4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • oylar ()
  • medya (9)

56. Sizde de bu ruj rengi sabah erken kalkam kahveli turunculu gölgeli bir makyaj yapam pastel 38 sürem hissiyatı oluşturmuyor mu? Bayılıyorum bu ruja tam bir sonbahar rengi ben önce iyice ruj fırçasındaki ruju sıyırıyorum. Böylece dudak kalemi gibi çerçeveleyebiliyorum. Arkasından ruju sürüp biraz kurumasını bekliyorum. Kapatıcımdan biraz kulak pamuğuna alıyorum ve etrafını netleştiriyorum. Şahane bir görüntü oluyor. Dudak net bir şekilde ortaya çıkıyor. Ne zaman sürsem herkes rengini soruyor. Pasteli tebrik etmek lazım böyle bir ruj çıkardığı için

10 ekim 23:59

55. Her türlü makyajla tene göze kaşa giden bir ruj banko rujum serinin 15 numarası çok övülmesine rağmen o maymun totosu rengi hiç sevmemistim fakat bu 38 numarayla aşk yaşıyorum

10 ekim 21:53

54. Kiremit-balkabağı arası likit mat ruj. Çok beğendim ben. Canlı ama patlak değil, koyu ama nude gibi de, anlatmak zor denemek gerekiyor. Matlığı iyi. Üzerinde mat yazıp parlayanlardan değil. Bende kalıcı da oldu. Rengin benzerini pek görmedim. Tüpte koyu turuncu gibi duruyor, sadece tüpte görsem almazdım. Ezgi Fındık bir videosunda sürmüştü. Aradığım ruj bu dedim, gerçekten de öyle çıktı.

10 ekim 20:49


53. Gerçekten güzel bir renk, daylong serisi kalıcılık yönünden zaten iyi bir seri. (Ben ki normal rujumla karıştırarak sürmeme rağmen uzun süre kalıcılık sağlıyor)

17 eylül 17:31

52. burda rengini görüp hiç pastel likit rujum da yok denemiş olurum(gizlinot: sanırsın bloggerım ve her markayı denemeliyim) diyerek aldığım ruj. rengi çok güzel gerçekten. açık tende de koyu tende de ayrı güzel duruyor. tam şu sezonun rengi bence. hakilerle tabalarla fümelerle falan kombinlenmeye çok uygun. burdaki girdilerde gördüğüm kadarıyla pastel likitler kalıcılıklarıyla biliniyor fakat benim dudaklarımdan mıdır bilmiyorum bende yemek yerken diğer tüm likitler gibi ortadan açılıp çirkin bir hal alıyor. tabi flormarın silk matteları kadar bir açılma değil ama yine de güvenle yiyemiyorum yemeği. kaşığıma çatalıma bulaşan ruj görüntüsünü de sevmiyorum zira. sevmediğim en önemli özelliği de çok sıvı oluşu. gördüğüm en sıvı ve en ince yapılı likit mat ruj. sürerken ekstra özen gerektiriyor. fırçası da sürüş kolaylığı sağlıyor diyemem. fırçayla gelen ürünü laps diye dudağa uygulamaya geçmemek gerekiyor. fazlasını şişe ağzında iyice sıyırtıp öyle uyguluyorum. pigmentli zaten ince bir kat uygulamak yeterli geliyor bana.

17 eylül 17:14

51. Dün aldığım kiremit rengi ruj. İş yerinde bordo gibi renkler açıkçası pek süremiyoruö, pembeler corallar da her gün her gün sıkabiliyor, benim için güzel bir alternatif, sadece merak ediyorum buna uygun dudak kalemi buldunuz mu süslüler?

17 eylül 12:29

50. Rujlarımın arasında en orjinal renk kendisi. Çok güzel yanık bir turuncu. Bu renk kanken çantaların brick renginede benziyor harika bir kombin olabilirdi ama bende ochre var:( En sevdiğim uygulama yöntemi ise, dusağa azıcık dokundurup az ürünü parmağımla yaymak. Daha doğal ve açık bir renk oluyor. Rengi belirginleştirmek istersem loreal fever ruj sürüyorum üstüne. Koyulaştırmak istersem 2. Katı sürüyorum.

3 eylül 15:15


49. Turuncu rujlara olam ilgim ve mat olusuyla beni alma istegiyle doldurmus olan rujdur kendisi. Surumu kolay yapisi gayet hos internetten 18.50 tl ye almistim 4 ay once. Gunluk kullanim icin dudaklarima biraz surup parmagimla dagitiyorum oldukca sade ve guzel duruyor eger yogun renk kullanmak istemiyorsaniz.

ilgili medya:
1
24 ağustos 21:11

48. Herkeste hoş bir kiremit rengi duruyor fakat bende canlı bir pumpkin tonu :) Maybelline 75 fighter'ı indirimde hiç bir yerde bulamamış ve ona benzediğini düşündüğüm için almıştım. (kesinlikle tamamen aynılar bulamayanlar için güzel bir alternatif) İyi ki de almışım. Beyaz tenlilerde ayrı güzel esmerlerde ayrı güzel duran ve herkese yakışan muazzam bir renk. İndirimde kesinlikle değerlendirilmeli.

18 ağustos 23:20

47. Tüm yaz severek kullandığım tek ruj. İnanılmaz tatlı bir renge sahip. Beyaz tenime fazlasıyla yakıştırdım. Pastel rujları yapı olarak tercih etmesem de bu ruj rengiyle beni adeta büyüledi.

10 ağustos 18:54