sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (16)
  • medya (8)

  20. ıslak görünümlü olduğunu katılıyorum. fiyatı da diğer aydınlatıcılara göre uygun.

  hiç haberim yokken mağaza çalışanı tavsiyesi ile satın almıştım. göz pınarına sürerken dikkat etmenizi tavsiye ederim, benim gözümü çok yaktı. simli simsiz konusunda bir yorum yapamayacağım maalesef :)

  13 haziran 15:49

  19. simsiz ürün nasıl olur diye beni araştırmaya tetikleyen ürün. çünkü bu ürün yaldır yaldır parlıyor yav, ya milletin simsiz ürün anlayışıyla benimki uymuyor ya da ben hiç hayatımda sim görmedim.

  rengi, yapısı harika ama içinde minicik minicik bir sürü sim bulunan ürün. mağazada deneyip dışarı çıktığımda adeta her yerde minik simler vardı. muadillerine göre tek farkı, yapısı ve simlerinin küçük olması diyebilirim.

  sedefli yapıda daha çok aydınlatma özelliği olan highlighter sevenleri memnun edemeyebilir.

  13 haziran 15:01

  18. ıslak görünümlü sim sim durmayan aydınlatıcı. oldukça küçük bir ambalajı var. kolay kolay bozulacak bir ambalaj değil güvenle çantaya atılabilir. tek eksisi kalıcı değil. ortalama bir süre veremem ama 2 saat bile kalmıyor diyebilirim. kalıcılık konusunu dert etmeyenler alabilir duruşu yapısı çok güzel. 11 rengini kullanıyorum. bazı arkadaşlar alttaki ten ürününü oynattığını söylemiş ben böyle bir sorun yaşamadım. gerçi ten makyajım çok az cc kremden ibaret olduğu için iddalı bir yorum yapmam doğru olmaz.

  13 haziran 13:50

  4

  17. Birkaç hafta önce almıştım hatrı sayılır miktarda kullandım. Yorumuma gelirsek hiç kalıcı değil maalesef. Sürdükten yarım saat sonra yok oluyor, altında ten ürünü olsun olmasın. 

  Bunun dışında duruşundan ve yapısından çok memnunum. Bahsedildiği gibi ıslak ve olabildiğince doğal bir ışıltı veriyor yüze.

  12 haziran 23:14

  16. Milli aydınlatıcımız olma yolunda ilerliyor gibi. 

  Ben de merak edip aldım ama süslüler ben bildiğiniz simler görüyorum suratımda, hiç anlamadım. 

  12 haziran 23:04

  5

  15. sim içermeyen, hafif ıslak/nemli bir görünüm sağlayan ve doğal duran bir aydınlatıcı.

  uzun zamandır sim içermeyen krem bir aydınlatıcı arıyordum. bu ürünü birkaç kez elimin üzerinde denemiş ve beğenmiştim ama almak konusunda kararsızdım. simsiz oluşu ve dokusunun yumuşacık oluşu ilgimi çekmişti. bir gün ben denerken bir satış danışmanı yanıma yaklaştı ve bir yanağıma 11 numarayı bir yanağıma da 12 numarayı denedi. mağaza ışıklarında 12 numarayı seçtim kendime(gizlinot: açık buğday/buğday arası bir yerlerde şu an ten rengim). güneş kremimi sürüp biraz bekledikten sonra nemli süngerle sadece elmacık kemiklerimin üzerine uyguluyorum. bu şekilde elle uygulamadan daha homojen durduğunu ve cildimle bütünleştiğini düşünüyorum. çok doğal bir duruşu var hatta o kadar doğal ki bir ürün kullanıp kullanmadığım bariz belli olmuyor. bazen göz kapaklarıma da uyguluyorum, ıslak bir görünüm veriyor çok hoşuma gidiyor ama çizgilenip çabucak kayboluyor. küçük olması çantada taşımak için ideal. indirimden yaklaşık 18 tl civarına aldım. bence fiyat/performans olarak başarılı bir ürün.

  12 haziran 00:53

  5

  14. İçerisinde kesinlikle sim bulunmayan ve yağ gibi kayan muhteşem bir ürün. İki rengi mevcut. Sürüldüğünde ıslak ıslak duruyor. Gramajları küçük ama aydınlatıcı kolay biten bir ürün olmadığını için uzun süre kullanırsınız. Renklerinin daha iyi anlaşılması için bol bol sürerek çektim fotoğrafı. Dağıtıldığında çok daha az belli edecektir kendini. 

  *11/sunrise

  açık tenlilere uygun. Yazın bronzlaştığınız an açık durmaya başlayacak bir rengi var. çok açık bir teniniz yoksa doğal duracağını sanmıyorum. 

  *12/sunset 

  Yazın hafif bronzlaşınca çok güzel duracağını düşündüğüm bir rengi var. Dağıldığında hafif bir bronzlaşma etkisi veriyor tene.the balm/ betty lou manizer seviyorsanız bunu da çok rahat kullanırsınız ondan birkaç ton açık duruyor dağıtıldığında. 

  *benim açık buğday bir tenim var(medyada başka  fotoğraflardan da ten rengim belli oluyor) 12 numaralı rengi kendime daha uygun buldum.

  Buğday tenliyseniz ve krem ürünü sadece yazın hafif de bronzlaşınca kullanırım derseniz 12 numaralı renk daha uygun olur. 

  ilgili medya:
  1
  11 haziran 21:56

  4

  13. yazın kullanmaya daha elverişli olduğunu düşündüğüm aydınlatıcıdır. şöyle ki sadece kusurları kapatmaya yönelik bölgesel uygulanmış ten makyajı, krem allık, parlak ve nemli bitişli bir ruj ve bu aydınlatıcı. saçlar ıslak veya deniz suyu dalgalı, efil efil bir elbise... işte bu görünüm için uygun bir aydınlatıcı.

  çünkü;

  içinde sim yok. simli görüntüden ziyade cam gibi, ıslak gibi görünen görüntüyü veriyor.

  kalıcılığı güzel.

  fakaaat en bombayı sona sakladım. maalesef alttaki ten ürününü yerinden oynatıyor. hatta alıp götürüyor. bu yüzden yoğun makyajlar yerine yukarıda tarif ettiğim görünüme uygun. almak isteyenler ilk olarak bunu göz önünde bulundurmalı bence. çünkü bu kötü yönüne rağmen alınmaz bir aydınlatıcı değil.

  ben indirimde 17-18 liraya 11 numarasını aldım. 3,5 gr ürün. ambalajı sağlam ve küçük.

  10 haziran 09:05

  12. Benim için mucize olan ürün, yapısının inceliği, kullanım kolaylığı, simsiz fakat yaldır yaldır parlatabilmesi kendisine aşık etti. Fondöten, kapatıcıyla da iyi anlaşıyor, oynatmıyor, yağ gibi kayıyor pıt pıt yoğunluğunu arttirabiliyorsunuz, 3 saat falan kalıyor ama tazelemesi ve çantada taşıması çok rahat, bence 3.5 gram ürün pek de az değil yeterli 6 ay için her gün 2 kere kullanımda hatta. Göz pınarına sürmeyin sadece yakıyor. Ama adamlar yapmış ve mükemmel olmuş, işte budur diyorsun. Yok milk make up, yok rms magic luminizer falan sağolsun aratmadı. Yerli malı yurdun malı ne güzel bak herkes kullanır. Bi de sonradan görme altın gül gibi fiyatları da cozutturmadı -henüz-. Boyle devam edin pastel, pratik, yurtdışı markalarını aratmayan, uygun fiyatlı güzel ürünler helal be.

  7 haziran 02:03

  11. Yazın günlük güneş kreminin üstüne sürmek için aldım. O kadar hafif ki içten gelen bir ışıltı verdi elmacık kemiklerime. Elimde the balm Mary Lou var ama asla kullanamıyorum. O mu bu mu derseniz tabi ki bu. Hafif birşeyler arayanlar denemeli bence.

  Edit: bende ki 11 numarası.

  6 haziran 11:14