3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • oylar (8)
  • medya (0)

35. Almayın demeye geldim, lütfen almayın. Bakın benim saç tipim normaldir. Uzun süredir kestirmediğim için hafif yıpranmış, solgun bir görüntüsü var sadece. Biraz da dökülüyor bu ara. Dökülmelere iyi gelir, güçlendirir diye aldım ama saç derimi kuruttuğu için daha da kötü yaptı. Şampuan hakkında girdi yazan çoğu kişi aynı şeyi söylemiş zaten. Bir haftadır kullanıyorum, öyle çok uzun süre kullanmadım yani ama girdiyi bitirdikten sonra gidip çöpe atacağım. En son sabah duş aldım ve dört beş saattir kuruluğa bağlı oluşan kaşıntıdan duramıyorum. Biraz daha kullanmaya devam edersem hayatımda ilk defa saçımda kepek oluşacak gibi hissediyorum. Ayrıca güzel kokuyor falan diyen olmuş ama tamamen kokusuz bir ürün.

25 ağustos 23:02

34. bir yıldır bu şampuanı kullanıyordum üç-dört kutu bitirdim galiba. başta rüya gibiydi, saçlarım daha az dökülüyor daha az kabarıyor üst üste boyadığım saçlarımı yumuşak tutuyordu. sonra şehir dışında yanıma aldığım seyahat boyu bittiği için elidorun herhangi bir şampuanıyla yıkandım, dolaş dolaş oldu saçım iki gün açamadım. kendi şampuanıma dönünce düzeldi ama iki kez daha başka şampuanla yıkamak zorunda kaldığımda yine aynı şey oldu. bitince 30-35 tl vermeye elim de gitmiyordu, bugün rossmann'dan bioblasın sarımsaklı şampuanını 15 tlye aldım. birkaç kez denemiştim neredeyse aynı etkiyi gösteriyor dolaşıklık da yapmadı, hadi bakalım.

12 ağustos 19:37

33. saç dökülmemi azaltmadı aksine arttırdı sanki. Ayrıca ince telli saçlarıma tuhaf bir hacim verdi. Yani hacim desen değil, krepe yapılmış, spreylenip öylece bırakılmış gibi.Beğenmedim.

6 ağustos 00:18


32. Kapak tasarımı iyi ancak şampuan azalmaya başladığında doğal olarak şişenin ortasına bastırmak istediğinizde şok! Bastıramıyorsunuz çünkü çok sert kaç kez parmaklarımı acıttı

16 temmuz 00:58

31. Dipleri 36 saate yağlanan, uçları kuru ve ince telli, karışmaya çok çok meyıllı saçlara sahibim. Bu ürünü saç dökülmesi yaşadığım dönemde diğer bitkisel şampuanlar ile dönüşümlü olarak kullanmıştım. Ama en çok bu ürüne elim gitmişti o süreçte. Saç dökülmeme gerçekten fayda etmişti. Ancak uzun süreli kullanımda saç diplerimde biraz kaşıntı yapıyordu o yüzden arada başka şampuna geçmek zorunda kalıyordum. Diğer bazı bitki özlü şampuanlar gibi saçımı sertleştirip karıştırmadığı için seviyordum kendisini. Yanlız daha sonraları saç derimin hiç bir uçucu bitkisel öz içeren (ısırgan,defne, sarımsak vb.) şampuanı tolere etmemeye başlamasıyla geçen yıl kendisiyle vedalaşmak zorunda kaldım. Hangisini kullanırsam kullanayım kepek ve kaşıntıdan kurtulamadım. Market şampuanları ile yola devam

15 temmuz 22:20 15 temmuz 22:22

30. İçerisinde sls yok diye aldım. Aynı zamanda saçlarım dökülüyordu. Çok umutlanmak istemiyordum ama sadece 3 kullanmada bile etkisini gösterdi. Aslında şampuan saç dökülmelerine karşı değil saçı güçlendirme amacı var ama benim saç dökülmeme çok iyi geldi. Önceden saçlarla dolan banyo giderinde bugün bir-iki tel saç vardı. Sarımsaklı ama sarımsak kokmuyor. Bana biraz dalin kokusuna benziyormuş gibi geldi. Benim dipleri yağlı uçları kuru saçlarımda uçları daha da kuruttuğunu gözlemledim. Ama diplerinin yağlanmasını geciktiriyor. Kısacası sevdim. Bitene kadar kullanırım ondan sonra da otacı markasının başka bir şampuanını denemeyi düşünüyorum.

15 temmuz 19:00

29. Kuru ve normal saçalrda haftada 2 kez kullanıp faydasını almak, diğer günlerde nem ve keratin bakımı yapan şampuanlarla desteklemek daha doğru olacaktır.

12 temmuz 14:10


28. Dökülme konusunda henüz bir etkisini göremedim. Kullandıktan sonra mutlaka saç kremi de kullanmak gerekiyor.

11 temmuz 16:47

5

27. yaklaşık iki aydır haftada 2-3 kere bu şampuanı kullanıyorum, ve saçımı cidden çok yumuşattı, parlattı ve hacim verdi. kokusu da yok gerçekten, hatta hoş kokuyor.

11 temmuz 16:09

26. Arada kullanınca saçı çok güzel temizleyen bir şampuan saçımın dalgalarını bile bi farklı göstermişti parlaklık vermişti ama aralıksız hep bu şampuanı kullanınca baya kuruttu. Ya iyice nemlendirip bakım yapıp bu şampuana devam edilir Ya da arada başka şampuana geçip tekrar buna dönülürse iyi gelecektir

11 temmuz 16:02