3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (8)
  • medya (1)
3

26. 101 porcelain rengine sahibim, indirimsiz almıştım fiyatını hatirlayamadim, sünger uçlu bir aplikatore sahip, orta kapatıcilikta (gizlinot: Morluklar çoksa tek başına yeterli gelmeyebilir) ve aydınlık veren bir ürün. az sürdüğüm için aman aman çizgilere dolmadi ama benim göz altimda maalesef yağ bezesine sebep oldu. bu yüzden pek kullanmıyorum.(gizlinot: Bir de şişesini hiç beğenmedim yan sanayi gibi geliyor :d)

21 mayıs 12:43 21 mayıs 12:43

25. Aydınlatıcılığını çok beğendiğim bir kapatıcıdır kendileri. Fakat tek başına kapatıcılığı asla yeterli değil. En azından benim için. Ama mat duran krem kapatıcımın üstüne bunu uyguladığımda daha iyi bir sonuç elde ediyorum. Çok sorunlu göz altlarınız yoksa belki idare edebilir fakat kalıcılık sıffır sıffır sıffır. Gün sonunda sanki hiçbir şey sürmemiş gibi oluyor. 

21 mayıs 00:14

24. Çok hafif yapıda ve aydınlatma ve ağırlık yapmama açısından çok başarılı bir ürün. Çizgilere az miktarda doluyor, kapatıcılığı yüksek değil. Ancak çok gözaltı problemi olmayanlar ve aydınlık görüntü isteyenler için hissiyatı çok güzel, çok beğendim

20 mayıs 22:49


2

23. bugün indirimden sahip olduğum ürün. uzun zamandır günlük bi kapatıcı edinmek istediğim için eve gelir gelmez denedim ilk izlenimlerim olumlu yönde göz altı morluklarımı hafifletti ve canlı bi görünüm verdi kolay dağıldı hafifte bi yapısı var gün içindeki performansını henüz deneyimlemedim ama beni yarı yolda bırakacağını sanmıyorum şimdilik sevdiğim bi kapatıcı olur kendileri

2 mart 19:53

22. Çizgilere deli gibi doluyor. Kalıcılığı da iyi değil. O fiyata daha iyi kapatıcılar mevcut. 

21 şubat 10:56

21. Buraya daha önce yazdım mi cidden hatırlamıyorum ama yazdıysam bile tekrar yazacağım çünkü hayal kırıklığı. Her zaman ten makyajında naturalden doğaldan yana olan ben bu kapatıcı ile bir türlü anlaşamadık. Sanki göz altlarım nemlendirici gibi emiyordu. Bu kadar randımansız bir ürün daha görmedim.

21 şubat 10:35

4

20. 102 nude rengine sahip olduğum ve ilk defa yedeklediğim bir kapatıcı. Ne çok açık ne çok somon, tam bir nötr renk benim için. kapatıcılığı çok yüksek değil evet ama çok doğal bir duruşu var. biraz pudralı o yüzden nemlendirilmiş göz altlarında daha güzel duruyor. günlük makyaj için çok ideal ve uygun fiyatlı bir ürün.

çok çabuk bittiğinden bahsedilmiş, ben de öyle sanmıştım ama stopperı çıkarınca ürünün daha yarısının durduğunu farkettim. stopperı çıkarınca da aşırı ürün bulaşıyor fırça sapına ne yazıkki ambalajı bu konuda biraz sıkıntılı.

21 şubat 08:17


19. Azdan ortaya doğru kapatıcılıkta, ince yapılı ve güzel bi ürün ama bunun kabında bi sorun var bence. Ucuna epey az ürün geliyor ve sanki bitmek üzere gibi gözüküyor. Hem uygun fiyatlı hem de güzel bi ürün ama bu durum beni kullanmaktan alıkoydu. Benim yoğun morluklarım vardır göz çevremde, onları tabiki tam kapatmadı sadece hafifletti ama yine de sevmiştim yapısını, ah şu kabı böyle olmayaydı...

20 şubat 20:56

18. uygun fiyatlı, ortalama bir kapatıcılığa sahip günlük kullanmak için bir kapatıcı istiyordum. bu beklentileri karşılayan bir ürün oldu benim için. bendeki 101 numara. rengi güzel ve çok beyaz olmaması hoşuma gitti. hem sivilce izlerime sürdüğümde izleri ortaya çıkartmıyor hem de göz altıma uyguladığımda hoş ve yeterli bir aydınlık veriyor. fakat pudralı ve hemen sabitlenen bir yapıya sahip olduğunu düşünüyorum. sürdükten sonra hemen dağıtmak gerekiyor yoksa dağılmıyor ve çok pudralı gözüküyor. fondötenin üzerine sürüldüğünde de çok pudralı gözüküyor. bunun dışında fiyat/performans oranı (özellikle indirimde) çok iyi.

edit: her gün kullanmamama rağmen bir ayda bitti...

20 şubat 13:39 22 mart 14:55

17. kapatmıyor... çok hafif renk eşitleme amacıyla kullanılabilir bence.

20 şubat 09:16