, yazın çok yormadan temizledi.(gizlinot: keza yağlı ciltli bile olsanız yüzünüzü temizledikten sonra muhakkak nemlendirmelisiniz sevgili süslüler) İçeriği de yukarıda da belirtildiği gibi uygun fiyatlı birçok ürüne nazaran temiz. Bu açıdan kışın kullanıp da ürünün cildini kuruttuğunu fark eden arkadaşların yazın tekrar şans verebileceğini düşünüyorum.

  7 temmuz 17:43

  13. yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve 2 şişe bitirdim. sivilce problemi yaşayan kuru ciltli bir insanım ve son zamanlarda gül içerikli ürünlerin cildime ve sivilcelerime iyi geldiğini farkederek bu ürünü almaya karar verdim. öncelikle içeriğinden bahsetmem gerekirse (link: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_1766408032.html şurdan) da görebileceğiniz gibi içeriğinde yalnızca 2 ürün zararlı görünüyor ancak onlarda son sıralarda yani içerisinde en az bulunan maddeler. buradan yola çıkarak içeriğinin nispeten iyi olduğunu söyleyebiliriz. 

   benim cildim üzerindeki etkilerine gelecek olursak şu şekilde; zaten kuru olan cildimi kışın daha da kuruttu ancak şuanda öyle bir problem yaşamıyorum. kışın yarattığı kuruluğada cildime iyi gelen güzel bir nemlendiriciyle çözüm buldum bu yüzden herhangi bir problem yaşamadım bu anlamda. makyajı asla tek başına çıkartabilecek kadar güçlü bir ürün değil sabah uyandığınızda gece yağlanan cildi arındırmak veya makyajsız bir günün sonunda cildinizi yıkamak için kullanabileceğiniz bir ürün. ben duşta da kullanıyorum yüzümü yıkamak için ve gayet memnunum. bende fazladan sivilceye yol açmamakla beraber varolan sivilcelerime de iyi geldiğini söyleyebilirim. ben hergün günde 2 kez kullanıyorum ve bir şişesi bana 2 ay kadar yeterli geliyor. 

  cildiniz gül içeriğiyle iyi anlaşıyorsa tavsiye edebileceğim bir ürün. 

  28 haziran 01:58 28 haziran 02:25

  12. Cildi aşırı kurutan ve sinsi sinsi yağ dengesini bozan ürün. Haftada 1 kez duşta kullanmama rağmen yoğun yüzeyaktif maddeler içermesinden dolayı kurutucu etkisi cildin dengesine zarar veriyor. Şimdilerde köfte yaptıktan sonra ellerimdeki yağı temizlesin diye sıvı sabun yerine kullandığım ürün olmuştur. Çok başarılı yağ sökücüdür. :)

  28 mayıs 17:26

  11. Cildimi çok fena kaşındıran bir kopuk. Kullandığımdan beri yüzüm gergin ve derim sürekli dökülüyor. Yağlı olan t bölgemi biraz kurutmak için almıştım ama hiç sevmedim.

  14 nisan 23:21

  10. Merak edip aldığım ilk şişesi bitmek üzere olan ve ne yazık ki hiç memnun kalmadığım üründür. Temizlik hissi yaratmadığı gibi yüzümün bir kısmında kuruma yaptı. Buzdolabında tutmama rağmen kokusundan da hoşlanmadım. Bir daha almayı kesinlikle düşünmem.

  14 nisan 17:54

  9. karma yağlı cildimi kullanıyorum. burnum ve alnım yağlı ama yanaklarım da kupkuru oluyor. kullanmaya başladığımdan beri daha iyi ama tabii sabah ve akşam kullansam daha da iyi olacak. sabahları yalnızca yine otacı'nın gül suyuyla temizliyorum. açıkçası garnier'in neutrogena'nın yağlı ya da tüm ciltler için olan temizleyicilerinden pek de farklı etki etmedi. o yüzden daha doğal içerikli olduğu için bunu almaya devam edeceğim. yazın belki başka bir ürüne geçerim ama havalar ılık ve soğukken güzel geliyor cildime.

  19 mart 11:51

  5

  8. bir kaç gündür bu ürünü kullanıyorum. elbette amacım derin makyaj temizliği değil ona uygun bir ürün de değil. mesela sabah uyanınca veya gün içinde yüzümü yıkamayı istediğimde kullanıyorum. cildime bir aydınlık parlaklık geldi sanki süslüler. alerji yapmadı. sanırım bittikçe alacağım. içeriğini de baya beğendim. boyar madde sles mineral yağ paraben vs yok. ve Himalaya'nın köpüğü gibi kurutmuyor cildi. kendime velinimet bulmuş gibi sevinçliyim.

  19 mart 02:21

  7. içeriğinin temiz olması ve bir instagram sayfasında okuduğuma göre genellikle uzak doğuda kullanılan içeriğe sahipmiş, hali hazırda vegan, hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka olduğu için destek vermek amaçlı aldım.Kuru ciltli olduğum için köpük temizleyicilerle daha iyi anlaşıyorum, bu temizleyici de sevdim. bende aşırı kuruma yapmadı ve kolay durulanması ile de gönlümü bir tık çaldı.

  11 mart 16:51

  6. İçeriği gayet temiz ama tertemiz yapmıyor ve hafiften kurutuyor. Ben sabah kullanmak için aldım çünkü cildin koruyucu tabakasını tamamen sökmek istemiyorum günde iki kez temizleyerek. Ve diğer süslülerin de dediği gibi gül suyunu sevmiyorsanız bunu da sevmezsiniz. 

  11 mart 08:10

  5. sabahları cildimi yormadan temizlemek istediğim için aldığım köpük. cildi derinlemesine temizlemiyor ama buna rağmen nivea’nın köpüğünden çok daha iyi ve içeriği de temiz. eğer gül suyu cildinize iyi gelmiyorsa tavsiye etmem çünkü içerisinde azımsanmayacak derecede gül suyu var. çok sorunlu bir cildiniz yoksa memnun kalırsınız diye düşünüyorum. 

  10 mart 17:11