yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (116)
  • oylar (81)
  • medya (17)

  116. bu rengi kesinlikle siyah saçlılar kullanmamalı, siyah saçla hiç bir bağlantısı yok çünkü, buradaki fotoğraflardaki kızıl saçlının fotoğrafına bakın, bir de siyah saçlı fotoğraflara, dediğimi anlayacaksınız bence, kızıl saçta çok güzel duruyor, ruj rengi seçiminde en önemli faktörün saç rengi olduğunu düşünüyorum. siyah saçla turuncu hiç iyi gitmiyor. siyah saç soğuk tonlu rujlar kullanmalı, içinde turunculuk hiç olmayan. bakır, kızıl ve kumral saça çok yakışıyor

  2 ağustos 16:33 2 ağustos 19:49

  4

  115. Rengine bayılıyorum ama kalıcılığı için aynı şeyi söyleyemem. Hiç kalıcı değil hemen siliniyor. Son dönemlerde fiyati artsa da yine alırım çünkü kalıcılığı hariç çok memnunum.

  1 ağustos 15:27

  5

  114. Bu yaz kullandığım favori rujum oldu. Herkes kışa yakıştırmış ama sarı veya altın renkli far ile yaza da harika gidiyor.

  Bende tam bir kiremit rengi duruyor.

  Parmağımla dağıtarak ya da üzerine parlatıcı sürerek kullanıyorum. Parmakla dağıtınca yağlı bir şey yiyene kadar çıkmıyor, parlatıcı ile 1-1.5 saat kadar çıkmıyor.

  24 haziran 11:36


  4

  113. üniversiteden bir arkadaşımın çok sevdiği rujdu kendisi, aklıma hep o gelir bu ruju gördüğümde.

  bir yerden mac chili muadili olduğunu hatırlayıp ve bu rujun daha kalıcı olacağını düşünüp gratis'te indirimde görünce aldım. ama ruj maalesef kahverengi durdu. mac chili bende tam anlamıyla kiremit renginde dururken bu bildiğiniz kahverengi duruyor. arkadaşımda da çok güzel kiremit kiremit dururdu, bende böyle durmasına üzüldüm açıkçası (gizlinot: ne dertler var…) kahverengi ruj da hiç sevmem, öyle kalacak muhtemelen kenarda. 

  edit: asıl muadil olabilecek ruj beaulis'in şu kasa yanlarında satılan üçlü minilerinden olan altında 2 numara yazan ruju. sette soğuk tonlu pembe ve kahverengi var, indirim dönemlerinde fiyatları da uyguna geliyor. görsel ekleyeceğim.

  ilgili medya:
  1
  15 ağustos 2021 20:22 15 ağustos 2021 20:29

  112. Bence kalıcılığı orta denilebilir ama kesinlikle Maybelline rujları gibi değil rengi ise çok güzell biraz çizgilere doluyor

  18 mayıs 2020 23:34 2 kasım 2020 22:06

  111. Yapısını 37 numaraya göre daha başarılı bulduğum mükemmel bir kiremit rengi ruj. Pastelin bu serisi zaten komple f/p ürünü.

  4 mayıs 2020 02:54

  5

  110. Kendime sınavı geçme ödülü olarak aldığım mükemmel ruj. Kırmızı sürmeyeyim ama kırmızı sürmüş kadar baskın dursun derseniz almanız gereken ruj bu. Bir tane de kardeşime aldım, o kadar beğendik yani. Tek sorun bütün likit mat rujlardaki  gibi dudağımı kurutması ama benim dudağım normalde de kuru, rujun çok etkisi olmamış olabilir. Tekrar alır mıyım? Çekirdek bir ruj serisi yapsam tüm rujlarımı atsam bile alırım, o kadar güzel. hem sonbahar-kış rengi hem de bronz tenle mükemmel gider.

  28 nisan 2020 01:13


  3

  109. İlk çıktığında kendisine atlayarak satın almış olduğum(gizlinot: O zaman kiremit rengi rujlar pek bulunmuyordu. L'oreal × balmain serisinin fever rengi vardı, ancak o da birçok yerde stok dışıydı.) eve gelip denediğimde ise beklediğim gibi çıkmayan tam bir kiremit-kahve likit ruj.

  Rengi güzel olduğu kadar yapısı kötüdür. Fazlasıyla sıvı formda, bu nedenle sürerken ekstra özen gerekiyor ki dudak kontüründen taşmasın. O yüzden pek "Hop sür çık" ruju değildir, uygulamak için diğer rujlara nazaran daha fazla zaman gerektiriyor.

  Bir de bu ürün kuruduğunda, benim dudak kenarlarında birikme yapıyor. Dudağımın çevresinde ruj renginden daha koyu bir kalem sürmüşüm gibi görünüyor. Bir defada çok miktarda ürün kullandığımdan sanmıştım, ancak aparatı iyice sıyırıp uyguladığımda yine aynı durumla karşılaştım. İstediğim performansı alamadığımdan, zaten pek de likit ruj insanı olmadığımdan köşede öylece duruyordu. Ta ki kendi kendime yeni bir yöntem keşfedene kadar. Artık bu ruju altına shea yağı sürülmüş dudaklarımın üzerine minik dokunuşlarla iki üç pıt kondurarak parmaklarımla dağıtıp sürüyorum. Bu şekilde daha açık bir kiremit rengi elde ettim, tavsiye ederim.

  16 şubat 2020 18:44 17 şubat 2020 16:25

  108. Rengine hayran olduğum ruj. Pastel daylongların yapılarını zaten beğeniyorum. 38 ve 15 en sevdiklerimdi zaten. Tam bir yaz rengi 

  16 şubat 2020 10:51

  107. Kesinlikle en sevdigim rujum. Gerçek anlamda kiremit rengi. Zaten bu seriyi begenerek kullanıyordum 38 numarayı denedikten sonra başka ruj kullanmaz oldum. Bulaşma, kuruma, dökülme yapmıyor hiç. Altına lip balm sürmeden kullandığımda bile kuruluk olmuyor.

  9 şubat 2020 14:33