girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (314)
  • medya (5)

314. tasarımları ve pastel renkleri cezbediyor ancak pijamalarının ve geceliklerinin kalitesi hiç iyi değil, o fiyatları asla hak etmiyor. ayıla bayıla aldığım çiçekli pijama altı birkaç beden bollaştı, diz yaptı, rengi soldu gitti. aynı şekilde iç çamaşırlarından da memnun kalmadım, en düşük sıcaklık ve kısa süreli yıkamama rağmen ağzı yüzü iki yıkamada dağıldı. pamuklu çorapları ve sabahlıkları iyi çıktı ama.

26 ekim 22:45

313. Burada satılan her şeyi neredeyse almak istiyorum ama çok pahalı geliyor.ve genellikle içeriği de pamuk vs. değil neden bu kadar pahalı anlamıyorum.

26 ekim 17:03

312. iç çamaşırlarından memnun kalmadığım marka. seamless 2 kilot almıştım özellikle hassas programda yıkamama rağmen ağzı burnu yamulup 1 beden büyüdü.

bunun yanında spor malzemeleri beklediğimden çok yukarıda performans verdi. aktif spor malzemelerine indirimlerde şans verebilirsiniz.

26 ekim 12:54 28 ekim 01:33


311. çok kalitesiz ürünlere sahip marka. saten bir gecelik almıştım. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 169 liraydı. iki kez yıkama sonunda üstü top top oldu. yıkama şeklim soğuk ve 30 dakikalık programda idi. kullanıcı hatası desen değil, kumaşta resmen hayır yok.

26 ekim 09:18 26 ekim 12:20

310. ben de pamuklu üç dört parça pijaması var, hepsinden de çok memnunum, iki yılı da geçti aslında alalı ama yıpranma olmadı ben de. herkes yıprandı falan yazınca şaşırdım açıkçası ancak fazla yıkamaktan dolayı olabilir mi diye düşündüm.

Genelde tüm kıyafetlerimi - tabiki çok kirlenmemişse - maksimum bir saatlik programlarda yıkarım, diğer türlü kıyafetler daha çabuk eskiyor ve soluyor gibi geliyor hem de su ve elektrik tasarrufu yapmış oluyorum:)

Pijamalar evde kullanıldığı dışarı vs çıkma durumu olmadığı için nispeten temiz olduklarını düşündüğümden ve her banyo yapışımda pijama değiştirdiğimden yıkarken 15 dakikalık programda yıkıyorum, belki siz de yeni aldıklarınızı bu şekilde yıkayıp gözlemleyebilirsiniz. sevgiler:)

25 ekim 16:32 25 ekim 16:33

309. Sabahlıklarının nispeten daha kaliteli olduğunu düşündüğüm iç giyim, ev giyim markası. 

buradan altı yıl önce bir sabahlık ve bir pijama altı almıştım. İlk aylardan pijama altımın bir paçası kısaldı. Puantiyeliydi, puantiyelerinden yırtılmaya başladı. Ama sabahlığı hala giyiyorum, hala yumuşacık ve rengi solmadı. 

Bu arada sabahlığı ben 50 liraya almıştım, o zamana göre bile uygundu fiyatı. 200 300 liralık sabahlıklarına o kadar para vermeye değmez gibime geliyor. 

25 ekim 16:15

308. cok severek kullanıyordum pijamalarımı.. yıllardır kullanıyorum. Modelini çok sevdiğimden, tabi bir sebebi daha var. o kadar para vermişim. Ziyan olmasın diye kullanıyordum. Hangisini alıp kullandıysam hepsi ama hepsi çekti. eşofman altları o kadar çekti ki kapri gibi dursa razıydım. özellikle peluş pijama üstlerinin rengi soldu. Bunların hepsini önerilen yıkama derecesine göre kullandım. Bence kesinlikle bir pijamanın ömrü 2-3 aylık olmamalı.yalnız 3-4 yıl önce sütyen aldım. hiç bir şey olmadı hala yepyeni gibi kullanıyorum. herhangi bir zedelenmesine rastlamadım.

25 ekim 15:36


307. sadece pijamalarını denediğim marka.

hiç memnun değilim. pijama altımın ilk yıkamada rengi attı. bollaştı. paçalarındaki lastikler bollandı. şuan çok kötü halde. üstü ise resmen kaydı, küçüldü.

bostanlı pazarından aldığım pijamaları hiçbir şey olmadan yıllarca giydim.

o paraya daha iyi kalitesi olması gereken bir marka.

25 ekim 12:26

306. yorum yapabilecek kadar çok ürününü kullandığımı sanıyorum ama kesinlikle parasını haketmeyecek ürünleri olduğunu söylemem gerek. hele de son zamlarla birlikte.

öncelikle iç çamaşırı; sütyen ve brezilya tipi külotlarını bir dönem pahalıysa güzeldir mantığı ile alıp alıp denedim. ama 3 maksimum 6 ayda çöpe gittiler hepsi.

spor serisinden tayt ve 2 tane spor atleti aldım, tayt gri kamuflaj desen çok da beğenerek aldım ama naylon gibi teri emmiyor aksine bacaklarıma streç sarmışım gibi rahatsız ediyor. görüntü olarak güzel ama işlevsellik sıfır, spor yapılırken değil bakkala giderken falan giymelik. atletlerinden biri güzel zaten bol gri bir şey yıkanmayla da bozulmadı ama diğeri pamuklandı epridi yıkadıkça, o paraya çok daha kaliteli bir şey alınabilir. ha bir de spor şortu almıştım ama kardeşime verdim, kalitesi değil de üzerimde duruşunu sevmedim.

2 tane alt pijamasını giydim. bir tanesini tiril tiril yazlık bir pijama altıydı ama bilmiyorum kaç ay giydikten sonra arka kısmı cart diye yırtıldı. yani sökük falan olsa dikilir giyilir de yırtılınca boydan boya ben de sinirlenip çöpe attım. diğeri şort pijama, hala kullanıyorum pamuklanma dışında bir yanlışı olmadı ama daha ucuza aynı kaliteyi alırdım diye düşünüyorum.

bunlar şimdilik hatırladıklarım bunlar dışında çorap, aksesuar gibi bir kaç küçük hatırlamadığım parça olmuştur ama genel olarak bende kalite kontrolden geçmiyor bu marka. mayo ve bikinilerine ölmüyorum, pijama ve yumuş yumuş serilerini seviyordum ama primark'ı keşfettikten sonra buradan almadım.

güncel fiyatlarla birlikte kapısından bile girmediğim bir marka oldu.

24 ekim 14:03

305. 1 ay bile olmadı 299 liraya aldığım ürünü 349 liraya güncellemişler, dolar düşerken kendileri yükseliyor. Tasarım ve kaliteleriyle fiyatları orantılı olmayan bi marka.

24 ekim 03:06