yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (9)

  20. Fırçayla daha yoğun parmakla daha doğal bir etki elde ediliyor. Makul bir süre kalıcı, pigmentasyonu bence iyi bu yüzden iki yanağıma ikişer bebeği dağıtmak yeterli oluyor zaten kolay ve eşit dağıtılıyor indirimde 11 liraya kadar düşüyor bence ihtiyacınız varsa uygun fiyatlı olarak çok iyi ürün

  14 şubat 18:58

  19. elimde sadece 53 numaralı, kızılımsı mercan rengi bulunan, çok çok beğendiğim ürün. likit allık kullanmada yeniyim, daha önce kullandığım allıkların ortak noktaları toz yapıda ve yüksek pigmentasyonlu olmalarıydı. bu allığın pigmentasyonu da bence gayet yeterli. toz allığın vermediği sağlıklı bir parlaklık da veriyor tene, bunu kullandığımda aydınlatıcı kullanmıyorum. üstüne üstlük yağlı cildime rağmen yanaklarıma ve burun kemerime birer çizik atarak uyguladığım bu allık, iki gün önce yüzümde 6-7 saat hiç kıpırdamadan kaldı. şahane bir performans bence. indirimde 12 ₺ gibi hatırladığım bir fiyata edinmiştim. bence denenmeyi hak ediyor.

  13 şubat 19:06

  18. 53 numaralı rengine sahip olduğum likit allık. Likit allık tecrübem benefitin ürünleri ile sınırlı diyebilirim. Onların yapısını beğenirim. Bu allığı ise gerçekten çok beğendim. Benefitin oje fırçası görünümlü aplikatöründen farklı olarak likit rujların aplikatörü gibi bu ürünün uygulama aracı. 2-3 pıt konduruyorum yanağıma ve real techniques stippling brush ile uyguluyorum. Altında bulunan bb/fondöteni oynatmıyor. Anında sabitlenmiyor ki bu da rahat dağıtmak için güzel bir artı. Kalıcılığını sevdim, ben makyajımı en fazla 6-8 saat kullanıyorum. 53 numaralı rengi şeftalimsi doğal bir sıcaklık veren renk. İndirimsiz fiyatı da normal olmakla beraber indirimde gayet güzel düşüyor. 

  2 şubat 00:48


  17. pastel'in yakın zamanda çıkardığı likit allık serisidir.

  öncelikle epey beyaz tenliyim. allıkta "güneşten yandım canım ya" efektini sevdiğim için watsons indiriminden en koyu renk olan 52 numaralı rengini 16 tl gibi bir fiyata aldım.

  dağıtılması çok kolay. önce sol işaret parmağıma alıp sonra diğer parmağımla hafif ısıtıp o şekilde yüzüme uygulayarak oldukça doğal bir sonuç aldım. beaulis whippy likit allıklar gibi yüzünüzde bir anda pat diye sabitlenmiyor. dağıtmanız için yeterince vakit veriyor.

  gramajı biraz küçük ama çabuk bitecek gibi durmuyor. ambalajı seyahat çantalarına atarken veya yanınızda taşırken sorun çıkarmayacak bir ambalaj.

  bittikçe alırım diye düşünüyorum.

  1 şubat 17:55

  16. En kısa zamanda kullananlardan kalıcılık anlamında maybelline markasından yeni çıkan cheek heat likit allıklarla kıyaslamalarını beklediğim allık. Ben mağazada testerlarını denedim. Uygulama ve sonuç olarak çok başarılı. Ancak kalıcılık ne yazık ki yok. Tint yapıda olmadığı için sabitlenmiyor. Benim cildim gözenekli olduğu olduğundan örneğin nars markasının likit veya krem allıklarından gibi gözeneklere dolmadığını söyleyebilirim. Renkleri ise çok güzel.

  1 şubat 01:20

  15. Kırmızı olanı esmer arkakaşıma sürdüm ve herkes içkiden dolayı yanakları kızardı sandı. Doğal duruşunun kesin özeti budur.

  20 ocak 11:27 20 ocak 11:27

  14. gramajı az ve kalıcılığı yok ancak aşırı derece güzeller. ne ıslak ne kuru transparan yapıda, ciltle bütünleşen, hata yapmanın imkansız olduğu ürünler.

  ten rengim gereği kırımızı ve bronzer rengini aldım. asla fondöteni kaldırmıyorlar ve çok güzel yayılıyorlar. kırmızı, bronza göre daha kılıcı ancak bronz da çok güzel bir gölge bırakıyor.

  yüzyılın keşfiniş yaptım, kalıcılık dışında en iyi no-makeup likit allığı buldum derken baya keşfedilmiş bir ürünmüş.

  20 ocak 11:21


  13. 52 numarısına sahibim çok beğendim. Hafif ıslak bitişli sankı kendi yanaklarınız kırmızıymış gibi duruyor. Ben epey açık tenliyim ürün bence çok pigmentli çok sürünce kötü duruyor, hatta az sürseniz bile hafif heidi görünümü oluyor. Ben o görüntünün bana yakıştığını düşünüyorum ama siz sevmiyorsanız ve açık tenliyseniz diğer renklerine bakın derim. Dudakta da enfes duruyor. Dudaklarım içinde kesinlikle kullanacağım. Uygun fiyatlı çok güzel bir ürün  tavsiye ederim.

  10 ocak 18:58 10 ocak 18:59

  12. tanım: pigmentli allık kullanmaya alışmış ve elini korkak alıştırmış hanımefendiler için son derece doğal görünümü sebebiyle belki de sevilmeyebilecek nitelikte; doğal, çok hafif ıslak ve az pigmentli duran; "no makeup makeup" ve "ıslak görünümlü ten makyajları" ile uyumlu olan; dağıtılmasının kolay olmasına rağmen ciltte kalıcılığı fazla olmayan ve herhangi bir ten ürünü üzerine kullanılmadığında maksimum 1 saat içinde ciltten silinerek uçan; içeriği pek temiz olmayan; türk markası pastel'in indirimli olarak 12-15 tl arasında fiyatla satışa sunulmak üzere 4 renk olarak çıkardığı likit allıktır.

  53 numaralı pembe alt tonlu somon rengini kullanıyorum. ürünü genel olarak sevmekle ve asla kötü bir ürün olduğunu söyleyememekle beraber; the balm instain ve pastel blush crush gibi aşırı pigmentli allıkları kullanmaya alıştığım için olsa gerek bu ürün bana çok pigmentsiz geldi. bu ürün bence allık kullanmayı normalde sevmeyen hanımefendilere allık kullanmayı sevdirmek amacıyla başlangıç ürünü olarak kullanılabilir diye düşünüyorum. ürünün benim için uzun süreli ve sürekli kullanıma engel bir diğer sıkıntısı da ürünü tek başına kullandığım günün ertesi günü yanaklarımda çok minik beyaz uçlu sivilcelere neden olması oldu. sonuç olarak; yaza kadar kurumaz ise allık bazı gibi kullanıp bitirmeyi ve bir daha kendisini satın almayı düşünmüyorum.

  8 ocak 09:10 8 ocak 09:13

  11. 52 numarasına sahip olduğum likit allıktır. Kışın kiremit, canlı kırmızı tonlarında allık kullanmayı çok sevdiğim için görür görmez rengine vuruldum. Daha önce kullandığım hiçbir krem allığı sevmemiş biri olarak biraz temkinli davrandım. hem kalıcılığı hem altındaki fondoteni oynatmaması, hem de fırçayla çok kolay dağıtılması sebebiyle ba yıl dım! 3 4 noktacık sürüp dağıttığımda rengi çok doğal soğuktan kızarmış efekti veriyor. Ben hem bronzerla birlikte hem de elmacık kemiklerime tek başına uyguladığımda çok beğendim. Kırmızı tonlu rujlarla çok yakışıyor. Aklınızda olsun. 

  20 aralık 2019 12:19