4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar ()
  • medya (5)

21. bence en güzel drugstore higlighter. 322 numarası içinde sim bulunmayan, yaldır yaldır parlayan, ciltte çok doğal duran, katman katman durmayan, kremsi yapılı çok güzel toz higlighter

14 ağustos 11:21

20. Ben ilk çıktığı zaman almıştım hala da severek kullanıyorum fiyat performans açısından gayet iyi bir ürün bence. Ben indirimde 15 liraya almıştım. Şuan cosmetica gibi sitelerde indirimli çok daha ucuza bulabilirsiniz.

29 temmuz 15:06

2

19. Açık tenliyim diye 320 numarasını aldım.Bu ürünü aldığımda highlightingden bihaber bir insandim ve güzel olduğunu sanıyordum,taa ki sleek solsticeyi alana kadar djdjdjd

Kesinlikle highlighter ile alakası olmayan bir ürün.Elmacık kemiklerinize pudra sürmüş gibi bir görüntü oluyor.

2 haziran 23:10


5

18. simle metalik ışıltıyı ayırt edemeyenlerin simli diye yakındığı ancak aslında kazın ayağının hiç de öyle olmadığı highlighter. daha önce likit highlighter kullanan biri olarak cilt tipime daha uygun olacağı için toz ürün satınalma arzusuyla gratisin epey büyük mağazalarından birine giriş yaptım. sırayla mağazada bulunan her bir markanın highlighterına baktım ama her biri hüsran... çünkü simlilerdi ancak bu ürün tam olarak nikkie'nin tutorial'larında sürüp amazing diye çığlıklar attığı tipte bir üründü. hemen satınaldım. hatta hiç böyle bir niyeti olmayan kızkardeşim de ürünün performansını görünce ben de alıyorum dedi. lütfen simle ışıltıyı karıştırıp yanlış yönlendirme yapmayalım süslüler, ürün bir miktar tozutmasının dışında muhteşem.

20 mayıs 19:46 20 mayıs 19:47

17. Kendisi ilk highlighter'ım olur. Uzun süredir highlighter arayışındaydım ve 3 ay önce eveshop'tan indirimdeyken 15,90 tl'ye almıştım. Açıkçası 3 aydır her makyajımda kullanıyorum.

Ama içime hiç sinmiyor alışamadım kendisine. Çünkü maalesef DAĞILMIYOR. Bendeki numarası 320. Evet ,içinde sim yok. Doğal bir duruşu var ve sedefli. Ama ne yaptım ne ettimse yüzümde grimsi duruyor. Ben beceremiyorum diye düşünüp, türlü türlü fırçalarla denedim. (Fan fırça, allık fırçası,makyaj süngeri vs.) En doğal duruşu far karıştırma fırçasıyla elde ettim. Ufak hareketlerle dokundurduğumda yüzümde kalıp gibi gri durmuyor. Gariptir çabuk da kayboluyor yüzde. Ama göz pınarında ve göz kapağındaki ( far sürmek istemezsem highlighter kullanıyorum.)sedefli duruşu gayet hoşuma gidiyor. Bir daha alır mıyım? Maalesef almam.

11 mayıs 21:54

16. Evet güzel ama ben the balm'a muadil olduğunu düşünmüyorum. Bu highlightera sahibim, the balmı ise almadım, ancak dün gratis alışverişimde karşılaştırmak için ikisini de denedim. Açıkçası the balm daha uzun süre elimde kaldı ama pastel kendiliğinden uçtu gitti. Oysa ki pasteli rossman'da binbir övgüyle satmıştı bana danışman kız. Neyse, yine de güzel diyebilirim. Ömrü uzun değil ama günlük makyajda gider.

16 nisan 17:02

15. 320 numaralı rengine sahibim. Bende simli olduğunu söyleyenlere çok şaşırdım. Elimde olan mary lou ya göre daha simsiz ve doğal duruyor. İçerisinde sim var ama çok çok az ve küçük. Beyaz tenliyim ve tenime çok iyi gitti ama kumral ,buğday tenlilere gitmeyebilir diğer renklere bakabilrsiniz. Pigmentasyonu yine mary lou kadar değil ama ben sevdim çünkü günlük olarak çok parlak aydınlatıcı sevmiyorum. Kalıcılığı beni tatmin etti. Ben çok sevdim ve günlük olarak kullanıyorum .Eğer elinizde flormarın kamuflaj paleti varsa ordaki aydınlatıcının toz versiyonu.

15 nisan 21:57


14. Bugün hepsini mary lou ile birlikte denedim. Bence fiyat performans olarak eh iştelik aydınlatıcılar. İndirimde kapın kapıyorsanız.

en çok 320 rengini beğendim, kendini tenimde abartıya kaçmadan belli etti. Günlük olarak kullanırım, soğuk bir aydınlatıcı.

321 numarayı ise 2 kere swatchladım. ilkini hafif bastırdığım için sönük kalmış, yani üste olan mary lou'ya benziyor diye şey yapmayın. Baya koyu bir aydınlatıcı, mary lou ile alakaları yok.

Geldik mary lou'ya dupe gösterilen 322 rengine. Rengini ben sevdim, mary'den daha açık bir rengi var. Mary bende fazla sarı duruyor. Güneşte ise ikisi arasında fark anlaşılmıyor bile. günlük aydınlatıcı istiyorum ama mary pahalı diyenler için şans verilebilir.

Fotoğrafları çektiğim zamanın üstünden tam 2 saat geçti, mary kalıcılık konusunda pastel'e kafa atar kızlar. Sadece alttaki 321 numara kendini belli edebiliyor, mary çok hafif silikleşti, hâlâ parlıyor. 320 ve 322'nin ardındansa yalnızca küçük küçük simler kaldı.

Benefit'e muadil gösterilen ürününden kat ve kat daha iyidir ama, günlük için minik simleri dert etmiyorsanız bence fena değil. Mary lou'dan hallice simleri var, fakat dediğim gibi kalıcılıkları kötü.

Edit: imlamsı

ilgili medya:
2
9 nisan 15:42 10 nisan 06:24

5

13. 320 numarasının niçin bu kadar hor görüldüğünü anlayamadığım highlighter.Abartıldığı kadar simli değil ve çok doğal görünüyor,yapısı da yumuşacık.Uygun fiyatlı olabilecek en güzel highlighter kanaatimce.

30 mart 13:06

12. 322 numarasını the balm mary lou manizer aydınlatıcıya alternatif olarak edindiğim highlighter. çok memnunum fiyat performansı bugüne kadar gördüklerimin en iyilerinden diyebilirim. mary lou'ya 75 tl vermektense pastel'i 20 tl'ye almayı kesinlikle tercih ederim. kalıcılığı da baya iyi. elveda mary lou, hoşgeldin bebeğim stardust.

20 mart 16:00