4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (3)
  • medya (4)
5

11. Kahverengi ve sıcak tonlu; esmerler için nude, beyaz tenliler için tatlış bi sonbahar rengi olabilecek nadide oje. İçinde minik ışıltıları var ve nispeten kolay kuruduğunu gözlemledim.

14 haziran 04:15

10. kızlar bunu sizden duyup aldım hatta rossmann da görünce elimden alacaklarmış gibi yapıştım direkt shagvsha

nude ojeleri çok seviyorum oje süreceksem hep elim nude lara gidiyor. elimdekiler genelde daha bejimsi ve nötr tonlar. Bunun rengine ba-yıl-dım turuncumsu-kahvemsi bir nude renk. hem nude olduğu için gösterişsiz hem de renginin eşsizliğiyle gösterişli duruyor bence. ben esmer tenliyim ama her cilt tonu için uygun olacağını düşünüyorum.

yapısı çok çok güzel diyemeceğim ama aynı seriden beige ve cream rengine göre daha iyi olduğunu söyleyebilirim. 2 katta tam opaklığı sağlıyor. 2. günde uçlardan soyulmaya başlıyor bende.

şuan en sevdiğim oje bu teşekkürler efenim ^.^

29 mart 22:35

5

9. Sözluk sayesinde haberimin oldugu oje. Süslü sözlük beni çok masrafa sokuyorsun canım... Sözlükte gördüm ve koşa koşa gidip aldım. Ben 2 senedir Caramel rengini kullanıyordum bu serinin. Kendime yakıştırdığım nude oje oydu. Sonra gidip bunu aldım ve ayyy... Her gören soruyor. Laf olsun diye demiyorum cidden tırnağımda her gören bu ojeyi soruyor. ERKEGLER OCAK DIŞI.

Gerçekten esmere de beyaz tenliye de yakışan bir renk. Vampir anama da yakışıyor çünkü. Yalnız çok çabuk ağdalaşıyor. Sebebini bilmiyorum bu nude serisi böyle genel anlamda. Kendinize yakışan bir nude bulamıyorsanız gidin ve suet rengini satın alın. Yakışmama ihtimali yoqqq!!!!!

Teşekkür ederim süslü sözlük!

ilgili medya:
1
11 mart 19:30 11 mart 19:31


8. Muh te şem

3 tane bitirdim 4.deyim, ömür boyu da sürerim ben bunu. Hem yapısı güzel, hem kalıcı, hem de rengi ten rengim için ideal nude. Aşığım sözlük. 

2 mart 15:15

7. Serinin diğer ojelerini hiç beğenmememe rağmen buna bayılıyorum.Genellikle tırnaklarımda bu oluyor hafif kahverengiye kaçan krem diyebilirim.Sürüşü kolay,kalıcılığı iyi.Tavsiye ediyorum.Fiyat kalite bazında eşsiz.

19 ocak 23:29

6. buğday tende iki kat üzerine mat top coat geçildiğinde muazzam güzellikte olan oje. 

12 ocak 01:57

5. Pastel nude ojelere bayılıyorum. Iki kat surdugunuzde soyle duruyor. (link: https://www.suslusozluk.net/g/pastel-nude-oje-suet/30764 elde duruşu )

29 nisan 2017 17:42 29 nisan 2017 17:44


4. Sonbaharda en çok kullandığım ojelerden biri. Serideki favorilerimden kesinlikle çok güzel bir renk. İçinde belli belirsiz altın rengi ışıltılar var. Yalnız tırnak uçlarından biraz erken solmaya başlıyor.

20 ekim 2016 23:34

3. Açık tenliler için ideal sonbahar tonuyken, esmerlerde de nude gibi duran, seriden herkese yakıştırabileceğim tek oje. İçinde ışıltıları var ancak tırnakta pek görünmüyor. 2 katta opak. Top coat kullandığımdan kalıcılığından emin değilim ancak 2 günde soyulmayacağını düşünüyorum.

24 eylül 2016 01:44

2. bu konuda asiri sinirliyim diyebilirim. oje mukemmel fakat bana bir turlu nasip olamiyor. birinci aldigimda kayboldu, her yere baktim fakat hicbir yerde yok. bugun gidip yine aldim bu sefer spor salonunun soyunma odasinda arkadasima gosterdim ve posete koydum. meger poset delikmis ve icinden dusup patt diye kirildi her yer oje oldu. normalde nasip, kismet olaylarina inanmam ama cidden oyle :(

30 ağustos 2016 00:13