4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (1)
  • medya (0)
4

3. Arkadaşımda deneyip ilk indirimde koşarak almaya karar verdiğim far paleti.renklerini ve pigmentasyonunu çok beğendim.tozutma yapmıyor,kalıcılığı da bence yeterli.o tarçın rengi için bile alınır bence

5 ağustos 11:10

2. pigmentasyon olarak mükemmel olan bir far paleti. özellikle o tarçın rengi far için aldım desem yalan olmaz. elimde gri far eksikliğine de iyi geldi. bakıldığında çok uyumlu renkler bulunmuyor gibi duruyor ilk başta ama kombinledikçe aslında uyumları yakalıyorsunuz. tek başına sür çık farlardan oluşan tamamı ışıltılı bir palet. üst soldaki rengi tam ışıltılı kahve gibi duruyor ama göz kapağımda kızıllık içeren çok güzel bir kahverengiye dönüyor. en az kullanacağım renklerden biri gibi dururken (gizlinot: elimde çok fazla bu tonlarda far olduğu için) en hoşuma giden farlardan oldu. en az pigmentasyon üst sıradaki pembede bulunuyor. kesinlikle testera bakmanızı öneririm.

5 haziran 01:54 5 haziran 01:55

1. ukte sahibi: (yazar: catpulp)

daha önce (link: https://www.suslusozluk.com/pastel-metallic-glow-eyeshadow-palet?i=762679 şurada) ukte doldurmuştum ancak neden silinmiş bilemedim. Bu arada o arkadaşım far paleti seviyorum diye kendi kullanamadığı için paleti bana hediye etti. bir süredir kullanıyorum. Göz altına dökülen simleri temizleyeceğim diye canım çıkıyor. aynı nitelikteki bir diğer palet için bkz: maybelline burgundy bar. Özetle, renkleri güzel ama kullanışlı olmayan far paleti.

24 mayıs 10:29