yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (35)
  • medya (11)
  3

  34. Gözümde denemek gibi bir hata yaptım. Kör oldum sandım o nasıl bir yanmadır. Ben ettim siz etmeyin kardeşlerim.

  31 ağustos 00:08

  5

  33. Benim de sürekli aklımdaydı, kullananların ıslak görüntü verdiğini söylemesi merakımı uyandırdı. 17 küsür liraya edindim. Çok aydınlatıcı hastası falan bi insan değilim ama aldım alalı (gizlinot: Yaklaşık 10 gündür) sürekli elim gidiyor. Ben içinde sim göremedim. O verdiği sağlıklı ıslak yansımaya bayılıyorum. Tek başına kullanıldığında hafif sağlıklı ışıltı sağlıyor. Hafif highlight severler için durum böyle. Ama eğer bombastik bir highlight severseniz de toz highlight için müthiş bir zemin oluşturuyor. Kalıcılık da artıyor tabi. Benim maksimum 3-4 saat kaldı yüzümde. Oynamadı, silinmedi. O yüzden kalıcılık konusunda bir şey diyemiyorum. 3-4 saat için yeterliydi. Kısacası süslüler, ben de bayıldım. Bitirebilirsem yeniden edinirim.

  25 ağustos 22:53

  5

  32. Açık rengi var bende bayıldım. Keşke biraz daha keşke glow hissi veren bir aydınlatıcı olsa daha güzel olurdu o ıslak hissi veriyor ama hafif yine günlük hayatta tercih edilebilecek güzel bir aydınlatıcı.

  25 ağustos 21:48

  31. Sürüldüğünde cildin kendi parlaklığıymış gibi gösteren simsiz bir aydınlatıcı. Kalıcılığı idare ederdi. İlk birkaç saatten sonra maalesef ciltteki ilk etkisini biraz kaybediyor gibi. Ancak gün içinde tazeleyebilirim diye düşünüyorum. Günlük olarak hafif makyajlarla rahatça kullanılabilir. Toz bir aydınlatıcının altında kullandığımda da parlaklığı ve kalıcılığı arttırdığını gözlemledim. Kutusu küçük gibi gözükse de baya bir süre bitmeyecek bereketli bir ürüne benziyor beni uzun bir süre idare edecektir.

  25 ağustos 21:44

  4

  30. Elimde 2 tane krem higlighter bulunmakta. 1.golden rose stick formundaki 2.bu ürün.

  A)Golden rose 01 bright gold renginde

  Pastel 11 numara. Renk olarak golden rose bir parça daha altın sarısı gibi duruyor. Pastelin ki ise daha beyaza yakın şampanya bir renk daha nötr.

  B) parlaklık olarak pastel daha parlak

  C) ikiside simsiz

  D) kalıcılık olarak pastel bana daha kalıcı geliyor ancak ikisininkide diğer ürünlere göre orta az arasında.

  E) fiyat olarak golden rose 20 tl pastel 17 tl idi aldığımda indirim döneminde değişiyor ama genel olarak fiyatları birbirine yakın. Bununla orantılı olarak pastel 3.5g golden rose highlighter stick cream ise 9.5g.

  ilgili medya:
  1
  25 ağustos 20:34

  4

  29. İki haftadır kullanıp aşk yaşadığım krem highlighter. Öncelikle esmer tenliyim ve koyu olan rengini kullanıyorum.

   Açık olanını denediğimde de sırıtmadı gayet güzel durdu fakat bence bu rengi allık, kontürle vs daha tamamlayıcı duruyor. İçinde sim yok gibi, yani yansıması simli öyle glossier gibi diyemem ama elinize de sim sim gelmiyor, doğal.

   Yanaklarımda kalıcı fakat göz içi ve burunda gidiyor gibi gün içerisinde, bunu da kendisini yanımda taşıyarak çözüyorum iki pıt pıtla; küçücük kutusu zaten.

  23 ağustos 22:39 23 ağustos 22:40

  4

  28. Bu ürünü bayadır deneyimliyorum. Şöyle ki, krem aydınlatıcı olarak elimde iki ürün var biri clinique chubby stick 01 hefty highlighter rengi, diğeri ise pastel Day Light cream highlighter 11 numarası. Clinique olanı Bayadır kullandığım için alışkın olduğum krem aydınlatıcım oydu daha sonra koleksiyonuma bir yeni krem aydınlatıcı daha eklemek istedim ki uygun fiyatlı olması işime geldi.

  Öncelikle pasteli ilk kullanmaya başladığım zamanlar clinique'e nazaran yeterli randımanı alamadım. Clinique'in aydınlatması pastel'e göre biraz daha fazla. Yaz aylarında olmamız nedeniyle daha çok ıslak ten makyajı yaptığımdan ya da gün içerisinde cildin yağ/ter oranı arttığından pastel aydınlatıcı kendini belli edemedi. Aydınlatması hafif kaldı, sanki cildimin diğer yerlerindeki parlaklığın üzerine çıkamadı.

  Fakat pastel aydınlatıcıyı daha satin/mat bitişli örneğin maybelline fit me matte poreless fondöten ya da nyx bare with me tinted skin veil ürünleri üzerine uygulama yaptığım zaman, o doğal aydınlığı daha iyi alabildim yüzümde. Daha çok sevdim denilebilir.

  Ürünün yapısı oldukça ince içerisinde sim yok parça parça durmuyor ve rengi şampanyamsı.

  Keşke bir tık daha güçlü bir aydınlığı olsaydı diyorum kullandıkça fakat doğal aydınlatıcı sevenleri tatmin eder. Doğal bir krem aydınlatıcım olsun derseniz ürünü gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

  ilgili medya:
  2
  23 ağustos 21:07

  27. Herkes sim içermediğinden bahsetmiş, benim denediklerim sim bombasıydı. Hala simsiz bir aydınlatıcı bulamadım.

  18 ağustos 13:48

  4

  26. Meraktan gittim aldım bayağıdır kullanıyorum. Çok güzel bir renge ve duruşa sahip ama keşkeeeee kalıcı olsaydı. 2 saat sonra yenilemem gerekiyor. Benim yüzümden makyaj pek uçmaz genelde ama kalıcı değil amaaaaa yine de kullanıyorum rengini ve duruşunu çok sevdim 

  18 ağustos 09:06

  25. 1 ay önce sevdiğim bir kaç youtuber yerlere göklere sığdıramayınca gidip aldım fiyatı da gayet uygun.. hele indirimde komik rakama satışı yapılıyor.Ürüne gelince, içinde sim adına bir şey yok ve ciltte o kadar doğal duruyor ki aşık oldum ayrıca üzerine toz highlighter geçince ürünün performansını daha arttırıyor. Ben efsane memnun kaldım alın aldırın canım süslüler^^

  9 ağustos 08:53