5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (2)
  • medya (4)

3. Sanırım Aylardır aldığım ilk ihtiyaç dışı kozmetik ürünüm oldu kendisi. Holografik şeylere aşığım, kat von d alchemist palette de gözüm vardı. Aldım ama neden aldım eve geldiğimden beri onu sorguluyorum.

Kalitesi güzel. Kalıcı, sim sim değil. Testerına bakarken mavi-yeşil elmacık kemikleriyle etrafta uzaylı yılan (gizlinot: ????? ) gibi gezme fikri de çok ilginç gelmişti ama bilemedim. Gözlerimde siyah kalem üzerine denedim, gece makyajı olarak kullanabilirim anca. Rujun üstüne çok rahat bir metalik ruj efekti veriyor ama onu da kendime yakıştıramadım. Ya Biraz daha oynayıp kendime göre kullanmanın yollarını bulacağım ya da Elimden çıkartacağım sanırım. Ama meraklısı varsa güzel bir palet. Alchemist'in yerine alınabilir.

25 mayıs 22:26 25 mayıs 22:47

5

2. Sim, parildamak, yansıyan görüntü seven bu paleti alsın.

27 şubat 13:43

5

1. Pastelin yeni çıkardığı holografik far/aydınlatıcı paleti. Holografik ve duochrome herşeye bayıldığımdan dolayı an itibariyle kendimi durduramayıp siparişini verdim siteden. Eyeliner üzerine, ruj üzerine, far olarak veya aydınlatıcı olarak holografik, ışıklı etkiler elde etme gibi bir vaadi var, fiyatı 35 lira civarında, elime geçtiği an deneyip girdimi düzenleyip ne düşündüğümü söyleyeceğim süslüler, azıcık heyecanlıyım.

merak eden varsa (link: https://www.pastelshop.com/pastel-profashion-holographic-magic-palette-01-1109 şuradan) inceleyebilir.

Edit 1: Swatchlarından gözlemlediğim kadarıyla fiyatına göre epey güzel bir ürün genel olarak, kullandığımda fotoğraf paylaşacağım.

Edit 2: Bugün hem far hem aydınlatıcı olarak kullandım ürünü, yaklaşık 6 saat sonra yüzümde dağılmamıştı, yani ben çok memnun kaldım. Fiyatına göre gayet güzel bir ürün. Holografik far/aydınlatıcı arıyorsanız uygun fiyata kaçırmayın derim süslüler.

(Fotoğraf ekledim, azcık deli gibi çıkmışım, kusura bakmayın lütfen :))

ilgili medya:
3
22 şubat 03:13 25 şubat 19:50