girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

3. Pastelin nude tekli far serisi bende 75 ve 85 renkleri var çok severek kullanıyorum hemen birbirine yakın tonlarda renkler aklımda bir kaç numarası daha var indirimde bulduğum an alacağım. Bugüne dek hiç bir palette ben bu renklerin hepsini kullanırım diyemediğim için tekli farları daha çok seviyorum. Ve bu farların pigmentasyonu kalıcılığı yumuşaklığı ef-sa-nee tozutması pek olmuyor diğer renklerle kolay karşıyor. İndirimde 10 tl ye kadar düşüyor. Nude renkli farları seven süslüler kesinlikle bakmalı

23 nisan 15:42

2. 76 (sütlü kahve) ve 77 (acı koyu kahverengi) numaralarına sahibim. İkisi de mat. 

Gramajları tatmin edici. İlginç bir şekilde sütlü kahverengi olan 76numaradan daha güçlü renk alıyor ve katlanma bölgesini gölgelemeyi seviyorum. Daha koyu kahverengi olan 77numarayı göz kapağımın tümüne uygulamayı denediğimde parçalı bir görüntü oluşuyor. Net bir kahverengiye ulaşamıyorum. 

Ürüne fırçayı değdirdiğinizde çok fazla tozutma görünmemesine rağmen, fırçaya fazla geliyor ve uygulamadan önce fazlasını atmanız gerekiyor. Çok yumuşak değil ama sert de değil. Yine de fiyatları oldukça uygun, renk seçenekleri yeterince iyi. Mat ve parlak renkler mevcut.

Alınabilir bir tekli far. Özellikle bir fardan çok büyük beklentiniz yoksa, düşük pigmenti çok kafanıza takmıyorsanız ya da makyaj yapmaya yeni başladıysanız sizi mutlu eder. 

19 mart 01:31

1. Elimde golden champagne 78 rengi var. 8 tl gibi bi fiyata almıştım. 

Bu farların hepsi için konuşursam , renk seçeneği kısıtlı. Ve göz makyajında ana ürün olarak kullanılabilecek kadar yoğun ve kalıcı değil. Ana farınıza destek olarak kullanabilirsiniz . Böyle ürünlerde tekli ambalajları sevmiyorum bence elinizin altında farklı renk seçenekleri olan bir palet kullanmalısınız.

18 mart 22:26