2.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar ()
  • medya (1)

31. 102 numarasını deneyimledim. kısaca bahsetmek gerekirse kapatıcılığı orta seviye, bende gözeneklere dolma veya sabitlenmeme gibi bi sorun olmadı çünkü hep bazla kullandım. Pudralı gibi yapısı var, öyle kötü bi kokusu yok.

Benim göz altlarımda çok aşırı morluklarım yok o yüzden öncelikle bu göze alınmalı, renk eşitlemesi, aydınlatması için benim işimi görüyor.

Diğer husus, bazı arkadaşlarda göz altlarında sivilce, yağ bezesi vs. Yapmış fakat bende olumsuz hiçbir şey yapmadı. Sanırım ciltle ve sürüşle de alakası var, çünkü göz altlarımız normalde zaten en dokunulmaması gereken hassas bölgelerimizden biri. Bunu yumuşak hareketler ve uygun ürünlerle yapmadığımızda aksi durumların söz konusu olması engellenemez.

2 eylül 01:31

3

30. Gratiste %40 indirimindeyken oldukça uygun fiyata almıştım. Hafif-orta kapatıcılıkta, hissi güzel kalıp gibi değil, çizgilere dolmadı. Hafif bir ürün arıyorsanız şans verin derim.

22 temmuz 11:07

29. Uygun fiyatlı en iyi concealer olduğunu düşünüyorum. Hem yapısı hafif hem cilt rengimle uyumu çok güzel sağlıyor. Kalın concealerlere nazaran daha fresh bi görüntü elde ediyorum

17 temmuz 18:42


3

28. 101 porcelain rengine sahibim, indirimsiz almıştım fiyatını hatirlayamadim, sünger uçlu bir aplikatore sahip, orta kapatıcilikta (gizlinot: Morluklar çoksa tek başına yeterli gelmeyebilir) ve aydınlık veren bir ürün. az sürdüğüm için aman aman çizgilere dolmadi ama benim göz altimda maalesef yağ bezesine sebep oldu. bu yüzden pek kullanmıyorum.(gizlinot: Bir de şişesini hiç beğenmedim yan sanayi gibi geliyor :d)

21 mayıs 12:43 21 mayıs 12:43

27. Aydınlatıcılığını çok beğendiğim bir kapatıcıdır kendileri. Fakat tek başına kapatıcılığı asla yeterli değil. En azından benim için. Ama mat duran krem kapatıcımın üstüne bunu uyguladığımda daha iyi bir sonuç elde ediyorum. Çok sorunlu göz altlarınız yoksa belki idare edebilir fakat kalıcılık sıffır sıffır sıffır. Gün sonunda sanki hiçbir şey sürmemiş gibi oluyor. 

21 mayıs 00:14

26. Çok hafif yapıda ve aydınlatma ve ağırlık yapmama açısından çok başarılı bir ürün. Çizgilere az miktarda doluyor, kapatıcılığı yüksek değil. Ancak çok gözaltı problemi olmayanlar ve aydınlık görüntü isteyenler için hissiyatı çok güzel, çok beğendim

20 mayıs 22:49

25. göz altlarımla kendimi bildim bileli başım beladadır ve hiçbir zaman o make up bloglarındaki tam kapanmıs full aydınlık görüntüye ulaşamamışımdır. Onun yerine morlugu hafifletenlerle yetinmek zorunda kaldım yani hep. Her neyse bundandır ki her indirim dönemi mutlaka gider yeni kapatıcı var mı yok mu bakınır, denerim. Bu ürünü de öyle bir dönemde gördüm mağazada ayak üstü ıslak mendille kendi kapatıcımı çıkarıp kendime uygun oldugunu düşündügüm iki renk denedim şuan numarasını hatırlayamasam da (sanırım 102 idi) birini çok begendim üstelik bu sefer diğer kapatıcılarım gibi koyu bi renk de degildi aydınlıktı oldukça şaşırmıştım. O anın şehveti ve gazıyla ben bu aydınlatıcıyı aldım. Ama ne göreyim! Birkaç saat sonra göz altımda hafiiften bir grileşme olmus magaza ışıgının yanıltma payı ve alttaki morlukların kapatıcı oturduktan sonra ben burdayım nidalarıyla güzel bir kapatıcıya degil hayal kırıklıgına sahip oldugum kapatıcıdır kendisi. Özetle, üzdün beni canım kapatıcı

14 mayıs 14:49 27 mayıs 15:51


2

24. bugün indirimden sahip olduğum ürün. uzun zamandır günlük bi kapatıcı edinmek istediğim için eve gelir gelmez denedim ilk izlenimlerim olumlu yönde göz altı morluklarımı hafifletti ve canlı bi görünüm verdi kolay dağıldı hafifte bi yapısı var gün içindeki performansını henüz deneyimlemedim ama beni yarı yolda bırakacağını sanmıyorum şimdilik sevdiğim bi kapatıcı olur kendileri

2 mart 19:53

23. Çizgilere deli gibi doluyor. Kalıcılığı da iyi değil. O fiyata daha iyi kapatıcılar mevcut. 

21 şubat 10:56

22. Buraya daha önce yazdım mi cidden hatırlamıyorum ama yazdıysam bile tekrar yazacağım çünkü hayal kırıklığı. Her zaman ten makyajında naturalden doğaldan yana olan ben bu kapatıcı ile bir türlü anlaşamadık. Sanki göz altlarım nemlendirici gibi emiyordu. Bu kadar randımansız bir ürün daha görmedim.

21 şubat 10:35