yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (95)
  • oylar (18)
  • medya (17)

  95. Bu rujlara bayılıyorum. Birincisi ben bu kadar ucuz bir rujun böyle kalıcı, kurutmayan, altina lip balm sürüldüğünde nemli nemli durup yapisini bozmayan, ambalaji ayri güzel ve serideki her rengin (özellikle nude serisindeki) böyle kullanılabilir güzel renkte olduğunu görmedim. Kalıcılığı normal ama pis pis ortalardan çıkıp rezil etmiyo. Çok güzel yani

  2 nisan 22:53 9 ağustos 16:06

  94. Yazlık bir renk ararken 558 numarasına denk gelip aldığım ruj. Oldukça opak, örtücülüğü yüksek, Yarı mat sayılabilecek dudakları kurutmayan başarılı bir ruj. Maalesef rengi bana yakışmadı, gerçi genel olarak bana ruj yakışmıyor ama size fikir olması için bilek swatchını bırakıyorum buraya..

  ilgili medya:
  2
  2 nisan 12:33 2 nisan 19:01

  5

  93. uzun zaman önce rossmann indiriminde keşfetmiştim bu seriyi ambalajı çok hoşuma gitmişti. tester vs yoktu tamamen kör atış paketin altındaki renklere bakarak 553-chocolate rengini almıştım. bendeki dibinden kırılmıştı çakmakla ısıttım yapıştırdım bir süre sonra tekrar kırıldı falan bu zamana kadar inatla hayata döndürdüm çünkü *capslock* çok güzel *capslock* böyle kahvemsi ama çok hafif şeftalilik barındıran bir renk. yapısı da çok kuru değil ama yumuşacık kaymıyor da. tam olarak my lips but better rujum oldu. çok çok seviyorum. 

  27 mart 22:16

  92. Deşert rengine sahibim. İndirim döneminde denediğim ve kahverengiliğini çok beğendiğim için aldım. Mat bitişli.Dudakları hiç kurutmayan bir ruj. Renk olarak dessert tam bir kahverengi nude.

  22 mart 15:17

  91. Desert ve Noble Nude renklerini kullandığım, dokusunu Golden Rose’un Velvet Matte’leri kadar beğenmediğim ancak renklerini başarılı bulduğum ruj serisi.

  İndirimsiz 26 liraya alıp üçüncü kullanımda dibinden kırıldığı için üzgünüm ama yine de kullanıyorum Desert’ü, ne yapayım.

  9 ağustos 2018 14:12

  90. Bende 553 chocolate ve 573 femme fatale renkleri var.ben bir mat ruha göre yapılarını beğeniyorum ne çok kurutuyor ne çok parlak duruyor.aslında femme fatale rengini tek başına ten rengime pek yakıştırmıyorum ama-yüzüm sarı-renk karışımlarında kullanıyorum.swatch larını medyaya ekliyorum -swatchlar gün ışığında

  ilgili medya:
  2
  28 temmuz 2018 20:42

  89. Ben de çoğunluk gibi 553 chocolate rengine sahibim, eğer makul fiyatlı biraz pembemsi biraz şeftali tonlarında kolay sürüme sahip bi ruj arayışındaysanız öneririm. Yerleşmiş algının tersine Chocolate dese de kahvemsi değil, mat dese de kurutmuyor kızlar sürmeden önce balm uyguluyorum ardından ruju sürüyorum bende kendi dudak rengimin rujda vücut bulmuş hali gibi. Hani ruj süreyim ruj olduğu sırıtmasın ama bozulduğunda da göze çarpmasın diyorsanız tam ona göre bi tercih. Kalıcılık konusunda 3/5 malesef ama dediğim gibi ortalardan silikleştiğinde görüntüsü rahatsız etmiyor. Bence her kadında olması gereken bingo günlük rujlardan.

  18 temmuz 2018 13:01

  5

  88. eskiden 553 numarasını kullanip dibine kadar bitirmiştim. sonra deneme istegiyle baska markalara yöneldim. ama bu rujda kesinlikle hem sürüşte hem de renkte değişiklik olmuş. eski hali daha pembesi ve daha açık bir tondaydı. şimdiki bildiğin sütlü kahverengi gibi. eskiden sürümü daha zor iken kolaylaşmış bu yönünü sevdim.

  23 mart 2018 01:22

  5

  87. Sözlükten bir canım süslünün önerisiyle tanıştığım ruj serisi. Başlarda bir parça ön yargılıydım itiraf etmek gerekirse. Sürdükten 20dk sonra dudakta kalmayacak bir ruj gibi geliyordu. Ancak çok yanılmışım sevgili hatunlar.

  Arayışım ve son zamanlardaki tutkumdan sebep sütlü kahve olan “Desert” rengini edindim. (Evet renge de bu başlık altındaki kıymetli yorumlardan yola çıkarak karar verdim<3)

  piyasadaki diğer mat rujlara göre sürümü çok daha kolay, opaklığı bir rujdan beklediğimiz gibi, dudakları muadillerine göre çok daha az kurutan bir seri. kalıcılık konusunda da beni hayli şaşırttı. Zira böylesini beklemiyordum.

  Kahverengi ruj arayışındaysanız bu seri ve “desert” rengi sizi çok mutlu eder canım hatunlar. Renge referans olarak golden rose velvet matte serisinin 16 numarasını eklemek gerekirse (ki aşığıyım) desert bir iki ton daha açığı diyebilirim belki. (:

  8 mart 2018 04:25

  86. 574 numaralı beauty rengine sahip olduğum seri. 

  Rengi pembeye dönük doğal bir gül kurusu. Ben doğal dudak rengine yakın olduğu için severek almıştım. İlk sürdüğümdeki duruşunu gerçekten çok seviyorum. Görsellerdeki gibi duruyor aynen. Ama zaman geçtikçe, içindeki pempelik daha ağır basıp, pembe ruj sürülmüş gibi duruyor. ‘Oo pembe ruj sürmüşüz!’ sözlerini çok duydum. Pembeleşmiş halini sevmiyorum, çünkü tenime pembe ruj pek yakışmıyor.

  Çok fazla kalıcı olmamakla birlikte, garip bir şekilde dudaktan tamamen silinmiyor. Çizgilere falan dolup, parça parça belli oluyor. Sevmediğim yönü bu.  The balm sincere’yle yakın bence. Muadil gibi duruyor. Görsele medya attım kolumdaki duruşlarını. Hatta dudağımdaki duruşunu da atabilirim. 

  ilgili medya:
  2
  26 şubat 2018 11:45