sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (0)

  27. çok seviyorum bu tarz minik şişeleri, her gittiğimde almasam da bazen losyonları çantaya atmada pratik oluyor. onun dışında sabunlarını çok seviyor ve kendim de kullanıyorum. özellikle eyeliner fırçası ve beauty blenderı yıkarken ve yanımda taşırken pratik oluyor.

  13 haziran 12:59

  26. Kendilerinden hiç hazetmediģim hededir. Artık nasıl bir ölücü bir aileysek gittiğimiz herrr yerden kutu kutu toplamışız. Seneler önceki tatillerden, kongrelerden kalanlar vardı ya. Bizim evimizde koca bir çekmece sadece bunlarla doluydu. Beni uzun yıllar boyu rahatsız etmiyorlardı fakat geçen sene bana bir fazla plastikten, fazla eşyadan tiksinme geldi. Daha doğrusu evde aynı işlevi gören bir şey varken yenisinin alınıp evin çıfıt çarşısına döndürülmesine tahammül edememe geldi.(gizlinot: Çok kötü bir cümle oldu lütfen vurmayın:() önce bütün şampuan ve duş jellerini bitirdim duş alırken, el yıkarken falan. Hem de tek başıma bitirdim. Sonra bütün vücut losyonlarını da bacaklarıma kollarıma sürerek bitirdim. İşin kötüsü cg rutinine geçtiğim için öyle her şampuanı her saç kremini kullanamıyordum. Saç kremlerini de evdeki diğer insanların saç kremlerine ekledim. Şimdi geriye bir tek küçük katı sabunlar kaldı, onlardan plastikler kadar rahatsız olmasam da radarıma girdiler bir şekilde yapacak bir şey yok.

  Bir de hiçbir şeyi bitsin diye haldır haldır kullanmam. Hatta bittikten sonra keser içinde kalanları da son damlasına kadar kullanırım sonra da kapları yıkayıp geri dönüşüme atarım. Anneme göre biraz okb'ye doğru kayan bir duruma evrilmeye başladı ama ben çok güzel bir alışkanlık olduğunu düşünüyorum. Keşke herkes biraz bu konuda obsesif olsa.

  13 haziran 09:12

  25. Meshur Susurluk kazasinda raporlara bir cantada 10 adet otel sampuani oldugu not edilir, canta devletin bile cekindigi siverek agasi sedat bucak'indir... hadi ben, sen, o tamam da agam sen napisen?

  13 haziran 07:48

  24. Akıllara direkt ross geller gelir. Her gittiği otelden saç kremi, şampuan, hatta ampül, tuvalet kağıtlarını toplar. Cidden kelimeler kifayetsiz kalıyor. Link koyuyorum: (link: https://youtu.be/jGiDAAR1TY8 İlk izlediğimde haykırmıştım)

  13 haziran 01:30

  23. başlık otellerdeki minik kozmetik ürünleri ama herkes neyi nasıl, ne miktarda yanına aldığından bahsetmiş hatta alıp almama konusunda yaşadığı iç hesaplaşmayı da yansıtmış :) madem öyle ben de trende uyayım. eskiden ben de şampuan, saç kremi vs alırdım ama artık içimden gelmiyor. bir kere şu ana dek kaldığım hiçbir otelin saç kremini kullanamadım (markası ne olursa olsun). şampuanlarından da çok memun olduğumu söyleyemeyeceğim. bu sebeple yanıma alıp hiç kullanmayacak olacağım için yaptığım şeyin ne kadar mantıksız olduğunu farkedince bu alışkanlığımı bıraktım. ama dikiş setleri ve mini ayakkabı süngerleri için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. her çantanın içine bir tane atıldı mı hayat kurtarıcı olabiliyor.

  (bu arada rixos premiumlarda l'occitane marka kullanılıyor;) )

  13 haziran 01:05

  22. Genelde otelde bulunan ürünleri oradayken kullanıyorum. Eğer gerçekten çok şık tasarımları varsa alıyorum. İğne iplik seti, çay, kahve vs almayı saçma buluyorum ama tabiki herkesin kendi fikridir. Mesela annem ne bulursa alan birisi. Hatta otellerden topladığı saç kremleri, şampuanlar ve sabunların bulunduğu bir koleksiyonu var.

  12 haziran 17:21

  21. Ben almıyorum,o küçük plastik şişeler watsons ve gratiste satılıyor zaten.Kullanacagımı oradayken kullanıyorum o kadar.Odadan aldığım mini diş fırçası veya çay beni zengin etmeyeceğine göre olmasa da olur.Bilmem ne kadar verip,5 yıldızlı otelde kalıp da odadaki pamukları toplamak...Bilemedim

  12 haziran 17:19

  20. Bence herkes alsın. Zamanında şimdiye kadar kaldığım otellere göre lüks sayılabilecek bir yerde kalmıştım. O kadar güzel duş lifleri vardı ki. Tıraş köpüğü, jileti, dikiş seti, tarak vs. daha aklıma gelmeyen bir sürü şeyi almayı unuttuğum için hâla vicdan azabı çekiyorum swh.

  12 haziran 16:50 13 haziran 16:05

  19. Bir tek havlu almıyorum diyebilirim. Minik kutular lazım oluyor ve içindekileri de kullandığım için hepsini alıyorum. Neden almayayım ki?

  12 haziran 16:45

  18. bu girdiyi ne alanları yargılamak (gizlinot: sonuçta evet parası ödeniyor) ne de tenezzül etmeme tarzı bir yaklaşımla yazıyorum ama ya ben gerçekten alamıyorum almak da istemiyorum elim de gitmiyor bu da benim kendi kendime oluşturduğum bir takıntım sanırım.

  12 haziran 16:36