4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (135)
  • oylar (54)
  • medya (3)

135. benim 3. tüpümü aldığım ürün. aşırı mukemmel etkisinden değil ama güzel yumuşatıyor. onun dışında, kullanımı kolay çok iyi bir kıvamı olduğu için kolay yayılıyor. saç maskesi- saç kremi arasında bir yapıya sahip. Onarma yenileme falan çok etkili değil ama klasik bir saç kremi olarak başarılı.

dün 18:18

134. Saçlarım konusunda ne zaman macera arasam sonuç hüsranla bitti. Annem sağolsun ergenlik zamanımdan beri kullandığım tek marka pantene idi. Hala öyle. Bu kremi de severek kullanıyorum bir yıldır. Saçlarım boyalı. Banyodan sonra hala saçım nemli iken yine pantene Keratin Özlü Onarıcı E Vitamin yağını sürüyorum. Gerçekten memnunum. Açık renk boyaya rağmen kırılma yok denecek kadar az aylardır.

dün 09:20

133. Ilk başta cok sevdigim aslında hala kullandigimda en azindan yumusaklik olarak ise yaradigini düşündüğüm ürün. Ama şöyle ciddi bir sorun var. Ben saç dökülmesine karşı olani kullanıyordum. Bitmedi henüz. Super food olani da aldım sonradan. Iyice besler diye. Sonra içime bir kurt düştü. Iceriklerini kiyaslayayim dedim. Icerikler birebir aynı. Ayni ürünü farkli urunmus gibi paketlemisler. Sanki farkli amaca hizzetmet ediyormuş gibi. Müşteriyi bu tür çirkin oyunlarla kandirmaya calisan markalardan hic ama hic haz etmiyorum. Sampuan olarak da yine pantene in micellar serisini kullanmama rağmen cok sinir olmuş durumdayım.

12 kasım 19:28


132. 2 tüpünü bitirdiğim saç kremi. banyodan sonra birbirine giren, taranmak bilmeyen saçlarımı bu krem sayesinde 1 dakika içinde tarayabiliyorum ve güzel bir yumuşaklık veriyor. 

26 eylül 22:31

131. Dalgalı-kıvırcık saçlıyım. Ben banyoda maske gibi tüm saçıma nemlendirici olanını sürüp üç beş dakika bekletiyorum. Açıkcası ahım şahım bir şey fark etmedim ben. Saçımı taramama yardımcı oluyor, o kadar. İlk çıktığından beri de bunu kullanıyorum bu arada bir yıl oldu herhalde? Ha diyeceksiniz ki niye kullandın o zaman? Saçımı banyoda tarayabilmem için illa bir saç kremi gerekiyor ve genelde en uygun fiyata bunu buluyorum.

25 eylül 13:01

130. Ben aldığımda şampuanın hediyesi olarak gelmişti. 3 dakikada 3 yıllık yıpranmayı onardığını vaadediyor. Bende her hangi bir onarma olmadı ama verdiği yumuşaklık güzeldi. saç kremlerini çok çabuk bitiriyorum ürün gramajı da az olunca Tekrar almadım

25 eylül 10:28

129. Onarıcı olanını bittikçe alıyorum. İlk kullandığımda gerçekten mucize dedim fakat kullandıkça ya etkisi azaldı ya alıştım. Durularken inanılmaz yumuşak his oluyor saçlarda. Kalın telli ve kuru saçlarım var. Kolaylıkla taraniyor saçlar. Kuruyunca dolaşık dolaşık olan saçlarımın arasından artik ellerim rahatça geçiyor. Elbette mucize değil f/p olarak bakınca alınası bir ürün. 9 liraydı almaya başladığımda 2 gün önce gratise 17 liraya gördüm

18 eylül 01:24


128. Ben bu ürünü hiç satın almadım, o yüzden uzun vadede saça yarar sağlar mı, besler mi bunları bilemeyeceğim. 

Ben bu ürünü kuzenimde kalırken, onda bu krem olduğu için kullandım. Evet saçları yumuşacık yapıyor, kayıp gidiyor taraktan fakat çabuk yağlanan saçlara sahipseniz standının önünden bile geçmeyin süslülerim. 

Saçlarımı inanılmaz ağırlaştırdı ve çabucak yağlandırdı. 2 kere kullandım bir daha asla. Ama bu kremi kullanan kuzenimin saç uçlarında sarı ombre vardı ve yıpranmış, kuru saçlara sahipti. O çok severek kullanıyordu mesela. 

Söyleyeceklerim bu kadar, tişikkirlir.

14 eylül 00:21

127. gratis kasa arkasında görüp şans verdiğim saç bakım kremi. beklentim minimum seviyedeydi satın alırken fakat kullanınca keşke daha önce alsaydım dedim. saçlarımı çok güzel yumuşattı, saç diplerim yağlı olmasına rağmen ekstra bir yağlandırma-ağırlaşma olmadı. yeni bitirdim, pek bereketli bir ürün değil :/ tek dezavantajı bu sanırım.

13 eylül 23:47

126. Bittikçe aldığım saç kremim. Boyadan kurumuş iflah olmaz saçlarımı kendine getirdi. Orta-boy saclarima fındık (2 fındık) kadar sürüp 3 dk bekletip duruluyorum. Mis gibi yumuşacık oluyor saçlar.

13 eylül 13:13