4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (4)

9. Tam bir buğday ten ojesi.Daha önce naked rengini kullandım ve bitirdiğim tek oje diyebilirim.Bu rengini de bir arkadaşımda görüp direk bu ne diye üstüne atlamıştım.Öyle temiz öyle zarif duruyor ki anlatamam.Kalıcılığı ortalama pastel ojeleri kadar.Çıkarması da çok kolay.Bu ojeyi ne zaman sürsem kendimi naif hissediyorum nedendir bilinmez.

11 mart 21:09

5

8. Sözluk sayesinde haberimin oldugu oje. Süslü sözlük beni çok masrafa sokuyorsun canım... Sözlükte gördüm ve koşa koşa gidip aldım. Ben 2 senedir Caramel rengini kullanıyordum bu serinin. Kendime yakıştırdığım nude oje oydu. Sonra gidip bunu aldım ve ayyy... Her gören soruyor. Laf olsun diye demiyorum cidden tırnağımda her gören bu ojeyi soruyor. ERKEGLER OCAK DIŞI.

Gerçekten esmere de beyaz tenliye de yakışan bir renk. Vampir anama da yakışıyor çünkü. Yalnız çok çabuk ağdalaşıyor. Sebebini bilmiyorum bu nude serisi böyle genel anlamda. Kendinize yakışan bir nude bulamıyorsanız gidin ve suet rengini satın alın. Yakışmama ihtimali yoqqq!!!!!

Teşekkür ederim süslü sözlük!

ilgili medya:
1
11 mart 19:30 11 mart 19:31

7. Muh te şem

3 tane bitirdim 4.deyim, ömür boyu da sürerim ben bunu. Hem yapısı güzel, hem kalıcı, hem de rengi ten rengim için ideal nude. Aşığım sözlük. 

2 mart 15:15


6. Serinin diğer ojelerini hiç beğenmememe rağmen buna bayılıyorum.Genellikle tırnaklarımda bu oluyor hafif kahverengiye kaçan krem diyebilirim.Sürüşü kolay,kalıcılığı iyi.Tavsiye ediyorum.Fiyat kalite bazında eşsiz.

19 ocak 23:29

5. Pastel nude ojelere bayılıyorum. Iki kat surdugunuzde soyle duruyor. (link: https://www.suslusozluk.net/g/pastel-nude-oje-suet/30764 elde duruşu )

29 nisan 2017 17:42 29 nisan 2017 17:44

4. Sonbaharda en çok kullandığım ojelerden biri. Serideki favorilerimden kesinlikle çok güzel bir renk. İçinde belli belirsiz altın rengi ışıltılar var. Yalnız tırnak uçlarından biraz erken solmaya başlıyor.

20 ekim 2016 23:34

3. Açık tenliler için ideal sonbahar tonuyken, esmerlerde de nude gibi duran, seriden herkese yakıştırabileceğim tek oje. İçinde ışıltıları var ancak tırnakta pek görünmüyor. 2 katta opak. Top coat kullandığımdan kalıcılığından emin değilim ancak 2 günde soyulmayacağını düşünüyorum.

24 eylül 2016 01:44


2. bu konuda asiri sinirliyim diyebilirim. oje mukemmel fakat bana bir turlu nasip olamiyor. birinci aldigimda kayboldu, her yere baktim fakat hicbir yerde yok. bugun gidip yine aldim bu sefer spor salonunun soyunma odasinda arkadasima gosterdim ve posete koydum. meger poset delikmis ve icinden dusup patt diye kirildi her yer oje oldu. normalde nasip, kismet olaylarina inanmam ama cidden oyle :(

30 ağustos 2016 00:13

1. Pastel nude ojelerinin içinden neredeyse en sevdiğim diyebilirim.yapısı ve rengi ile sık kullanılanlarım arasında.rengi sütlü kahve gibi :))

14 mayıs 2016 08:11