yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (22)
  • medya (4)

  66. spreyli şişede olanını bayılarak kullandığım üründür. son zamanlarda alerjik reaksiyon gösteren cildime çok iyi gelmiştir. ben gül suyumu buzdolabında tutuyorum ve sabah kalktığımda, gün içinde, gece yatmadan kısacası ne zaman aklıma gelirse suratıma fıs fıs sıkıyorum. nemlendirmesi gayet iyi, cildimin kızarıklığını hafifletti. alın aldırın ama lütfen soğuk kullanın

  14 şubat 10:24

  65. Çok fazla gül suyu denedim en son gül suyu diye güllü suyunu almışım. Şimdi gül suyunu aldım ve çok memnunum. Güllü sudan farkını hissettim güllü su bir miktar kuruttu cildimi. Ancak gül suyu kesinlikle doğal bir tonik işlevi görüyor alın aldırın 

  13 şubat 16:03

  64. İlk başta ufak spreyli şişelerde olanını aldım, daha sonra büyük şişesini alıp fısfıslı şişeye doldurarak devam ettim. Yaz ve bahar aylarında cildimi temizledikten sonra birkaç fıs sıkıp ellerimle yüzüme yedirdim. Düzenli kullanımda yüzümde tek tük olan kırmızı sivilce lekerine iyi geldi. Ayrıca sıcak havalarda oldukça serinletiyor. Gül kokusu çok sevdiğimden beni hiç rahatsız etmedi. Bittikçe alıyorum

  12 şubat 18:29


  5

  63. İlk ve tek kullandığım gül suyu. Piyasadaki diğer ürünlerle kıyaslama yapamayacağım bu yüzden.

  Yüzümü temizleme jeliyle yıkadıktan sonra tonik olarak kullanmakla birlikte makyaj öncesi ve sonrası da kullanıyorum, bu sayede pudralı görünümü almış oluyorum.

  Sivilce yapmıyor, nemlendirmesi çok başarılı, gerim gerim gerilen aşırı kuru cildime "oh nefes aldım" dedirtiyor.

  Gratis indiriminden 20 tl'ye almıştım ama kendi şişesinde kullanmak yerine spreyli bir şişeye döktüm, o şekilde kullanıyorum. Pamuk üzerine döküp cildime sürmekten istediğim randimani alamadım, bu şekilde daha iyi oluyor. Sürekli buzdolabında muhafaza ediyorum. Düzenli olarak kullandıkça aktif sivilcelerim daha hızlı sönüyor kesinlikle, bir yandan da gözeneklerimin daha az fark edildiğini düşünüyorum.

  Bununla birlikte ileriki zamanlarda eczaneden gliserin alıp içerisine birkaç damla damlatmayı ve karıştırıp yüzüme uygulamayı düşünüyorum. Bir zamanlar bu karışımın mac fix+ muadili olduğunu söyleyen bloggerlar vardı, denenebilir diye düşünüyorum.

  29 aralık 2019 22:24

  62. Öncelikle belirtmem gerekir ki başlık medyasında yer alan otacının güllü suyudur, gül suyuyla karıştırılmamalısı gerekir ikisi farklı şeyler. Ben iki farklı gül suyu denedim. Benim için en güzel nemi otacı sağladı, sivilce yapmadı, makyaj altına ve üstüne uygulandığımda kek görünümünü düşürdü, kendisini çok beğendim ve almaya devam edeceğim. Rosense gül suyu ise bende sivilce yaptı.

  ilgili medya:
  1
  8 aralık 2019 18:02 10 aralık 2019 15:59

  5

  61. Yüzümü temizledikten sonra tonik olarak kullandığım yegane ürün. Yüzümü imex sabunla yıkayınca cildim yağlı olduğundan gerim gerim gerilir. Bu gerginliği ise gül suyu alır efendim. Kullanın, kullandırın. 

  20 kasım 2019 19:04

  60. otacı hiç kullanmadım ancak bu gül sularında özellikle kaçıncı distile olduğu, yağının uçurulup uçurulmadığı önemli. 

  ıspartada yaşayan biri olarak ben birinci distile olan yağlı gül suyunu bir tanıdığımın tesisinden satın alıyordum, yarım litresi 50 lira civarıydı, çünkü zaten yararlı olan iyileştirici etkisi olan kısmı zaten yağıdır. 

  bunların aşırı bir etkisi olduğunu düşünmüyorum, sadece ferahlatmak için tonik olarak kullanılabilir. 

  2 kasım 2019 10:47


  59.  Rosense markasının gülsuyundan daha hafif kokan, gözeneklere ve siyah noktalara daha çok etkisi olan mükemmel bir ürün.     Buzdolabında saklamayı daha çok seviyorum. Sabahları soğuk soğuk gözeneklerimin olduğu bölgeler öncelikte olmak üzere yüzüme ve gerdanıma tonik niyetine kullanıyorum. Hele de maden suyuyla sprey kutusuna koyup iki fıs fıs yaptığınızda pahalı markaların işlevsiz toniklerine bin basar.

  Alırken güllü suyu ile karıştırmayınn

  22 eylül 2019 18:20

  58. toniğin ciltteki önemli etkilerini öğrendiğimde satın aldım kendisini.

  yerli marka oluşu, herhangi bir katkı maddesi bulundurmayışı sebebiyle tercih etmiştim aslında. ancak çok memnun kaldım. düzenli kullanımda gözenekleri sıkılaştırıyor gerçekten. siyah noktalarım da neredeyse yok oldu. ürünün tek eksi yönü bana göre ambalajı. kapağının çevirmeli oluşu kullanışı zorlaştırıyor. üstten açmalı olsa daha iyi olurdu.

  5 temmuz 2019 02:15

  57. Ambalajı değişmiş gül suyu. Ayrıca önceki gül suyunun içerik listesinde sadece rosa damascena flower water yazarken şu anki içerik listesi rose damascena flower water, geraniol, citronellol şeklinde. Son iki maddenin ısparta gülünden gelen doğal bileşen olduğu belirtilmiş. Ewg’de bu içeriklere baktığımda ilk maddeye 7, ikincisine ise 5 puan verilmiş. ( puanı ne kadar yüksekse o kadar zararlıdır.) bu maddelerin doğal içerikten gelmesi onları zararsız yapar mı emin değilim.

  8 haziran 2019 19:32