3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • oylar ()
  • medya (1)

33. Büyük bir hevesle aldığım ancak kokusundan dolayı kullanamadığım saç kremidir. Koku hassasiyetim var elidor yeşil seri çoook iyi olmasına rağmen kokusundan dolayı onu dahi kullanamıyorum. Fiyatı önemli değil yeter ki kokusuz olsun süslüler öneriler için yeşillendirebilirsiniz.

18 eylül 17:19

32. Belki bu saçlarımı agirlastirmaz dokununca garip bir his vermez diye almıştım ama yanılmışım. Elektriklenme tam gaz devam, saçta o garip his tavan. Bir de ne zaman kullansam elimi her saçıma attığımda bir sürü saç geliyor elime.

18 eylül 01:26

31. benim saçlarımda hiç bir işe yaramayan saç bakım kremi. saçlarım kalın telli ve dalgalı, kıvırcık değil. en azından elektriklenmeyi azaltıyor ama şekil konusunda işe yaramaz.

25 temmuz 10:26


30. Buklelerimi belirginleştiriyor ve oldukça güzel şekil veriyor. Kişisel kullanım tavsiyem, akşam duştan sonra saçınıza sürün sonra saçınızı örerek yatın. Sabah mükemmel bulacaksınız. Hem mis gibi kokacak hem de bukleleriniz mükemmeliyetle tanışacak.

19 haziran 23:23

29. Ben bu ürünü 4 yıldır kullanıyorum, sürekli geliştiğini düşünüyorum. Saçlarımdaki dalgaları düzenliyor güzelleştiriyor ve kabarıp elektriklenmesini engelliyor. Ben çok memnunum elbette tek başına yeterli değil ama henüz daha iyisiyle karşılaşmadım.

10 haziran 20:04

28. Benim dalgalı saçlarıma iyi geldiğini düşündüğüm bir ürün en azından kabarıklığını gideriyor ama saçlarımın çabucak yağlandırdığını düşünüyorum. Hafif jöle etkisi de var. O yüzden çok az sürüyorum saçlarıma

16 nisan 17:16

27. Uzun bir sure elidor kullandiktan sonra tesadufen kullanmaya basladigim ve etkisinden kokusuna herseyiyle memnun kaldigim urun.

Banyodan sonra islak saca uygulayip kendi halinde kurumaya birakiyorum. Bazen de joleyle avcumda karistirip uyguluyorum henuz sikayetci degilim :)

26 şubat 00:55


26. Kokusu ve saçlarıma verdiği yumuşaklık harika çok uzun zamandır kullanıyorum.

23 şubat 13:18

25. Bir kıvırcık olarak kaç tüp bitirdiğimi bile hatırlamıyorum hem kokusu çok güzel hemde saçıma harika bir şekil veriyor

22 şubat 08:32

24. Saç şekillendirici olarak en çok bu ürünü kullanıyorum. Saçlarıma en iyi gelen ve en iyi kıvırcıklığı veren bu oldu. Ayrıca elektriklenmeyi de önlüyor.

18 şubat 22:11