4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar ()
  • medya (1)

34. Ojemi çok güzel çıkartıyor kokusunu da seviyorum güzel bi ürün

2 temmuz 15:08

33. Pembe kutulu olanı oje çıkarma konusunda başarılı bulsam da kokusu ağır geliyordu ve rahatsız oluyordum, taa ki mor kutulu olanı deneyene kadar. Bunum kokusu gayet ideal ve işlevini yerine getiriyor. Ne az ne de fazla.

14 haziran 02:48

32. koyu renkli ojeleri diğer asetonlara nazaran daha iyi çıkartan açık renkleride şıp diye çıkartan koklanmaması gereken asetondur nefessiz bırakabilir

25 nisan 21:59


31. Emektar.Cidden heyecan aramaya ve diğerlerine o kadar para bayılmaya gerek yok.Heryerde de bulunuyor sağolsun.Bütün kokuları da şahane.

23 nisan 12:20

30. Çıkarma gücü gayet yüksek aseton. Tırnaklarımda kurumada yapmadı.

Kokusuna ağır diyenler olmuş fakat benim kullandığım nar çiçekli olanın kokusu çok hafif çok hoş.

Aseton kokusunu genel olarak seviyor da olabilirim bilemedim şuan .

23 nisan 09:08

29. Her renkte, kokuda olanı kullandım. Hepsi de çok iyi. Başka asetonlara para harcamaya gerek yok.

22 nisan 22:23

28. Ben de morunu kullandım bir de yeşilini. Kokuları diğer birçok asetonlar gibi genzi yakmıyor aksine çok hoş, parfüm gibi. Başarılı bir ürün. Koyu açık fark etmeden ojeyi silip süpürüyor valla. Ufak boyu da var büyük boyu da. Ben genelde koyu oje kullanırım ona rağmen yine de bereketli.

22 nisan 22:12


27. hanımeli kokulusunu çok seviyorum, bittikçe alıyorum, tek bir disket pamuğa döküp koyu renk oje varsa elimde biraz bekletiyorum tırnağın üzerinde ve çekiyorum. sonuç tertemiz.

22 nisan 20:45

26. yanlış bilmiyorsam tırnaklara en az zarar veren oje çıkarıcı. seneler boyunca farklı farklı renklerini kullandık, benim belirli bir tercihim olmamasına rağmen ablam sürekli mor olanını alıyor biz de onu kullanıyoruz :)

tırnaklarıma cidden diğer oje çıkarıcılardan daha az zarar verdiğini düşünüyorum, ne zaman bu bitse ve başka oje çıkarıcıya geçsem tırnaklarım soyulmaya başlar.

22 nisan 19:04

5

25. mor olanını kullanıyorum her zaman, kokusu güzel ve sanki bana tırnaklarımı daha hızlı uzatıyor gibi geliyor ama bilemiycem öyle bir şeye inanmak ne kadar doğru 

22 nisan 15:47