yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • medya (10)

  40. ben bu allıklara bayıldım, uygulaması çok kolay her iki yanağa da iki pıt koyup parmaklarımla dağıtıyorum, kendiliğinden kızarınca olan görüntü gibi oluyor, bende 51 ve 52 renkleri var, 51 soğuk bi pembe uçuk biraz açık tende belli olacak bir renk kışın bunu kullanıyorum en çok, 52 de bildiğin kırmızı gözüküyor kutuda ama dağıtınca şeker pembesi gibi tabii artırılabilir bu da ama heidiye dönmek olası. 53ü de sipariş ettim şeftali tonluymuş onu da deneyeceğim

  26 kasım 17:24

  39. Yeni başlayan likit allık aşkıma yenik düşerek 53 numarasını aldığım allık. Dağılımı, pigmenti, yanaktaki duruşu, yanakla bütünleşmesi gerçekten harika. 53 numarası kahverengi alttonlu bir mercan rengi gibi. Nude bir renk. Yok gibi makyajlar için ideal. Dudakta bile muhteşem duruyor. Silikonlu olduğu için sürdükten sonra kadifemsi bir his bırakıyor. Kalıcılığından da çok memnun kaldım. İçinde ne yazık ki çok az ürün var. 4 gramcık. Düzenli kullanımla rahatlıkla bitirilir. Renk skalasını genişletmeleri lazım. A'pieu markasının meşhur likit allıklarından aşağı kalır bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Bunlara alışınca toz allık sürmek zahmetli geliyor insana.

  23 ekim 17:34

  38. 52 ve 53 numaralarına sahibim. 53 numarasını yedim desem yeridir. Bu fiyat bu performans harika! Kalıcık desen başarılı, kullanım kolaylığı çok iyi. 52 numarası kıpkırmızı görünse de ciltte dağılınca o kadar yoğun durmuyor. Keşke renk skalasını arttırsalar da biz de renk renk kullanabilsek..

  22 eylül 21:35


  37. İlk kullandığım likit allık. Arkadaşımın önerisi ile 52 numarasını almıştım. Ten rengime çok güzel durdu. Dağılması rahat , su gibi bir yapısı da yok. Gerçekten çok beğendim. Hafif yanaklara hafif dudaklara pıt pıt yapıldığında yetiyor ve hoş duruyor. O zaman alırken keşke 53 numarasını da alsaydım diyorum. Şu aralar daha çok evde bulunduğumdan makyaj yapmadığım için 53 numarasını almaya gerek duymuyorum ama ilerde alırım herhalde.

  21 eylül 12:31

  36. Mağazada 51 ve 52 arasında kaldım ama 51'in çok garip bir rengi olduğu için ve 52 yayılınca tam bir pembe olduğu için 52'yi aldım. Yapısı çok güzel ağır vs değil su gibi de değil ama likit işte. 3 gündür kullanıyorum rengine aşığım dağıtılınca çok güzel bir pembe oluyor ne mercanımsı ne morumsu ne turuncumsu gerçek bir kırmızı/pembe bu renk ve çok doğal. Sürülümü ve dağıtılması çok keyifli sizi hiç yormuyor 4,5 parmak darbesi ve bitiyor. Bitince kesinlikle alırım.

  21 eylül 10:56

  35. 52 numarasına sahip olduğum allıktır. Öyle güzel bir etkisi var ki yanaklarïma ve burnuma sürüp süngerle dağıtıyorum, güneşten kızarmış gibi doğal duruyor. Hatta dudaklarıma da sürdüm, oradaki performansı da hiç fena değildi. Asla ağırlık yapmıyor yüzde veya yapış yapış bir hissi yok. İndirimde bulursanız kesinlikle kaçırmayın.

  24 temmuz 15:41

  34. artık elimde gün itibariyle tüm renkleri olduğuna göre, aşkımı rahat rahat deklare edebileceğim allık serisi.(gizlinot: swh) bugün 52 numarası da kargoyla geldi ve bu zamana kadar kullandığım en tatlı kırmızılığı bu allık veriyor olabilir. 53 numarasının kızıl-mercan tonuna da aşığım ama bu pembe alt tonlu kırmızı allık, yanaklarıma çimdirilmiş görüntüsünü o kadar doğal şekilde verdi ki neden bu kadar uzun süre stok dışı olduğunu anlayabildim. eve mağazalarındaki indirimden satın almıştım, hâlâ devam ediyor olabilir.

  ekleme: keşke bu seriyi genişletseler. 51 ile 53 arasında tatlı bir pembe tonuna ihtiyaç var bence. bir mürdüm tonu da eklenebilir. hadi pastel, yapıyorsunuz siz bu işi.

  17 temmuz 00:57 17 temmuz 00:59


  33. burada ilk girdim değil ama bayıldığım aydınlık ve pratik üründür. bende 52 dışında her rengi var, yalnızca 52'yi alamadım, hâlbuki en sevdiğim de oydu.(gizlinot: swh)

  evde dururken 53(gizlinot: mercan) ve 54(gizlinot: kahverengi) numaralarının beraber uygulandığında çok tatlı bir yanık ten görüntüsü oluşturduklarını fark ettim. belki içinizde denemek isteyen çıkar diye bu fikri buraya bırakıyorum.

  16 haziran 20:36

  32. 52 numarasına sahibim ve aşırı memnunum. Allık dışında herhangi bir ten ürünü kullanmıyorum, kalıcılığı da muhteşem değil ancak gün sonunda benim için yeterli derecede kalıyor. Açık renkli bir tene sahipseniz çok az miktarı renk verme açısından iyi bir performansa sahip. Fiyat-performans açısından mükemmel. Bitişi de nemli parlak bir görüntü bırakıyor bende.Keşke renk skalası bu kadar az olmasaydı.

  15 haziran 22:23

  31. 52 ve 53 numaralarına sahibim. Her ikisi de tenime çok uygun görünüyor. Her ikisi de güneşten yanmış bir etki bırakıyor. 53 numarası yaz makyajlarına uygun şekilde hafif ama tatlı bir renk bırakıyor.

  Çok uzun saatler kalmıyor; gün içinde tazelemek gerekiyor. Sık kıllı bir fırça ile milli hareketimiz olan tampon hareketlerle dağıtarak kullanıyorum.

  15 haziran 20:53