sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (122)
 • medya (7)

122. Uzun zamandır pandora bileklik istiyordum. Sevgililer günü charm hediyesini kaçırmak istemediğim için koşa koşa akasyaya gittim. Kampanya yaptıkları rose kalp klipsli bilekliği iki durdurucu ve bir charmla inanılmaz iyi bir fiyata aldım. Akşamüstü de kuzenimin taşı düşen pandora bilekliğini emaardaki mağazaya götürdük. Üstelik bir de kararmıştı. Sonra gelin alın demelerini beklerken hemen yenisi ile değiştirdiler. Öncesinde satış sonrası hizmetlerinin kötü olduğunu okumuştum ama ilgilerini görünce iyi ki almışım dedim bir kez daha.

10 şubat 15:58

121. aliexpress'de çakmasını çok iyi kaliteye alabilirsiniz, charm'ları da eklemek isterseniz tek tek de alabiliyosunuz. fikir güzel sanki dövme gibi, sizin için güzel olan anıları kalıcı hale getirip hatırlamak için güzel bir yol.

24 ocak 16:11

120. Harika bir satış stratejisi; tam günümüze uygun. Eksik hissedilen maneviyatı maddiyat ile karşılamaya, mağaza sadakatine ve kendi zevkini oluşturma tembelliğine sadece bir örnek. Kimse kendi zevkine göre takılamaz oldu “demode” şeklinde yargılandığı için. Girilen entry sayısına bakılırsa “trendy” olabilmek için bir koşul. 

24 ocak 13:46

119. Yıllar önce daha yeni genç kızlığa adım attığım zamanlar (15 yaşında falanken) çok sevgili amcam yurtdışından geldiğinde tamamen dolu bir pandora bilekliği hediye etmişti bana. O zaman Türkiye'de pek bilinmiyordu ya da ben denk gelmemiştim. Charmları çocuksu kalıyor artık ama ben hala çok severek kullanıyorum. Ne kararma yaptı ne taşlı charmların taşları döküldü bunca zaman. Kısacası anlamlı ve çokça şık olan bilekliktir.

24 ocak 11:54

118. girişim ve fikir noktasında anı biriktirme niyetinden ötürü cezbedici olsa da o fiyatlar nedir allah aşkına ya ? görünüm dizayn vs. görecelidir zevke yoruma göre ama bir bileklik oluşturmanın maliyeti dudak uçuklatıcı. herhangi bir şartta bu objeye bu bütçeyi ayırma ihtimalim yok.

heves ettim , (kilolu olduğum için bileklerim de kalın emin olamadım)bu yüzden sadık yarim aliexpressimden yaklaşık 30tl'ye 21 cm kordon , dört cam boncuk, dört charm sipariş ettim. her birini hayatıma dair özel bir şeyi sembolize etsin diye seçtim malum konseptçilik.

ürünlerim gelir gelmez şeffaf oje ile boyadım (genelde takılara uygularım bunu , hep imitasyon kullandığımdan ömürleri uzuyor). iki aydır kullanıyorum ve memnunum çok.

sonuç olarak , herhangi bir insan sağlığını tehdit eden durum yok, korsancılık gibi bir haksız kazanç da söz konusu değil fikrimce. neden fahiş fiyatları olan bir ürün yerine uygun bir muadili tercih edilmesin ki ?

24 ocak 00:48

117. yıllardır gittiğim ülkelerden abuk sabuk hediyelikler almaktan bıkmıştım. bir süre kıyafet aldım, ama turistik yerden alınan kıyafet ne akdar kaliteli olur ki ya da ne bileyim üzerinde kocaman santorini yazan tişörtü ne kadar giyebilirim ki diyerek gittiğim ülkelerden, ülke charmları almaya başladım. klasik bangle aldım kararma minimum olur düşüncesiyle ve gittiğim yerlerden ülke charmları almaya başladım. bir arkadaşım da görüp çok saçma bu kadar para verilir mi diyordum ama şu an bileğime her baktığımda mutlu oluyorum. gezdiğim yerlerden kalıcı bir hatırayı hep yanımda taşıyorum. ayrıca yunan adalarına bir pandora mağazasında gördüm full mavi bileziği de yapmaya başladım. tekrar klasik bangle aldım ve mavi charmları yavaş yavaş biriktireceğim bir tane de mavi püskül var. böylece her daim içimi ısıtan santorini havasını hissedeceğim. tanım olarak, almadan önce anlamsız ve pahalı bulduğum ama şu an hayranı olduğum bilekliktir.

21 ocak 12:48

116. çok severek taktığım bilekliklerim. mağazasında alışveriş yapmak bana çok keyif veriyor, ama hediye gelmesi daha özel. Statü ve gösteriş meselesine gelince boynunda tam altına çerçeve taktıran kızlar var etrafta, pırlantasına kaynakçı gözlüğü ile bakılacak kadınlar var. benim zevkime hitap ettiği için takan kişiyi de kendime yakın buluyorum genelde.

21 ocak 12:42 25 ocak 19:43

115. Hiç güzel gözükmüyor ve niyeyse fazla abartılıyor 

21 ocak 03:27

114. Yaklaşık 2 yıldır takıyorum. Bi kere silmek dışında bir bakım yapmadım açıkçası. Bileklikleri kararan arkadaşlar kimyasal bişilerle temas ettiriyorlar herhalde. Bi de bu bilekliği bir statü meselesi olarak görmek çok saçma. Zevk meselesi. Bir statü meselesi haline getirmek çocukça. Ne bileyim bütçesi yetiyorsa isteyen beğendiği şeye istediği parayı verir.

20 ocak 17:50 20 ocak 18:17

113. müthiş bir pazarlama taktiği olarak gördüğüm bileklik. güzel hoş duran bir bileklik tasarla (sonradan kararsın) , charm adında bir şey uydur (anı olarak şekilli boncuk biriktirmek) ve altın fiyatına sat. reklamını yap, statü belirtisi gibi bir şey olsun, insanlar charm olayına bayılsın, mükemmel kârla mükemmel satış yap. pandora’ya saygılarımı sunuyorum.

bileklik hakkında kişisel fikrim: biraz modası geçti sanki. iki üç charmlı olanlar göze hoş geliyor ama full charm dolu olanlar şakır şakır metal bilezikler gibi. 

20 ocak 11:41

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar