1.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (167)
  • oylar (21)
  • medya (4)

167. Fırçası çok kötü, çok kıvrılıyor ve düzgün süremiyorum. Rengi çok güzel ama hemen dağıttığım halde kuruyor ve yüzüme koyduğum şekilde kalıyor.

12 haziran 23:10

166. gelinin kız kardeşi moduna girmek için yapılan bir ürün. Yapışıp dağılmaması, sim dökülmüş hissi uyandırması sebebiyle tercihim değil. Madem oje aplikatörü izlenimi veriyor o zaman normal ojenin üstüne bunu sürüp ardından top coat geçerek sedefli oje yapabilirsinizz

12 haziran 18:04

165. etraftaki herkesin ürünü şişirmesi ve görüntüsünün şirinliği sebebiyle birçok kişinin ilk aydınlatıcısı olan, aplikatörü sebebiyle oje izlenimi veren bu aydınlatıcının daha kötüsünü henüz tecrübelemedim. kurumak üzere gibi olan bir yapısı var, aplikatörü kalıp gibi surata yapıştırıyor. sünger, fırça denense bile o kalıp görüntü kalıyor. birkaç saat sonra ise o kalıp, tüm yüzünüze sim olarak geri dönüyor. atmak istemeyenler için alternatif olarak vücut losyonuna katmak, nemlendirici gibi kullanmak şeklinde belki bir şekilde bitirilebilir belki ama gerçekten kötü bir ürün.

12 haziran 16:17


164. ben bu aydınlatıcıyı doğal bir aydınlık yakalamak için hafif makyajlarımda veya makyajsız çıkacaksam sağlıklı parlak bir cilt görünümüne ulaşmak için elmacık kemiğimin üstüne ve burun ucuma azıcık azıcık ama çok azıcık miktarda uyguluyorum. evet gerçekten çok simli bir aydınlatıcı ve renk vermiyor ama bu şekilde kullandığınızda en sevilesi highlighterlarınızdan biri olabilir, hemen umudu kesmeyin derim.

son olarak da doğal makyajla pek işiniz yoksa süreceğiniz pudra highlighter ın altına yine çok az olacak şekilde uygularsanız highlighter görünümünüzü iyice açığa çıkarabilirsiniz.

9 haziran 12:29

163. pembe alttonlu, simli -baya simli- duruşlu likit aydınlatıcı. likit fakat bende hiç sabitlenmedi, zaten sim sim duruşundan bahsetmiyorum bile, ve sürekli dağıldı. günün sonuna yerinde kalmayışının yanında yüzümde tura çıkmış oluyor. uygun fiyatlı evet ama tek başına kullanıldığında 3 lira verseniz de çöp. toz aydınlatıcıyla sabitlerseniz o başka, o şekilde idare ediyor.

22 nisan 19:02

1

162. yüze sim dökmekle aynı şey hiç tavsiye etmiyorum. kalıcılığı az olduğu gibi sürdükten birkaç saat sonra sürmediğiniz yerlerinizde bile simler görmeye başlıyorsunuz asla yerinde durmuyor. tüm yüzünüze sim dökün aynı mantık. keşke elimdeki tek aydınlatıcı bu olmasa 

22 nisan 14:05

161. Güzel bir aydınlatıcı değil. Sim sim duruyor, kalıcı değil, dağılmıyor. Bitsin diye mat bitişli fondötenlerimle karıştırıp kullanıyorum. Tüm yüzüm sim oluyor :( fiyatı da 17 18 lira gibi bir şeydi sanırım. O fiyata daha kullanışlı alternatifler kesinlikle var.

2 nisan 14:02


160. mükemmel bir ürün değil hatta iyi bir üründe değil.günlük makyaj için fazla simli özellikle güneşte baya kötü görünüyor bence.dağıtması zor,doğal durmuyor vs kısaca gereksiz.

20 mart 10:05

159. kendisini kullanmak/denemek isteyenlere ellerindeki herhangi bir sabitleyici spreye bir avuç kırtasiye simini döküp yüzlerine sürmelerini tavsiye edeceğim korkunç ürün.

ürüne yazabileceğim hiçbir artı yok, eksilerine gelecek olursak;

- yapış yapış bir ürün, yüzünüze bir şey bulaşmış gibi hissettiriyor.

-kafam kadar sim var, gelinin kız kardeşinin topuzuna dökülen simleri aynen içine koymuşlar.

-asla sabitlenmiyor, elmacık kemiğinize sürdüğünüz ürünün kalıntılarını akşam boynunuzda alnınızda dudağınızda bulabilirsiniz.

-kokusu ağır, oje gibi. benim elimdeki ürün öyle denk gelmiş de olabilir bilemedim.

-glowy görüntü vermek şöyle dursun, çocuğunuzun elişi dersini yapmışsınız da sağınıza solunuza uhuyla karışık sim bulaşmış gibi bir görüntü veriyor.

ya elimdeki ürün bozuk ya da ürün gerçekten felaket. 1 kullanımla notunu vermiştim ancak 2 kez daha denedim ben mi yanlış uyguladım, haksızlık etmeyeyim diyerek. sonuç aynı. ürün berbat.

asla tavsiye etmiyorum.

20 mart 09:47

158. ya ben sürmeyi beceremiyorum yada hiç güzel  bi aydınlatıcı değil. fondotenimi yerinden oynatıyor ve sadece sim sim duran bir görüntü yaratıyor. bu ürünle pek anlaşamadık 

19 mart 15:58