4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (5)
  • medya (1)

28. Kapak tasarımı iyi ancak şampuan azalmaya başladığında doğal olarak şişenin ortasına bastırmak istediğinizde şok! Bastıramıyorsunuz çünkü çok sert kaç kez parmaklarımı acıttı

16 temmuz 00:58

27. İçerisinde sls yok diye aldım. Aynı zamanda saçlarım dökülüyordu. Çok umutlanmak istemiyordum ama sadece 3 kullanmada bile etkisini gösterdi. Aslında şampuan saç dökülmelerine karşı değil saçı güçlendirme amacı var ama benim saç dökülmeme çok iyi geldi. Önceden saçlarla dolan banyo giderinde bugün bir-iki tel saç vardı. Sarımsaklı ama sarımsak kokmuyor. Bana biraz dalin kokusuna benziyormuş gibi geldi. Benim dipleri yağlı uçları kuru saçlarımda uçları daha da kuruttuğunu gözlemledim. Ama diplerinin yağlanmasını geciktiriyor. Kısacası sevdim. Bitene kadar kullanırım ondan sonra da otacı markasının başka bir şampuanını denemeyi düşünüyorum.

15 temmuz 19:00

26. Kuru ve normal saçalrda haftada 2 kez kullanıp faydasını almak, diğer günlerde nem ve keratin bakımı yapan şampuanlarla desteklemek daha doğru olacaktır.

12 temmuz 14:10


5

25. yaklaşık iki aydır haftada 2-3 kere bu şampuanı kullanıyorum, ve saçımı cidden çok yumuşattı, parlattı ve hacim verdi. kokusu da yok gerçekten, hatta hoş kokuyor.

11 temmuz 16:09

24. Arada kullanınca saçı çok güzel temizleyen bir şampuan saçımın dalgalarını bile bi farklı göstermişti parlaklık vermişti ama aralıksız hep bu şampuanı kullanınca baya kuruttu. Ya iyice nemlendirip bakım yapıp bu şampuana devam edilir Ya da arada başka şampuana geçip tekrar buna dönülürse iyi gelecektir

11 temmuz 16:02

5

23. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. İyi ki almışım. İlk kullanımda etkisini gösterdi. Yumuş yumuş oldu saçlarım. Saçımı kremlemeden direkt taranıp açıldı saçım ki çok ince tellidir ve hemen karışır. Kokusu çiçeksi ben sevdim. Umarım saçlarımı güçlendirme konusunda başarılı olur.

11 temmuz 15:49

22. bu şampuanı youtuber gözde tezer'in önerisi ile kullanmaya başladım. tabi içine bir takım eklemeler yaptım. memnun kaldığım bir şampuan oldu. kokusu da güzel.

9 temmuz 00:52


21. Saç dökülmemi azaltmak için şampuan ararken aldığım ve bu konuda faydasını göremediğim üründür. Ancak saçımı gerçekten yumuşattı ve güzel bir görünüm kazandırdı. Sarımsak kokusu da gelmiyor, aksine saçta çok güzel bir koku bırakıyor. Üstelik cruelty-free olmasından dolayı gönül rahatlığıyla alınabilir. Fiyatı biraz pahalı, o yüzden sadece indirim dönemlerinde alıyorum.

1 temmuz 23:03

5

20. Saçlarım ince telli ve seyrek görünümlü olduğu için bir umut kullanmaya başladım. Kutusuna çam terebentin ve badem yağı ekledim. Mevsimsel dökülmeleri azaltıyor ve yağlanmayı gerçekten geciktiriyor. Mucize istemiyorsanız beklentilerinizi karşılar.

28 haziran 21:06

19. Tüm bitkisel şampuanlar gibi sülfat içermeyen bu yüzden de az köpüren saç kremiyle birlikte kullanıldığında kesinlikle başarılı bir ürün

5 mart 03:44