sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (143)
  • medya (8)

  143. Kaç aydir istiyordum, pahali geliyor sonra alirim diyerek vazgeçiyordum, bugün %50 indirim gorunce bir adet altin kaplama kalpli olanindan edindim, cok mutluyum, bence hak ettim de, cok calisiyorum, zamanla charmlari da edineceğim <3

  5 temmuz 22:33

  142. Uzun zamandır almak istiyorum ama mantığım beni durduruyor. Bir boncuğa o kadar para vermeli mi, hevesin geçince ne olacak diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum. 20-35 yaş için idaal bir takı olarak düşünüyorum. Zamanında alıp hevesi geçip satmak isteyen varsa talibim açıkcası.

  23 mayıs 19:49

  141. Bir ara çok hoşuma gitti, hevesimi köreltmek için uzak ışıklardan çakmasını aldım. Üç kere falan kullandım sonra bir daha elim gitmedi. Ama iyi ki orijinalini almamışım diyemiyorum çünkü zaten istesem de alamazdım fakirim.

  12 mart 18:34

  140. Seveni vardır, sevmeyeni vardır ama tek gerçek şu ki bu bilekliğin bu kadar çok konuşulması bile pazarlama kampanyasının başarılı olduğunu gösterir.

  Sen onda görüp alırsın, o fotoğrafını çeker koyar başkasına gösterir, Diğeri görür o da almak ister. Sosyal medya sayesinde reklamı da bedavaya getiriyorlar ne de olsa.

  Ben herkeste Kızılay dağıtmış gibi aynı ve sıradan duran şeyleri sevmiyorum.

  Bu tür modalara da gıcık olduğumdan Pandora bilekliği denen zımbırtıyı almayı düşünmüyorum. Alıp takanlara hayırlı uğurlu olsun.

  12 mart 11:56

  139. Tarz olarak ben de beğenmiyorum, zamanında çok güzel bir tek charmla hediye gelmişti kutusunda durdu durdu baktım ki ümit yok sadeleşme planlarım çerçevesinde elden çıkarttım..

  ancak burada bu bileziği eleştirirken gümüş olan bir takıya o kadar para verilir mi..., Her yerde benzerleri var ona o para verilir mi.. vs diye sorulmasını ziyadesiyle saçma buluyorum. Aynı argümanlar orijinal parfüm konusunda da dönüyor. Siz vermeyebilirsiniz ancak dünyadaki ticaret döngüsüne bu kadar şaşırabiliyor olmanız çok ilginç. Talep olmasaydı Arz olmazdı..

  Adamlar bir marka yaratmış, tüm dünyada taklitleri yapılan bir tasarım ortaya sunmuş üstelik de bunu yaparken yine değerli bir maden olan gümüş kullanmışlar. Evet satarken para etmez ancak Bu mantıkla bakarsak herkesin takı olarak beşibiryerde ya da Trabzon burması takması lazım çünkü işlenip tasarım haline getirilmiş her takı altın da olsa değer kaybeder.. Ayrıca marka değeri sayesinde bir Pandora bileziği normal bir gümüş bilezikten çok daha yüksek fiyatlara elden çıkarabilirsiniz ancak parmaklarınızdaki o pırlantaları satmaya çalıştığınızda eğer uluslararası bir geçerlilik sertifikası yoksa aldığınız fiyatın ancak beşte birine elden çıkarabileceğinizi göreceksiniz.. tabii ki o sizin için değerli ve satmak için almadınız, Pandora alan da muhtemelen ileride değerlenir satarım diye düşünmedi alırken, kendisini mutlu eden ve üstünde taşıyabileceği bir tasarıma para verdi. Ben arasında bir fark göremiyorum.

  Bu "bir ayakkabıya o para verilir mi", "bir çantaya o kadar para verilir mi?", onunla çocuk okutsaydı, ev alsaydı vs.. yorumlarını sıklıkla ünlülerin fotoğraflarının altında görüyorum ve açıkçası biraz da acıklı buluyorum. Yorum yapanın profili hemen kafamda canlanıyor. herkesin her şeyi beğenmesi tabii ki mümkün değil Ancak orijinal tasarıma saygı duyulmazsa ne yaratıcılık ne de sanat gelişmez. Her yerde aynı şeylerle karşılaşırız ve dünya baya sıkıcı bir yer olur ( zaten sıkıcı)

  12 mart 11:11

  138. Doğum günümde hediye olarak geldi. Benimki minimal seri olduğu için hem charmlari küçük hem de bilekliği ince. Üstünde de benim için seçilen 5 adet charm bulunmakta. Kaba olanları pek beğenmiyorum.

  12 mart 11:00

  137. Bir yıl olsa 2005 olurdu sanırım bu bileklik. Gördüğümde istemsizce aklıma bolero, sakız içinden çıkan dövme, aşırı katlı saç, solaryum ve “Britney spears- i’m a slave 4 u” falan geliyor. Hani bunların hepsiyle zamanında eğlenmişiz, bir devir kapanmış ama bu bileklik bir şekilde bu zamana kadar ulaşmayı sürdürebilmiş gibi. 

  12 mart 03:51

  136. Gümüş bir takının bu fiyata satılmasını hatta alıcı bulmasını aklım almıyor. Pazar payı da oldukça yüksek inanılır gibi değil

  12 mart 00:35

  135. Bunu beğenmeyen tek ben miyim ya? Fiyatlarını öğrenince şok oldum ben 50 TL falandır diye sanıyordum. Hiç estetik görüntüsü yok aksine ucuz ve basit duruyor.. Şişirme

  11 mart 23:00

  134. Diğer suslulerin de dediği gibi charmsiz ya da en fazla 2-3 charmli bileklikler çok hoş duruyor. Iş arkadaşımda ikisi sol biri sağ bileğinde olmak üzere 3 Pandora var ve hepsi tamamen charm dolu! Elini kolunu salladiginda şangır şungur sallanıyor charmlar. Işe ilk başladığımda bilekliklerin toplam ederini hesaplamaktan calisamamistim ahdhdh. Bir bileklikte 10 charm olsa, her charm 150 lira desek, toplam 3 bileklik desek... Ahshsjsj ben elendim siz hesaplayin :'(

  Edit: şimdi sitesinden baktım da fiyatları 300-400 arasiymis güzel charmlarin :d vay arkadaş kız araba parası yatırmış Pandoraya..... Ben gidiyorum :(

  11 mart 22:45 11 mart 22:57