sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (101)
 • oylar (16)
 • medya (19)

101. Yazlık bir renk ararken 558 numarasına denk gelip aldığım ruj. Oldukça opak, örtücülüğü yüksek, Yarı mat sayılabilecek dudakları kurutmayan başarılı bir ruj. Maalesef rengi bana yakışmadı, gerçi genel olarak bana ruj yakışmıyor ama size fikir olması için bilek swatchını bırakıyorum buraya..

ilgili medya:
2
2 nisan 12:33 2 nisan 19:01

100. örtücülüğü ve yapısı çok çok güzel olan bir ruj serisi. elimde iki rengi mevcut.

572/ desert (link: https://www.suslusozluk.com/pastel-profashion-matte-ruj-desert link) :gr16'nın hafif koyu ve kızılı gibi. bitirmek üzereyim. çok çok çok severek kullandım ve bittiği gün de gidip alırım muhtemelen. günlük kullanım için çok uygun

570/vamp : koyu mor bir ruj. kesinlikle bordo değil. dudağı tek renk şeklinde çok güzel kapatıyor. koyu bir ruj olduğu için ben dudak kalemi ile kullanıyorum. emily 215 ile güzel tamamlıyorlar birbrilerini.

ilgili medya:
4
22 mart 22:33

99. Deşert rengine sahibim. İndirim döneminde denediğim ve kahverengiliğini çok beğendiğim için aldım. Mat bitişli.Dudakları hiç kurutmayan bir ruj. Renk olarak dessert tam bir kahverengi nude.

22 mart 15:17

5

98. Hayatımın nude rengini buldum.

Serinin 568 Shame Rengi içinde asla pembelik barındırmayan, tamamen ten rengi olan bir renk.

Sarı alt tonlu beyaz tenliyim. Nude diye bilinen bütün rujlar ya kahve ya da pembe durur bende ama bu öyle değil.

Rujun yapısı çok güzel. Tebeşir gibi değil, kremsi.

Kalıcılığı stick bir ruja göre oldukça iyi, sıkça tazelemek gerekmiyor.

22 mart 00:24

97. Desert ve Noble Nude renklerini kullandığım, dokusunu Golden Rose’un Velvet Matte’leri kadar beğenmediğim ancak renklerini başarılı bulduğum ruj serisi.

İndirimsiz 26 liraya alıp üçüncü kullanımda dibinden kırıldığı için üzgünüm ama yine de kullanıyorum Desert’ü, ne yapayım.

9 ağustos 2018 14:12

96. Artık likit rujlardan bıktıgım için geri döndüğüm ruj serisidir. Bende desert rengi var (kahvelik barındıran bir nude), 571 fever rengi var (canlı bir kırmızı). Dudakları kurutmayan, tek sürüşte rengini veren, yumuşacık sürümlü bir seri. Likit matlardan sıkıldıysanız bakmanızı öneririm

28 temmuz 2018 22:35

95. Bende 553 chocolate ve 573 femme fatale renkleri var.ben bir mat ruha göre yapılarını beğeniyorum ne çok kurutuyor ne çok parlak duruyor.aslında femme fatale rengini tek başına ten rengime pek yakıştırmıyorum ama-yüzüm sarı-renk karışımlarında kullanıyorum.swatch larını medyaya ekliyorum -swatchlar gün ışığında

ilgili medya:
2
28 temmuz 2018 20:42

94. Ben de çoğunluk gibi 553 chocolate rengine sahibim, eğer makul fiyatlı biraz pembemsi biraz şeftali tonlarında kolay sürüme sahip bi ruj arayışındaysanız öneririm. Yerleşmiş algının tersine Chocolate dese de kahvemsi değil, mat dese de kurutmuyor kızlar sürmeden önce balm uyguluyorum ardından ruju sürüyorum bende kendi dudak rengimin rujda vücut bulmuş hali gibi. Hani ruj süreyim ruj olduğu sırıtmasın ama bozulduğunda da göze çarpmasın diyorsanız tam ona göre bi tercih. Kalıcılık konusunda 3/5 malesef ama dediğim gibi ortalardan silikleştiğinde görüntüsü rahatsız etmiyor. Bence her kadında olması gereken bingo günlük rujlardan.

18 temmuz 2018 13:01

4

93. serinin Sadece 588 famous nude adlı rujuna sahibim. Wet n wild’ın mochalicious rujuna renk olarak benziyor ama bu daha pembemsi gibi. Her iki ruja da farklı zamanlarda sahip olup uzun süredir ikisini de kullandığım için karşılaştırma yapabilirim. (benim durup durup aynı ton rujlara gönül vermeme kaç puan?) Bu rujdan sonra elim mochalicious’a gitmez oldu. Yapı olarak daha yumuşak, sürümü daha kolay, kalıcılığı daha fazla ve dudak çizgilerini daha düzgün gösteriyor. Bir de mochalicious bana biraz daha soğuk alt tonlu gibi geldi, bu daha sıcak alt tonlu duruyor. Sonuç olarak daha pahalı ama kesinlikle Pastel’in daha kullanışlı bir ruj olduğunu düşünüyorum. Mochalicious’un tek avantajı indirimde iken pastel’in üçte biri fiyatına olması. Denk gelirsem ve ruj ihtiyacım olursa buradan okuduğum kadarıyla bu serinin 553 chocolate ve 572 desert renklerine de bakmayı istiyorum ama henüz ruj ihtiyacım yok.

24 mayıs 2018 08:12

5

92. eskiden 553 numarasını kullanip dibine kadar bitirmiştim. sonra deneme istegiyle baska markalara yöneldim. ama bu rujda kesinlikle hem sürüşte hem de renkte değişiklik olmuş. eski hali daha pembesi ve daha açık bir tondaydı. şimdiki bildiğin sütlü kahverengi gibi. eskiden sürümü daha zor iken kolaylaşmış bu yönünü sevdim.

23 mart 2018 01:22