yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (5)
  • medya (2)

  17. F/p olarak çok çok iyidir.Kirpiklerimi tek tek ayırarak uzatıp çok güzel bir şekilde hacim veriyor.Gün içinde akma falan da kesinlikle yaşamıyorum.Günlük maskara olarak muhteşemdir.Topaklanma da yaşamadım.İlk açıldığı zamanlarda doğru düzgün kullanamamıştım.Çok fazla ıslaktı.Her yere de bulaşıyordu.Fakat kurudukça güzelleşti ve günlük olarak kullanmaya başladım.Çok memnun kaldığım bir maskaradır.

  21 haziran 23:45

  16. essence i love extreme ile eşdeğer maskara.

  kalıcılık: çok iyi

  akma: kesinlikle yok.

  kirpikleri tek tek ayırıp kaşlara kadar uzatma: 10/10

  tek sorun ürünü alalı 1 ay olmasına rağmen hala fırçanın çok ıslak olması. nasıl kurutabilirim?

  f/p:8

  21 nisan 23:04

  15. Kuzenimde gördüğüm ve denediğim maskara. Fırçası fazla esnek bence. Hareket kabiliyetimi zorladı bu yüzden. Daha tok ve kalın fırçalara alışık olduğum için de yapamamış olabilirim. Orta uzunlukta ve sık kirpiklerim var. Kirpiklerimi ayırdı ama uzatma veya hacim vermeye dair bir etki göremedim. Dolayısıyla günlük hayatta hafif bir maskara kullanayım, ben buradayım demesin ama hiç yokmuş gibi de olmasın diyenlerin seveceği ama yoğun kirpik görünümünü seven bir insan olarak benim tercih etmeyeceğim bir ürün oldu.

  6 nisan 00:25

  14. Severek kullandigim maskaram, zik zak seklinde surerek daha uzun hacimli gorunmesini saglayabilirsiniz.

  27 mart 12:29 27 mart 12:39

  13. İlk defa bir gratis görevlisine güvendiğimde pişman olmamamı sağlayan maskara. Mağazaya kahverengi rimel alma amacı ile girmiştim(gizlinot: kirpiklerim siyah, kısa, düz, seyrek ne ararsanız mevcut) fakat görevli kirpiklerim siyah olduğu için kahverengi almamım birşeyi değiştirmeyeceğini ve günlük doğal duran bir rimel istiyorsam bunu önerdiğini söyleyerek indirimli olarak 15 tl gibi bir fiyata bu rimeli bana aldırdı. Ve rimeli p/f olarak gerçekten çok beğendim. Lens kullandığım için gözlerimde sulanma olabiliyor fakat akma problemi hiç yaşamadım, temizlemekte hiç zorlanmıyorum(gizlinot: yağ bazlı temizleyici kullandığım için de olabilir ve temizleme balmı kullandığımdan fazla çekiştirmeden rimeli silebiliyorum kirpik dökme problemi de yaşamadım bu yüzden) ve benim gibi kirpiksiz birinin bile ihtiyacını karşılayabilecek ölçüde uzatıyor ve hacim veriyor. Kıvırma etkisi de var fakat 1-2 saate düşüyor kirpiklerim fakat kirpik kıvırıcı kullanmadığım için olur o kadar diyorum. Günlük olarak göz makyajı yapmadığımda veya çok çok az yaptığımda zaten kullandığım rimelim(gizlinot: lancome monsieur big) gözüme fazla yoğun gelmeye başlayınca uygun fiyatlı günlük kullanılabilecek bir alternatif istiyordum, tam olarak bunu karşılayan bir ürün oldu. Lancome kadar simsiyah yapıp dolgunluk vermiyor ama dediğim gibi tam bir p/f rimeli. maybelline rimelleri bu kadar ünlüyken kenarda köşede kalmış olması beni biraz üzdü hatta.

  Edit: Fırçası silikon tipi, şeklini görsellere ekliyorum

  ilgili medya:
  1
  27 mart 12:24 27 mart 12:27

  12. aylardır suya dayanıksız maskara arayışım bu ürünle son buldu. kirpikleri tek tek ayırması mı dersin verdiği doğal görüntü mü dersin her bir özelliği istediğim gibi. hayatımın maskarasını bulmuş bulunmaktayım. tek kusuru kokusu olabilir mis gibi kokmuyor ama kötü de kokmuyor. kirpiklerinizle fazla münakaşada bulunmazsanız akma- dökülme gibi bir sorunu da olmuyor. akşamları eve gelince de suyla çıkartıyorum hiç pamuk harcamıyorum. mutluyum.

  ( gratis indirimi ile 15 tl'ye aldım. )

  edit: kirpiklerimin canını okudu an itibari ile. uzunca bir süre maskara diyetine başlıyorum. yanında da kirpik kürü yapacağım bakalım sonuç ne olacak.

  19 mart 17:40

  11. Şu sıralar abartılı durmayan, günlük, sadece kirpiklerimi tek tek ayırmasını ve uzatmasını istediğim bir maskara bakınıyordum. Tesadüf arkadaşımdan bunu sürdüm ve aradığım buymuş dedim. İndirimde 14 liraya alınabilecek akma dökülme yapmayan, abartılı durmayan bir maskara. Maybelline maskaraların çoğu bende dökülme yapıyordu gün içerisinde gözaltlarımı kontrol edip kapatıcı geçmek zorunda kalıyordum ama bu maskarada böyle bir sorun yaşamadım.

  6 mart 09:21

  3

  10. pastel'in uzunluk vaadini yerine getiren ve hacim konusunda pek işe yaramayan maskarası.

  bi süredir kullanıyorum ve bende etkisi nerdeyse maybelline lash sensational'la aynı oldu. fırçasının çok büyük olmaması iyi çok bulaştırmıyorum sürerken. volüm verme konusunda da kötünün iyisi. güzel ayırıp uzatıyor ama. günlük kullanılabilir ama benim gibi dramatik kirpikler seviyosanız önermem.

  14 temmuz 2018 16:59

  9. Yeterli siyahlıkta kirpikleri fazlasıyla uzatan bir maskara. İndirimlerde fiyatı çok uyguna geliyor. Dolgunlaştırma etkisi de orta seviyede. güzel bir günlük maskara. Bitirdikten sonra tekrar alma ihtiyacı hissetmedim ama kullandığım dönemde beklentilerimi karşılamıştı. Takma kirpik etkisi isteyenleri mutlu edeceğini düşünmüyorum, doğal duruşlu daha çok.

  29 haziran 2018 22:11

  8. maskaralarla genelde problem yaşamam açıkcası, orta sıklıkta ve uzun sayılabilecek kirpiklere sahibim. gerçekten kesinlikle şans verilmeli. akmıyor, uzatıyor, hacim veriyor, rengi simsiyah bence gayet güzel bir maskara. zaten uygun fiyatlı indirim dönemlerinde daha da uygun bir fiyata geliyor. neden ve nasıl böyle underrated bir ürün oldu hiç anlayamadım. bence övülen çoğu maskaraya bin basar. 

  29 haziran 2018 21:01