3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (127)
  • oylar (24)
  • medya (13)

127. Bir çok youtuberın makyaja yeni başlayanlar için önerdiği uygun fiyatlı far paletidir. Ben de yeni başladığımda göz makyajına almıştım. Simli ve mat renkelerinin tek bir palette olması yine yeni başlayanlar için bir avantaj. Simlilerin renk vermesi hiç fena değil renk olarak tabiki daha soğuk renkler ve sıcak göz makyajlarında pek iyi verim alınamıyor. Tozutuyor tabiki ve bununla birlikte mat renkleri çok iyi renk veren mat renkler değil. Almayı düşünüyorsanız 1)primer kullanmak göz için hem kalıcılığı hem renk için önemli 2) özge oktarın bu paletle yaptığı bir göz makyajı serisi var ilham almak isteyen arkadaşlar o seriye bakabilir ben faydalanmiştım. Yinede uygun fiyatlı verim alabileceğiniz başka far paletlerine bakabilirsiniz.

11 ağustos 16:45

126. Watsons indiriminden aldığım palet. Fiyatı nispeten uygun. Ancak bu fiyata çok daha iyi paletler piyasada mevcut. ( Örn: wetnwild , make up revolation ,Maybelline vs) farların renkleri bakıldığında günlük kullanım için biçilmiş bir kaftan gibi duruyor ancak uygulandiginda güzel renk vermiyor . Simlileri taslasiyor . Çok ekstrem bir rengi de bulanmadigindan benim önerim uygun fiyatlı diğer markalardan yana

10 ağustos 15:43

125. Uzun süredir almamak için direndiğim ama o şık ambalajına ve renklerinin doğallığına dayanamayıp aldığım palet. Almadan önce süslü'deki yorumları okudum ama her şeye rağmen inat edip aldım. Şimdi sevdim mi sevemedim mi hala kararsızım ama bir daha alacağımı sanmıyorum. Farları bir tanesinin gramajı da tam 3 gr, öyle kolay biteceğe benzemiyor zaten. Parmağınıza alınca gayet pigmentli, swatchda da fena değil ama gözde çok soluk duruyor maalesef. Ne kadar çok sürerseniz sürün bu paletle abartılı bir makyaj yapmanız imkansız. Sanki abartamayın diye özellikle yapılmış gibi. "Ben belli belirsiz bir makyajı seviyorum, hiç abartı durmasın, aşırı doğallıktan yana bir insanım." diyorsanız tam sizlik bir palet ama ben sevemedim. Yine de kullanıyorum tabi ama öyle bittikçe alınacak stok yapılacak bir ürün olmadı benim için. 

10 ağustos 15:30 10 ağustos 15:31


124. İlk göz ağrım olur kendisi. 2 sene önce 30 lira gibi bir fiyata almıştım 4 mat 4 ışıltılı renkten oluşuyor. Matlar beyaz, ten, kahve ve mor; ışıltılı olanlar ise onlara benzer renklerde ve alt alta olanlar bir arada kullanılabilecek uyumda. Ama pigmentasyonu maalesef baya kötü. Yine de kopamıyorum kendisinden

27 temmuz 02:48

123. verdiğim paraya acıdığım nadir ürünlerden biri:(

farlar çok sert ve pigment 0. karıştırınca gözde kendilerini belli edemiyorlar. sol üstteki morumsu renk nispeten iyi. ışıltılı renkler çok kötü. onlar da gözde hemen hemen aynı duruyorlar. değişik ya sevemedim ben bu paleti bir türlü.

20 temmuz 20:40 23 temmuz 22:52

122. Mat renklerini bronzer, allık, far, kaş farı bi çok ürün yerine kullanabiliyorum.

Alttaki simli renkler gerçekten çöp. Hatta şu an gidip o renkleri kazıyıp yerine naked 3 de kullanmadigim farlari falan karıştırıp deney yapacağım. Palet çok kullanışlı bence o işe yaramaz farlara bi çözüm bulurum.

20 temmuz 20:26 20 temmuz 20:27

121. ambalaj, ayna, renkler... Hepsi güzel ama renkler sadece palette güzel! Zira pigmentasyonu çok az ve hiç kalıcı değil. Beş dakikaya uçup gidiyor ve paletteki rengi hic vermiyor.

20 temmuz 19:51


3

120. Tozutan, pigmentsiz, kalıcı olmayan günlük hafif makyaj için uygun far paleti

6 temmuz 22:15 15 temmuz 11:12

119. Bir sene önce indirimden 18 tl`ye aldığım, günlük olarak kullanılabilecek bir far paletidir kendisi. Çok fazla far kullanmayan birinin birkaç yıl işini görebileceğini düşünüyorum. Fakat farların gramajlarının fazla olması beni deli ediyor neden çünkü dibini çok zor görebiliyorsunuz. Bir yıldır kullanmama rağmen henüz tek bir rengin dibini görebildim.

3 temmuz 01:40

118. Günlük kullanıma uygun. Ama o fiyat araliğinda daha pigmentli farlar var . İçindeki mat olan kahverengi çok güzel bir renk ama keşke daha pigmentli olsaydı

26 haziran 18:19