yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (116)
  • oylar (83)
  • medya (2)

  116. bu ürün benim saçlarımı çoğalttı, fazlasıyla gürleşti saçlarım, başka bi saç bakım ürünü kullanmadığım için buna bağlıyorum, kokusu da çok güzel, keratinlisi var bi de o da etkili bence ama argan yağlıyı daha çok seviyorum, ve ayrıca çok bereketli 1 yıldır kullanıyorum bitmedi hala.

  26 temmuz 18:02

  2

  115. Kasa arkası indirimine girdiğini görünce, içeriğindeki silikondan genelde kaçınmama rağmen nasıl olsa ucuz diye aldığım bir üründü. Anlık bir yumuşama verdiği doğru. Yapış yapış, yağlı bir his bırakmıyor ve saç kolay taranıyor. Bu his bence içeriğindeki silikondan kaynaklı. Ama pompayı çıkartıp koklamayı denerseniz alkol kokusunun burnunuzu sızlattığını göreceksiniz. Zaten alkol denat içeriyor, şaşırmamak lazım.

  Bu ürünün tek avantajı benim için kokusu. Muhteşem kokuyor ve sürdükten sonra uzun bir süre de saçtan gitmiyor, ki benim saçım genelde koku tutmaz. Artık sadece saç parfümü niyetine kullanıyorum, çok az bir miktar uçlarına sürüp toplayınca, saç açılır açılmaz etrafa mis gibi bir koku yayıyor.

  12 temmuz 19:48

  114. Yaklaşık üç aydır kullanıyorum. Kokusu muhteşem. Duştan sonra saçlarımın ortasından ucuna doğru sürüyorum. Saçlarımı yumuşacık yapıyor. Ve kolay şekil almasını sağlıyor. Ayrıca daha parlak olmasını da sağlıyor. 4-5 pompa yetiyor. Bereketli bir ürün. Ama içeriği temiz değil ve argan yağı içerik listesinde 4 ya da 5. sırada olduğunu söylemeliyim yine de çok seviyorum.

  6 temmuz 12:46


  4

  113. çok sevdiğim bir ürün. banyodan sonra 1 pompa alarak saçlarıma güzelce yediriyorum, ellerimle tarıyorum. vee parlak, yumuşak, dolaşmamış saçlar. annemin saçı boya yüzünden çok yıpranmıştı ve onun da saçını baya toparladı bu ürün. ayrıca bereketli. annemle birlikte kullanmamıza rağmen bizi en az 3.5-4 ay falan götürüyor. bittikçe alınır.

  4 temmuz 17:40 4 temmuz 17:42

  112. çok ucuz ve saçları güzel yumuşatıyor

  18 haziran 10:23

  5

  111. severek kullandığım saç bakım yağı. Bu ürünü saf argan yağı zanneden arkadaşlarım olduğu için belirtmek isterim ki ürün sadece argan yağından oluşmuyor. İçerik listesinde ilk iki sırada suda çözünmeyen (gizlinot: Water insoluble) silikon türevleri olan cyclopentasiloxane ve dimethiconol mevcut. Bu da demek oluyor ki sülfatsız şampuan kullanmayı tercih ediyorsanız (gizlinot: ve eğer ki sülfatsız şampuanınızda sülfat gibi bir sürfaktan yoksa) bu suda çözünmeyen silikon türevleri saçınızda birikme yapacaktır. Bildiğim kadarıyla bu da saçın kırılmalara daha açık hale gelmesine sebep oluyor.

  Bunun dışında silikonlar saçın dışında yumuşak bir katman oluşturup (gizlinot: occlusive işlevi) saçın nemini kaybetmesine engel oldukları ve saçı yumuşattıkları (gizlinot: emollient işlevi) için saç ürünlerinde sevdiğim içeriklerdir.

  İçerik listesinde üçüncü sırada alcohol denat mevcut. Saçların kurumasına ve elektriklenmesine sebep olabilir ancak ben kendi saçımda kurutma etkisi gözlemlemedim. Aksine silikonlar ve listedeki dördüncü sıradaki argan yağı sayesinde saçlarımı yumuşacık yapıyor.

  Saç diplerime yaklaştırmadan boy ve uçlarına uyguluyorum ve bu kullanımla saçımda bir ağırlaştırma yaşamadım. Özellikle duştan sonra nemli saçlarıma uyguladığımda saçımın taranmasını da kolaylaştırıyor ve oldukça yumuşatıyor.

  Kalın telli ve gür saçlı biri olarak bu ürünün benim gözümde tek dezavantajı bereketsiz olması. En az 6-7 pompa ürün saçımda ancak etki ediyor. Dolayısıyla ürün yaklaşık bir-bir buçuk ayda bitiyor. Yine de piyasadaki ürünlere kıyasla uygun fiyatlı oluşu ve saçımda bıraktığı his sayesinde tekrar tekrar alacağım bir üründür. Çok ince telli ve hacimsiz saçlara sahip süslüler dışında (gizlinot: sülfatsız şampuan kullanmayan) her saç tipine öneririm.

  Sevgiler.

  ilgili medya:
  2
  17 haziran 19:53 29 haziran 17:49

  110. Kabarık saç probleminize oldukça iyi gelebilecek bir ürün hatta saçı çok çok kuru olan herkesin beğeneceğini düşünüyorum. Kokusu da fena değil fakat yağlı ve uçları çokta kuru olmayan saçlarımın üzerinde bir tabaka halinde kalıyor. Yani saçıma yağ sürdüğüm çok belli oluyor. Banyodan yeni çıkıp saçlarımı kuruttuktan sonra ürünü uyguluyorum ve bir bakıyorum saçlarım sanki hiç yıkanmamış gibi yağlı yağlı. Kötü bir ürün değil fakat benim saç tipime uygun değil. Eğer benim gibi yağlı saçlıysanız (gbkz: Pantene keratin onarıcı e vitaminli yağ)ını öneririm. Benim saçıma en iyi gelen ürünlerden biri.

  14 mayıs 20:39 14 mayıs 20:40


  3

  109. Saçlarım ince telli ve boyalı fakat daha önce kullandığım ürünlere göre en işe yaramayanı kesinlikle. Daha önce urban care , hask ve ogx argan yağlı kremleri kullanmıştım ve onların kıymetini anladım. Ürünü çok çok kullanmak gerekiyor saçı açması için. Sonrasında ise yağlı bir his bırakmıyor . Kokusu da güzel bir yağ. Tekrar almayı düşünmüyorum.

  4 mayıs 00:35

  108. Kupkuru, kabarık saçlarım var. Tüm muadillerini de kullanmışımdır. Hem kokusu,hem verdiği yumuşaklıkla bir numara benim için. Bittikçe alıyorum.

  23 mart 22:19 25 mart 22:32

  3

  107. Saçlarımın uçları aşırı kuru ve hafif yanık olduğu için bende hiçbir etki yaratmamıştır. Urban care serumu benim saçlarımın uçlarını çok daha iyi tedavi etti. Kokusu hoş, ama sadece o kadar. Bir daha almayacağım.

  6 mart 23:30