4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (128)
  • oylar ()
  • medya (3)

128. Ben aldığımda şampuanın hediyesi olarak gelmişti. 3 dakikada 3 yıllık yıpranmayı onardığını vaadediyor. Bende her hangi bir onarma olmadı ama verdiği yumuşaklık güzeldi. saç kremlerini çok çabuk bitiriyorum ürün gramajı da az olunca Tekrar almadım

dün 10:28

5

127. saçlarımda boya var . ince telli ve elektirikleniyor. bir çözüm arıyordum tesadüfen bu ürünü gördüm. denemek için aldım gratisten . banyoda şampuanlamadan sonra kullanılıyor. saçı çok ağırlaştırmıyor. ben sevdim. bir tane daha aldım . nem terapi yazıyor üstünde onu daha çok beğendim. banyodan sonra saçlarım yumuşak ve daha canlı durdu

dün 10:12

126. Onarıcı olanını bittikçe alıyorum. İlk kullandığımda gerçekten mucize dedim fakat kullandıkça ya etkisi azaldı ya alıştım. Durularken inanılmaz yumuşak his oluyor saçlarda. Kalın telli ve kuru saçlarım var. Kolaylıkla taraniyor saçlar. Kuruyunca dolaşık dolaşık olan saçlarımın arasından artik ellerim rahatça geçiyor. Elbette mucize değil f/p olarak bakınca alınası bir ürün. 9 liraydı almaya başladığımda 2 gün önce gratise 17 liraya gördüm

18 eylül 01:24


125. Ben bu ürünü hiç satın almadım, o yüzden uzun vadede saça yarar sağlar mı, besler mi bunları bilemeyeceğim. 

Ben bu ürünü kuzenimde kalırken, onda bu krem olduğu için kullandım. Evet saçları yumuşacık yapıyor, kayıp gidiyor taraktan fakat çabuk yağlanan saçlara sahipseniz standının önünden bile geçmeyin süslülerim. 

Saçlarımı inanılmaz ağırlaştırdı ve çabucak yağlandırdı. 2 kere kullandım bir daha asla. Ama bu kremi kullanan kuzenimin saç uçlarında sarı ombre vardı ve yıpranmış, kuru saçlara sahipti. O çok severek kullanıyordu mesela. 

Söyleyeceklerim bu kadar, tişikkirlir.

14 eylül 00:21

124. Bittikçe aldığım saç kremim. Boyadan kurumuş iflah olmaz saçlarımı kendine getirdi. Orta-boy saclarima fındık (2 fındık) kadar sürüp 3 dk bekletip duruluyorum. Mis gibi yumuşacık oluyor saçlar.

13 eylül 13:13

123. İnce telli ve hacimsiz saçlara sahipseniz; ister düz ister dalgalı ister bukleli saçlarınız olsun, bu kremden uzak durmanızı tavsiye ederim. Çok az kullansanız dahi saçta kilolarca yağ varmış gibi bir hissiyat ve görüntü yaratıyor. Uzun dönemli kullanımda saçın yağlanma süresini kısaltıyor ve felaket saç döküyor.

Benim tam tersime kuru ve kalın telli saçlara sahip olan annemde ise mucizeler yaratıp saçının çok sağlıklı görünmesini sağlamıştır. Onda dökülme gibi bir problem de yaratmadı.

Özetle işe yarayıp yaramaması saçınızın tipine göre değişen, uygun fiyatlı, içeriği pek de masum olmayan bir üründür.

13 eylül 13:09

122. Verdiği yumuşaklığın sebebi içerdiği silikondur efendim. Bu yüzden, bir süre kullandıktan sonra kullanmayı bırakırsanız, kupkuru ve cansız saçlarla baş başa kalırsınız. Ayrıca saçlarımı fena dökmüştü kullandığım dönemde.

13 eylül 13:05 13 eylül 13:06


4

121. ilk kullanmaya başladığımda çok memnun kaldığım ancak bir süre sonra, en azından benim aşırı boyalı saçlarımda, etkisini yitirmiş olan krem. onarıcı olanı bitirdim; eğer indirimde yakalarsam diğer çeşitlerini de deneyebilirim. ürünün bereketsiz olduğu kısmına katılıyorum ne yazık ki çabuk bitiyor ve ambalajdan ötürü içerisinde kalan ürünü kullanmak gittikçe zorlaşıyor.

12 eylül 19:27 15 eylül 22:33

5

120. Ürünün içeriğini bilmeden önce saçımı yumuşacık yapıyor diye bol bol kullanan biri olarak,içinde silikonu gördüğüm an üzülerek almayı bıraktığım ürün

5 ağustos 20:41

119. Ürünü alalı ve kullanmaya başlayalı bir hafta felan oluyor ve çok memnun kalmıştım hatta buraya övgü dolu bir entry girmeyi düşünüyordum ta ki batch kodunu okutana kadar.

İki ayrı siteden baktım ve ikisinde de üretim tarihinin 3 mayıs 2009 olduğunu gördüm sonra elimdeki başka bir pantene ürününe baktım ve onda da aynı şeyle karşılaştım.

Ya bu ürün ülkemize geleli daha 1 yıl felan olmuyor mu? demek ki pantene üretim fazlası raf ömrü dolmuş ürünleri bize iteliyor.

Bundan sonra hiçbir pantene ürünü almayı düşünmüyorum. Böyle adilikler yapan diğer markaları da araştırmaya başlayacağım.

5 ağustos 19:15