1.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (187)
  • oylar (23)
  • medya (4)

187. likit olduğu için cilde daha iyi oturuyor ve kalıcılığı başarılı ancak strobing efekt vermek için çok uygun değil. içinde gereğinden fazla iri sim parçaları bulunduğunu herhangi bir testerı denediğinizde göreceksiniz zaten. uzun lafın kısası süslüler doğal bir görünüm için ayarında kullanılmalı.

14 ağustos 03:12

186. çoğu kişi gibi benim de ilk aydınlatıcım ve makyaj çantamın en gereksiz ürünü. üç kere anca kullanmışımdır. fırçası çok sert ve yüze uygulamak için kesinlikle uygun değil. yüzde hemen dağılıyor. aydınlatıcı değil bildiğiniz jel halinde sim. ilk sürdüğümde bir arkadaşım yüzüme neden sim sürdüğümü sordu düşünün. (gizlinot: swh)

23 haziran 16:05 23 haziran 16:08

185. Fırçası çok kötü, çok kıvrılıyor ve düzgün süremiyorum. Rengi çok güzel ama hemen dağıttığım halde kuruyor ve yüzüme koyduğum şekilde kalıyor.

12 haziran 23:10


184. benim de ilk aydınlatıcımdı, geçen yaz yavaş yavaş makyaj yapmaya başladığım zamanlarda almıştım. aplikatörü tamamen işlevsiz olduğu için az bir miktarda alıp parmağımla uyguluyordum. evet mükemmel durmuyor simli bir yapısı var, yüzde durdukça da sadece simi kalıyor yüzde.  şu aralar sadece göz pınarıma uyguluyorum serçe parmağımla orada güzel duruyor simi de bulaşmıyor çok fazla. eğer elinizde kaldıysa bu şekilde tüketmeyi deneyebilirsiniz

12 haziran 19:31 12 haziran 22:40

183. gelinin kız kardeşi moduna girmek için yapılan bir ürün. Yapışıp dağılmaması, sim dökülmüş hissi uyandırması sebebiyle tercihim değil. Madem oje aplikatörü izlenimi veriyor o zaman normal ojenin üstüne bunu sürüp ardından top coat geçerek sedefli oje yapabilirsinizz

12 haziran 18:04

182. etraftaki herkesin ürünü şişirmesi ve görüntüsünün şirinliği sebebiyle birçok kişinin ilk aydınlatıcısı olan, aplikatörü sebebiyle oje izlenimi veren bu aydınlatıcının daha kötüsünü henüz tecrübelemedim. kurumak üzere gibi olan bir yapısı var, aplikatörü kalıp gibi surata yapıştırıyor. sünger, fırça denense bile o kalıp görüntü kalıyor. birkaç saat sonra ise o kalıp, tüm yüzünüze sim olarak geri dönüyor. atmak istemeyenler için alternatif olarak vücut losyonuna katmak, nemlendirici gibi kullanmak şeklinde belki bir şekilde bitirilebilir belki ama gerçekten kötü bir ürün.

12 haziran 16:17

181. Özellikle yaz aylarında kullanılabilecek ıslak bitişli haylaytır hahaha ben toz haylaytırın altına uyguluyprum daha etkili olması icin

11 haziran 14:22


180. ben bu aydınlatıcıyı doğal bir aydınlık yakalamak için hafif makyajlarımda veya makyajsız çıkacaksam sağlıklı parlak bir cilt görünümüne ulaşmak için elmacık kemiğimin üstüne ve burun ucuma azıcık azıcık ama çok azıcık miktarda uyguluyorum. evet gerçekten çok simli bir aydınlatıcı ve renk vermiyor ama bu şekilde kullandığınızda en sevilesi highlighterlarınızdan biri olabilir, hemen umudu kesmeyin derim.

son olarak da doğal makyajla pek işiniz yoksa süreceğiniz pudra highlighter ın altına yine çok az olacak şekilde uygularsanız highlighter görünümünüzü iyice açığa çıkarabilirsiniz.

9 haziran 12:29

179. Aydınlatıcı pek kullanmayan biri olduğum için ne kadar yoğun olup olmayacağı konusunda denemeden ve kestiremeden aldım. Hani ilkokuldayken hısım akraba düğünlerinde saçlarımıza sim dökerdik ya, hıh öyle oldum. Gerçi pişmanmıyım, bilmem ayda yılda sadece en yakın arkadaşlarımla (evde) olacaksam, sürerim. Eğleniriz.

8 haziran 12:26 11 temmuz 01:36

178. SİM SİM SİM

Sabitlenmiyor bile yarım saat sonra bi bakıyorsunuz yüzünüzün her tarafı sim olmuş verdiğim paraya üzülüyorum elimden çıkarıcam bu gidişle

28 nisan 19:04