sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (26)
 • oylar (10)
 • medya (5)

26. Bende ki 322 numarası şampanya rengi yapısı harika olmasa da güzel bu pahalılıkta alınabilecek uygun fiyatlı aydınlatıcı. İndirimde 15 tl civarına düşüyor

12 kasım 2018 02:45

5

25. 322 numarasına sahip olduğum highlighter.yüzümde oldukça doğal durdu, sağlıklı bir ışıltı verdi cildime. bu fiyat aralığındaki ürünlerin ambalajları hep dandik oluyor çantaya atmaya cesaret bile edemiyorsunuz. ama bunun ambalajı baya sağlam duruyor en sevdiğim özelliklerinden biri de bu oldu ve tabi kapağındaki aynası. kalıcılık konusunda pek başarılı değil ama üç dört saatte bir yenileyebilirim bu çok da büyük bir sorun değil benim için. sonuç olarak, fiyat/performans beş yıldız :)

7 kasım 2018 16:24

24. İçinde sim yok ama çok hafif bir highlighter, günlük kullanıma uygun diyebiliriz, eğer çok parlak aydınlatıcıları seviyorsanız hoşunuza gitmeyebilir. Yinede fiyatına göre gayet güzel bir ürün.

22 ekim 2018 11:48 22 ekim 2018 11:54

23. Toz aydınlatıcı alayım derken neredeyse bakmadığım marka kalmadı drugstore mağazalarında. Koca koca simlerle gezmek istemiyordum. En beğendiğim pastel'in aydınlatıcısı oldu bu konuda.

322 numarasını aldım, rengi tenime gerçekten tam uyuyor. Fırçayı değdirmemle yüzüm ışıl ışıl olmuyor, bunu çok sevdim. İstediğim görüntüyü ben kendim belirleyebiliyorum bu sayede. Yayılması çok kolay oluyor, fırçayı değdirdiğim yerde kalmıyor aydınlatıcı.

En çok beğendiğim şey ise kapağının tamamen ayna olması. Yanımda taşıyıp aynasını ruj için bile kullanıyorum. Kabı sağlam gibi duruyor, henüz makyaj çantamın içinde hiçbir zarara uğramadı. Her ürün sağ çıkmaz benim makyaj çantamdan maalesef.

Kıyaslama yapabileceğim tek ürün var, golden rose stick aydınlatıcı. Pastel daha parlak duruyor golden rose'a göre. Fakat golden rose daha ıslak duruyor. İkisini de çok beğeniyorum yine de, doya doya kullanıp bitireceğim ürünler bunlar.

Ben golden rose'un aydınlatıcı fırçasıyla uyguluyorum. Elimle yaymakta zorlandım biraz evde denerken ama fırçayla çok eşit yayabildim.

Edit: fırça eklemesi

21 ekim 2018 18:03 21 ekim 2018 18:08

22. 320 numarasını kullanıyorum beyaz tenliler için harika. Yapısı olsun sim sim durmaması olsun çok güzel bir highlighter. İki rengi daha var buğday tenli ve esmerlere bu iki renk daha çok yakışır.

11 ekim 2018 16:55

21. bence en güzel drugstore higlighter. 322 numarası içinde sim bulunmayan, yaldır yaldır parlayan, ciltte çok doğal duran, katman katman durmayan, kremsi yapılı çok güzel toz higlighter

14 ağustos 2018 11:21

20. Ben ilk çıktığı zaman almıştım hala da severek kullanıyorum fiyat performans açısından gayet iyi bir ürün bence. Ben indirimde 15 liraya almıştım. Şuan cosmetica gibi sitelerde indirimli çok daha ucuza bulabilirsiniz.

29 temmuz 2018 15:06

2

19. Açık tenliyim diye 320 numarasını aldım.Bu ürünü aldığımda highlightingden bihaber bir insandim ve güzel olduğunu sanıyordum,taa ki sleek solsticeyi alana kadar djdjdjd

Kesinlikle highlighter ile alakası olmayan bir ürün.Elmacık kemiklerinize pudra sürmüş gibi bir görüntü oluyor.

2 haziran 2018 23:10

5

18. simle metalik ışıltıyı ayırt edemeyenlerin simli diye yakındığı ancak aslında kazın ayağının hiç de öyle olmadığı highlighter. daha önce likit highlighter kullanan biri olarak cilt tipime daha uygun olacağı için toz ürün satınalma arzusuyla gratisin epey büyük mağazalarından birine giriş yaptım. sırayla mağazada bulunan her bir markanın highlighterına baktım ama her biri hüsran... çünkü simlilerdi ancak bu ürün tam olarak nikkie'nin tutorial'larında sürüp amazing diye çığlıklar attığı tipte bir üründü. hemen satınaldım. hatta hiç böyle bir niyeti olmayan kızkardeşim de ürünün performansını görünce ben de alıyorum dedi. lütfen simle ışıltıyı karıştırıp yanlış yönlendirme yapmayalım süslüler, ürün bir miktar tozutmasının dışında muhteşem.

20 mayıs 2018 19:46 20 mayıs 2018 19:47

17. Kendisi ilk highlighter'ım olur. Uzun süredir highlighter arayışındaydım ve 3 ay önce eveshop'tan indirimdeyken 15,90 tl'ye almıştım. Açıkçası 3 aydır her makyajımda kullanıyorum.

Ama içime hiç sinmiyor alışamadım kendisine. Çünkü maalesef DAĞILMIYOR. Bendeki numarası 320. Evet ,içinde sim yok. Doğal bir duruşu var ve sedefli. Ama ne yaptım ne ettimse yüzümde grimsi duruyor. Ben beceremiyorum diye düşünüp, türlü türlü fırçalarla denedim. (Fan fırça, allık fırçası,makyaj süngeri vs.) En doğal duruşu far karıştırma fırçasıyla elde ettim. Ufak hareketlerle dokundurduğumda yüzümde kalıp gibi gri durmuyor. Gariptir çabuk da kayboluyor yüzde. Ama göz pınarında ve göz kapağındaki ( far sürmek istemezsem highlighter kullanıyorum.)sedefli duruşu gayet hoşuma gidiyor. Bir daha alır mıyım? Maalesef almam.

11 mayıs 2018 21:54