sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • oylar (16)
  • medya (4)

  59. Ambalajı değişmiş gül suyu. Ayrıca önceki gül suyunun içerik listesinde sadece rosa damascena flower water yazarken şu anki içerik listesi rose damascena flower water, geraniol, citronellol şeklinde. Son iki maddenin ısparta gülünden gelen doğal bileşen olduğu belirtilmiş. Ewg’de bu içeriklere baktığımda ilk maddeye 7, ikincisine ise 5 puan verilmiş. ( puanı ne kadar yüksekse o kadar zararlıdır.) bu maddelerin doğal içerikten gelmesi onları zararsız yapar mı emin değilim.

  8 haziran 19:32

  58. Yaklaşık 10 yıldır tonik niyetine rosense gül suyu kullanan biri olarak denemek için aldığım üründür. Kokusu rosense e göre daha hafif gibi, onun dışında gül suyu olarak rosense ile eşdeğer buldum performansını, güzel ürün.

  31 mart 18:20

  57. Süslüler gül suyu ve güllü su diye iki çeşidi var. Gül suyu orijinal katkısız gül suyu bende de bu var. Gözeneklerde düzenli kullanımda fayda sağlıyor ki bildiğim kadarıyla bilimsel bir şey bu gözenekleri küçültmesi. Bu arada gözeneklerimiz genetikmiş ve en fazla genetiğimizde olan kadar küçültebilirmişiz bunu da söyleyeyim vay efendim yıllardır gül suyu kullanırım gözeneklerim aynı demeyin süslüler :)

  31 mart 01:36

  56. Yaklaşık bir aydır sprey formunda olan gül suyunu kullanıyorum. Gratiste 7 küsür tl'ye inmişti 50ml bir deneyeyim dedim. İyi ki de almışım. Normalde pek sevmem gül kokusunu, ağır gelir. Fakat etkilerini görmek için inat ettim kullandım. Gözlemlediğim en büyük şey cilt rengimi eşitlemesi oldu. Benim yanaklarım hep biraz kırmızıdır. Bunu kullandığımdan beri cildimde bir dinginlik var. Ben günde iki kez temiz cildime kullanıyorum. Ama makyaj üstüne ya da gün içinde tazelenmek için kullananlar da varmış. Yüzümü yıkadıktan sonra iki fıs sıkıp kurumasını bekliyorum ve sonra nemlendiricimi sürüyorum. Sanırım arık hep alacağım. Bu serinin bir de nemlendiricisi var onu da merak ediyorum. Bu arada vegan bir ürün ve içeriği çok çok doğal. Mutlaka deneyin. Fiyatları da bence indirimlerde çok uygun oluyor.

  15 şubat 15:16

  55. Karma/yağlı cildime oldukça iyi gelen bir ürün. Gün içinde yüzümde oluşan fazla yağı almak için ve geceleri tonik niyetine kullanıyorum. Bunu sürüp nemlendirici uygulayınca nemlendiricinin cildime daha iyi ve uzun süre etki ettiğini hissediyorum. 2 ayı aşkın bir süredir deneyimlediğim için gözenekleri gözle görülür bir biçimde sıkılaştırdığını söyleyebilirim.

   Fakat benim için bu ürünün en büyük handikapı kokusu. Başka bir markanın gül suyunu hiç denemedim, bilmiyorum onlarda da böyle midir ama bunu ne zaman yüzüme sürsem erkek arkadaşım yüzümün ağır bi şekilde kimyasal, alkol koktuğunu söylüyor. Saf gül suyu olduğunu söylesem de kendisini inandıramadım :(. Sanırım ilk sürdüğünüzdeki o hoş gül kokusu uçup gidince öyle bir koku kalıyor. Daha sonra sürüp anneme de koklattım o da aynı şeyi söyledi. Yani kısacası güzel bir ürün ama yüzünüzde böyle bir kokuyla gezmeyi kabullenmeniz gerekiyor. (gizlinot: swh)

  31 ocak 03:56 31 ocak 03:59

  54. Çok güzel bir gül suyu, saf olduğunu düşünüyorum. İçilir mi diye soran süslüler, ben doğal yazdığı için içtim. 2 yıldır yaşıyorum sanırım bir sıkıntı olmadı ama beklediğim güzel aromayı da alamadım açıkçası. Fiyat performans anlamında gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Son olarak bakımlı süslüler için uygulama notu :

  İki pamuğu Gül suyuyla ıslatıp geceden buzluğa koyunuz, sabah kalkınca yüzünüzde gezdiriniz,  isterseniz hafifçe göz altlarınızda bekletiniz. Sonra bana dua ediniz. :) 

  11 ocak 10:41 11 ocak 11:08

  5

  53. İndirimsiz 22 tl gibi bir fiyata almıştım. Daha önce rutinimde gül suyu yoktu ve cildime tonik ararken bunu kullanmaya karar verdim. Ben çok sevdim şişe bitmek üzere sonrasında yine bunu alırım macera aramaya gerek yok benim için. Temizleme jelinden sonra oluşan o hafif gerginliği güzel alıyor cilde bir parlaklık veriyor.

  29 aralık 2018 02:12

  52. Pahalı toniklerle aynı işlevi gören ürün... düzenli kullanımda gözeneklerin sıkılaştığının farkına varacaksınız.

  Ama kokusu bazılarımız için (mesela ben) çocukluktaki tuhaf anılara götürebilir.

  24 kasım 2018 21:28

  51. Kafamı dağıtmak için ürün yorumu yaparak biraz rahatlamayı umuyorum. Yüzde yüz naturel olanını bugün itibariyle bitirdim. İki hafta önce yedeğini almıştım. Burada gördüğüm cilt rutinlerinden feyz alarak tonik kullanmayı bırakarak geçtim gül suyuna. Fiyatı hem uygun hem de kesinlikle işe yarıyor. Temiz bir marka. Kesinlikle tavsiye ederim.

  24 kasım 2018 20:07

  5

  50. Kuru-karma cildime iyi gelen, yüzümü yıkadıktan sonraki gerginliğini alan, yumuşatan, aydınlatan, kullandığım süre içerisinde sivilce izlerimi daha az görünür kılan bir gül suyudur kendisi.

  Otacı markasını seviyorum. Hem vegan, hem cruelty free, hem de içerik olarak tertemiz bir marka. Gül kürü serisinden yıkama köpüğüyle beraber kullanıyorum. Cildimde alerji, sivilce vs. yapmadı aksine, cildimin kızarıklığını sivilce izlerimi azalttı.(gizlinot: Kullandığım süre içerisinde böyle tabi, bir iki gün ara verdim bu ürünlere ve yüzümdeki kızarıklıklar izler yeniden belirdi) Ben şişesinin başına sprey aparat taktım ve buzdolabına koydum, yüzüme sıkıp pamukla yüzümü siliyorum ve tekrar bir fıs sıkıyorum. Böylece yüzüm nemlenmiş oluyor. Makyajdan sonra da ürünler yüzümle bütünleşsin ve pudralı görüntü gitsin diye sıkıyorum. Memnunum, uzun zamandır kullanıyorum, öğrenci bütçesiyle gülsha alamadığımdan (gizlinot: Daha iyi diyorlar)mütevellit yola otacıyla devam.

  31 ekim 2018 00:30