yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (8)
  • medya (12)

  42. Pastelin likit rujlarını genel olarak beğenirim gerçi likit rujun modası artık baya geçti ama neyse. Bu koyu renklerinde yani ilk cıkan seride bir sıkıntı var dudakları çöl gibi kurutuyo, bütün nemini çekiyor. Dün fotoğraf cekinmek için sadece yarım saat dudağımda tuttum gece lipbalm sürmeme rağmen hala kupkuru, buruşuk halde. Mahfediyo yani. Çöpe gitme vakti gelmiş sanırım

  4 eylül 18:03

  41. öncelikle, bu rujla ilgili kendi hatam sonucu yaşadığım bir anım var. arkadaşımın çok beğenmesiyle kaç numaraymış söylemek için ruju çıkarttığımda "sürebilir miyim" cevabıyla karşılaştım. sanırım o gün ruju sürdüğüm son gün olarak tarihe kazındı çünkü kalktık gratis'e girdik orda bir güzel rujunu sildi, dudaklarına tester fondöteni sürdü ve sonra da benim rujumu :( siz siz olun, kozmetik paylaşma konusunda ılımlı olmayın, hayır diyebilin.

  pastel'in bu rujlarına hayran olan biri olarak 23 numara beni biraz geriyor. sebeplerine gelirsek, öncelikle çok koyu dolayısıyla sürerken panik oluyorum. çok az miktarda ürün alarak sürmek gerekiyor, hatta sürdükten sonra kendimizi kaptırıp üzerinden kat kat geçmemek gerekiyor. çünkü bu sefer kuruduktan sonra parça parça dökülmeye başlıyor ruj. bu dökülen parçalar da ağız içine girerse dişleriniz inanılmaz boyanıyor. sanki diğer renklerine göre daha çabuk parçalanan bir yapısı var.

  ilgili medya:
  1
  23 nisan 18:58

  40. Sadece rengini beğendiğin için aldım. Ama dudaklarda 2 saat bile durmuyor. Yemek yemek ve hatta birşey içmek bile mümkün değil. Kuru bir yapısı var.

  13 şubat 11:28

  39. rengini çok seviyorum fakat bendeki kalıcılığı iki saati bulamadı malesef. bir de sanırım serinin diğer renklerine göre formülasyonu farklı ya da benimkinde bir sorun var çünkü çok çok hızlı bozuldu ve yapısı değişti. muadil önerileriniz varsa çok sevinirim süslüler

  12 şubat 22:05

  38. pastel'in diğer daylong rujlarına nazaran daha kolay dağılıyor, rengi muhteşem olsa da morluğun verdiği yemek yerken vs dağılma çok fena duruyor dudak çevresinde.

  sırf rengi için alır kullanırım diyorsanız, dağılma dışında bir problemi yok, dudağı aşırı kurutmuyor, tam bir kış rengi.

  ben kendisine zehir rengi ruj diyorum :) 

  21 ekim 2018 19:11 21 ekim 2018 19:16

  4

  37. Pastel'in mat rujlarından kullandığım ilk ürünü. Öncelikle yapısı bence güzel.Likit mat ruj sürmeden önce dudaklarımı hep nemlendirdiğim için çok kurutmuyor. Ne çok sıvı ne de çok kremsi. Pürüzsüz bir şekilde uygulayabiliyorsunuz. Ancak fırçasından çok memnun kalmadım. Kalıcılığı orta seviyede diyebilirim. Yemek yediğinizde anında ortalardan silinmeye başlıyor ama sıvı şeyler tüketirken çok sıkıntı olmuyor. Rengine gelirsek (gizlinot: bunu bilerek sona sakladım evet) muhteşem bir bordo. Özellikle kış, sonbahar mevsimine yakışan bir renk. Koyu şarap rengi olarak tanımlayabilirim. Çok morumsu ya da siyahımsı durmuyor. En sevdiğim bordo rujum.

  8 nisan 2018 01:11

  36. Aşığıyım. Gerçekten aşığıyım. Bende tam bordo duran en sevdiğim rujum. Ne zaman koyu ruj sürmek istesem elim ona gidiyor. Ama yemek yedikten sonra orta kısımda ruj kalmıyo.

  11 aralık 2017 15:42

  35. Herkes siyah gibi durmasından bordo olmamasından yakınmış ama sade bi göz makyajı ve sadece kontürle inanılmaz havalı duruyo ben günlükte kullanıyorum

  11 kasım 2017 18:41

  34. Rengine vurularak aldığım ama renginden başka hiç bir şeyini sevemediğim ruj. Asla var olmayan testerlar yüzünden denemeden aldım ama bence çok zor sürülüyor. Evet likit mat ruj sıvı olabilir saydam olabilir ama tam olarak aynı renkte kalın bir şekilde kalem çekmeden kullanamıyorum. Üstelik sadece bende öyle sanırım ama dudağımda sürekli dağılıp bozuluyor iki saat içinde, kalıcılığı zaten az. Bence golden rose'un likit matları aplikatör ve dokularıyla çok daha başarılı. Yine de on dakikamı verip iki kat sürüyorum o güzel renk için.

  29 ekim 2017 01:19

  33. Mağazada denediğimde mac divaya muadil olabilir diye düşündüm ama beni hayal kırıklığına uğrattı. Açık tende çok koyu ve sert duruyor. Yorumlarda yazılmış ama oldukça mor elinizi bol tutup fazla uygularsanız siyaha yakın bile duruyor. Ben çözümü kırmızı rujla karıştırmakta buldum nispeten daha kullanılabilir oldu benim için. Çünkü tam olarak aradığım renk şarap rengine yakın bir bordoydu yine olmadı...

  28 ekim 2017 16:18