4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (3)
  • medya (5)

14. 320 numaralı rengine sahibim. Bende simli olduğunu söyleyenlere çok şaşırdım. Elimde olan mary lou ya göre daha simsiz ve doğal duruyor. İçerisinde sim var ama çok çok az ve küçük. Beyaz tenliyim ve tenime çok iyi gitti ama kumral ,buğday tenlilere gitmeyebilir diğer renklere bakabilrsiniz. Pigmentasyonu yine mary lou kadar değil ama ben sevdim çünkü günlük olarak çok parlak aydınlatıcı sevmiyorum. Kalıcılığı beni tatmin etti. Ben çok sevdim ve günlük olarak kullanıyorum .Eğer elinizde flormarın kamuflaj paleti varsa ordaki aydınlatıcının toz versiyonu.

15 nisan 21:57

13. Bugün hepsini mary lou ile birlikte denedim. Bence fiyat performans olarak eh iştelik aydınlatıcılar. İndirimde kapın kapıyorsanız.

en çok 320 rengini beğendim, kendini tenimde abartıya kaçmadan belli etti. Günlük olarak kullanırım, soğuk bir aydınlatıcı.

321 numarayı ise 2 kere swatchladım. ilkini hafif bastırdığım için sönük kalmış, yani üste olan mary lou'ya benziyor diye şey yapmayın. Baya koyu bir aydınlatıcı, mary lou ile alakaları yok.

Geldik mary lou'ya dupe gösterilen 322 rengine. Rengini ben sevdim, mary'den daha açık bir rengi var. Mary bende fazla sarı duruyor. Güneşte ise ikisi arasında fark anlaşılmıyor bile. günlük aydınlatıcı istiyorum ama mary pahalı diyenler için şans verilebilir.

Fotoğrafları çektiğim zamanın üstünden tam 2 saat geçti, mary kalıcılık konusunda pastel'e kafa atar kızlar. Sadece alttaki 321 numara kendini belli edebiliyor, mary çok hafif silikleşti, hâlâ parlıyor. 320 ve 322'nin ardındansa yalnızca küçük küçük simler kaldı.

Benefit'e muadil gösterilen ürününden kat ve kat daha iyidir ama, günlük için minik simleri dert etmiyorsanız bence fena değil. Mary lou'dan hallice simleri var, fakat dediğim gibi kalıcılıkları kötü.

Edit: imlamsı

ilgili medya:
2
9 nisan 15:42 10 nisan 06:24

12. 322 numarasını the balm mary lou manizer aydınlatıcıya alternatif olarak edindiğim highlighter. çok memnunum fiyat performansı bugüne kadar gördüklerimin en iyilerinden diyebilirim. mary lou'ya 75 tl vermektense pastel'i 20 tl'ye almayı kesinlikle tercih ederim. kalıcılığı da baya iyi. elveda mary lou, hoşgeldin bebeğim stardust.

20 mart 16:00


11. 321 numarasının hakkının yendiğini düşünüyorum. Günlük doğal bir aydınlatıcı tavsiye edilir 

27 şubat 20:16

10. Kızlar elimde 322 numarası var, güzel bir şampanya rengi. Mary lou'ya gerçekten benziyor. geçen gün okula giderken elmacık kemiklerimin üzerine uygulamıştım. arkadaşım çok doğal ve simsiz durduğunu söyledi. açıkçası simli duruyor diyenleri görünce çok şaşırdım. 

bence uygulama biçimi ve fırçayla da alakası var. ben ecotoolsun sheer blush fırçasıyla süpürür gibi uyguluyorum. yani pıt pıt hareketlerle değil. 

kalıcılığı da 5-6 saat falan. 

23 şubat 19:26

9. 320 numarası hariç tavsiye ettiğim highlighter. Renkleri ve yapısı oldukça yumuşak. Göz altına uyguluyorum genelde çok simli değil çünkü

22 şubat 21:32

8. 320 rengine sahibim. Renginden ötürü tenimde açık renk altınımsı bi ton bekliyordum ama bildiğiniz soğuk bi açık renk çıktı. Cildime sürdüğümde mavimsi grimsi ışık yansımaları görüyorum. Koyu kumral tenimde olmadı diye düşünüp açık tenli bi arkadaşıma denettiğimde onda da böyle durdu ve arkadaşım soğuk alttonlu bu arada. Bu sebeple 320 rengini böyle yansımalar istiyorsanız bi deneyin. Yapısı yumuşak, sim sim de durmuyor. Kalıcılığı da iyi, hafif uçuyor ama yok olma durumu yok. Mary lou benzeri bi rengi vardı, mutlaka ona bakın iyi bi alternatif olur gittikçe zamlanan the balm'a.

22 şubat 14:26


7. drugstore pudra aydınlatıcılar için iyi bir seçenektir 322 numarası the balm mary lou'ya para vermek istemeyen için de bir alternatif. ben de çok sim sim olmadığını düşünüyorum güzel bir şampanya rengi oldukça da kullanışlı.

22 şubat 13:58

6. Bende 322si var idi, kırıldı.

Çok doğal, çok güzel bir aydınlatıcı idi. Yumuşacık! Ama yumuşaklığından dolayı da kolay kırılabiliyor. Ben göz pınarlarıma ve dudaklarıma uyguluyordum.

22 şubat 10:33

5

5. Süslüler daha geçen hafta aldım bunu ben. 3 rengi var. Bendeki en açık tonu. Asla ama Asla sim yok. Işıltısı çok güzel. Kalıcılığı çok iyi. Bi alerji irritasyon da yapmadı. Hele göz pınarlarıma sürümeye bayılıyorum. Krem ve stik form seven biri olarak pudra formunda ilk defa bi highlighter beğendim.. ama formülasyonu mu değiştiler? Çünkü anlattıklarınız tam zıttı. Gerçekten fiyat performans açısından çok iyi. Tester görürseniz deneyin.

22 şubat 02:28