yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • oylar (28)
  • medya (3)

  67. İnternette %100 gül suyu ararken bu ürünü gördüm. Üzerinde de %100 doğal gül suyu yazmasına inanarak sipariş verdim ancak ürünün arkasındaki içindekiler kısmında gül suyu harici geraniol ve citronellol bulunduğu yazıyor. Bunların her ne kadar doğal olarak bulunduğu belirtilse de bu içerikler hassas cilde uygun değil. Benim cildim de hassas ve bu içerikleri sevmiyor. Normalde gül suyunun kokusu pek hoş olmaz. Ama bu ürün güzel kokuyor. Sebebinin de içerdiği bu maddeler olduğunu düşünüyorum. Piyasada bu tür bileşenlerin bulunmadığı sadece gül suyundan oluşan ürünler varken bir daha tercih etmem. Ancak çok hassas olmayan ciltler için güzel bir ürün.

  20 haziran 00:09

  5

  66. tonik niyetine kullanıyorum  kendisini. makyajımı temizledikten sonra pamuk ile sürmek o kadar ferah ve temiz hissettiriyor ki.. bence hafif bir gül kokusu var ağır diyemem. sürünce cilde güzel bir doku kazandırıyor. fiyatı da uygun bence. doğal (ya da doğala en yakın) bir tonik olması açısından denenmeye değer.

  21 mayıs 05:43

  65. Uzun zamandır tonik olarak kullanıyorum. Hassas bir cildim var, toniklerin çoğu özellikle alkollü olanlar kızarıklık ve döküntü yapıyordu. Bundan çok memnunum. Yeterince temizliyor ve gerginlik hissi yaratmıyor. Gözeneklere veya diğer cilt kusurlarına bir etkisi olmadı ama zaten o beklentiyle kullanmıyordum.

  15 nisan 23:15


  5

  64. Sprey formunda olanı kullanıyorum şişesi çok büyük değil ama makyaj üstüne bile kullanıyorum gayet güzel ferahlatıyor nemlendirme etkisi de güzel mis gibi kokuyor makyaj üstünde o pudralı görüntüyü alıyor eğer makyaj sabitleyici tarzı bişey kullanmak istemiyorsanız bu ürüne şans verebilirsiniz Gratis Online üzerinden almıştım 

  15 nisan 15:02

  63. spreyli şişede olanını bayılarak kullandığım üründür. son zamanlarda alerjik reaksiyon gösteren cildime çok iyi gelmiştir. ben gül suyumu buzdolabında tutuyorum ve sabah kalktığımda, gün içinde, gece yatmadan kısacası ne zaman aklıma gelirse suratıma fıs fıs sıkıyorum. nemlendirmesi gayet iyi, cildimin kızarıklığını hafifletti. alın aldırın ama lütfen soğuk kullanın

  14 şubat 10:24

  62. Çok fazla gül suyu denedim en son gül suyu diye güllü suyunu almışım. Şimdi gül suyunu aldım ve çok memnunum. Güllü sudan farkını hissettim güllü su bir miktar kuruttu cildimi. Ancak gül suyu kesinlikle doğal bir tonik işlevi görüyor alın aldırın 

  13 şubat 16:03

  61. İlk başta ufak spreyli şişelerde olanını aldım, daha sonra büyük şişesini alıp fısfıslı şişeye doldurarak devam ettim. Yaz ve bahar aylarında cildimi temizledikten sonra birkaç fıs sıkıp ellerimle yüzüme yedirdim. Düzenli kullanımda yüzümde tek tük olan kırmızı sivilce lekerine iyi geldi. Ayrıca sıcak havalarda oldukça serinletiyor. Gül kokusu çok sevdiğimden beni hiç rahatsız etmedi. Bittikçe alıyorum

  12 şubat 18:29


  5

  60. İlk ve tek kullandığım gül suyu. Piyasadaki diğer ürünlerle kıyaslama yapamayacağım bu yüzden.

  Yüzümü temizleme jeliyle yıkadıktan sonra tonik olarak kullanmakla birlikte makyaj öncesi ve sonrası da kullanıyorum, bu sayede pudralı görünümü almış oluyorum.

  Sivilce yapmıyor, nemlendirmesi çok başarılı, gerim gerim gerilen aşırı kuru cildime "oh nefes aldım" dedirtiyor.

  Gratis indiriminden 20 tl'ye almıştım ama kendi şişesinde kullanmak yerine spreyli bir şişeye döktüm, o şekilde kullanıyorum. Pamuk üzerine döküp cildime sürmekten istediğim randimani alamadım, bu şekilde daha iyi oluyor. Sürekli buzdolabında muhafaza ediyorum. Düzenli olarak kullandıkça aktif sivilcelerim daha hızlı sönüyor kesinlikle, bir yandan da gözeneklerimin daha az fark edildiğini düşünüyorum.

  Bununla birlikte ileriki zamanlarda eczaneden gliserin alıp içerisine birkaç damla damlatmayı ve karıştırıp yüzüme uygulamayı düşünüyorum. Bir zamanlar bu karışımın mac fix+ muadili olduğunu söyleyen bloggerlar vardı, denenebilir diye düşünüyorum.

  29 aralık 2019 22:24

  5

  59. Yüzümü temizledikten sonra tonik olarak kullandığım yegane ürün. Yüzümü imex sabunla yıkayınca cildim yağlı olduğundan gerim gerim gerilir. Bu gerginliği ise gül suyu alır efendim. Kullanın, kullandırın. 

  20 kasım 2019 19:04

  58. otacı hiç kullanmadım ancak bu gül sularında özellikle kaçıncı distile olduğu, yağının uçurulup uçurulmadığı önemli. 

  ıspartada yaşayan biri olarak ben birinci distile olan yağlı gül suyunu bir tanıdığımın tesisinden satın alıyordum, yarım litresi 50 lira civarıydı, çünkü zaten yararlı olan iyileştirici etkisi olan kısmı zaten yağıdır. 

  bunların aşırı bir etkisi olduğunu düşünmüyorum, sadece ferahlatmak için tonik olarak kullanılabilir. 

  2 kasım 2019 10:47