yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (3)
  • medya (2)
  5

  13. 2017 2018 kışının ardından bu yaz tekrar kullandım. Güneşin olmadığı mevsimde kullandığımda sarıya dönen saçlarım, bu kez bakırımsı tonlar barındırıyor.  Eğer turunculaşma istenmiyorsa kışın saç kurutma makinesi ile uygulama denenebilir. 

  Not: yatırım tavsiyesi değildir. 

  19 ağustos 17:03

  1

  12. Almayın, aldırmayın. Saçı ilk 1-2 açmanızda renk turuncu-sarı arası pis bir renk vardır ya işte o oluyor, (gizlinot: Çingene gibi berbat bir renk :() daha sonra o renkten kurtulmak için açmaya devam edince saçı çok kötü doygun civciv sarısı turuncu gibi bir renk yapıyor, (gizlinot: Asla o isveçler gibi çok açık beyaza yakın güzel bir sarı olmuyor) ve diplerde çıkınca tatatadamm! Çingene sarısı saçlar hoşgeldin.

  Tanım:Açık kumral saçlarımı mahfeden pişmanlığım.

  14 eylül 2018 08:34

  11. Açık kumral olan saçlarımı yazın plajda sürmem sonucu sarıya çeviren sprey. Kışın da kurutma makinesiyle uyguluyorum güneş kadar açmasa da doğal bir ışıltı veriyor. İnce telli saçlarım olmasına rağmen çok zarar verdiğini düşünmüyorum. Sadece biraz kurutuyor onu da basit bir yağ bakımı veya saç maskesiyle giderebilirsiniz.

  25 nisan 2018 15:25

  10. yıllar önce kullandığımda saçıma efsane zarar vermişti, çok fazla döktü yıprattı. fakat şimdi dönüp o fotoğraflara bakınca saçımın rengini çok güzel yaptığını görebiliyorum

  25 nisan 2018 11:21

  5

  9. Bu spreyi kullanıp güneşin etkisiyle değil de kış aylarında saç kurutma makinesiyle saçımı açtım. İnanılmaz doğal bir renk oldu ve saçımı yıpratmadı. Ben uzun vadeye yayıp haftada bir uygulamıştım saçıma, zaten saçım sağlıklıydı, herhangi bir kötü etkiyle karşılaşmadım. 

  24 nisan 2018 16:20

  8. kullandıklarım arasında en iyi saç açıcı sprey.ancak gerçekten çok yıpratıyor saçı.saç kurutma makinesiyle değilde sıktıktan sonra güneşte kurutulursa daha iyi sonuç veriyor.yıpranma etkisini en aza indirmek için yağ maskeleriyle sıklıkla bakım yapılırsa o sertlik tiftiklenme en az seviyede oluyor.

  Youtuber gözde tezer'de saçını bununla açtığını iddia edenlerden ama bana göre onun saçları boya asla o kadar sarı elde edilecek bir ürün değil kendisi.

  25 şubat 2018 15:10

  7. ilk kulladığım ve en çok memnun kaldığım saç açıcı. garnier, loreal, sprey, jel hepsini denedim hiç biri bu ürünün verdiği sarı rengi doğallığı veremedi. özellikle loreal ı kullandığıma çok pişmanım şuan saçlarım sarı ombre fakat kendi rengini bulduğunda bu açıcıyla devam edebilirim. ancak saçları yıpratan bi ürün çok sık uygulama yapmamanız gerekmekte.

  saçınız gerçekten kumralsa siyah saça uygulayıp koyu kumral saçlarımı turuncu yaptı diye ağlayanlardan olmazsınız çok da memnun kalırsınız.

  24 şubat 2018 23:09

  6. Saçımı doğal bir şekilde açan ürün. Normal saç rengim açık kumraldı şu an gayet doğal bir sarı. Hatta ben söylemeden insanlar açıcı kullandığımı farketmiyorlar.

  Papatya özlü olmasından dolayı içimi biraz daha rahatlatıyor açıkçası. Neredeyse iki yıldır düzenli aralıklarla kullanıyorum saçlarımda çok fazla yıpranma olmadı saç uçalarını güçsüzleştiriyor biraz. Her bir iki ayda bir saçlarımı uçlarından aldırıyorum canlandırmak için bir problem kalmıyor.

  Boyalı saçlarda işe yarar mı bilmiyorum ama boyasız kumral, açık kumral saçlarını açmak isteyenler için en kolay ve güzel yöntemlerden biri bence.

  17 şubat 2018 03:23

  5. Saça zarar verdiği bir gerçek lakin niye bilmiyorum oksijen peroksitten daha az zarar veriyor gibi geliyor bana. Saçınızı mükemmel açmasını istiyorsanız oksijen peroksit daha iyi bir yol. Bu ürün daha çok ışıltı vermek biraz açmak ya da sarı hafif turumcumsu sarı olmak isteyenler için. Oldukça açıyor ama açık kumraldan öteye gidemez gibi

  17 kasım 2015 22:39 24 ocak 2016 17:30

  4. saçlarını hiç boyamamış bir insan olarak saç rengimi, saçlarıma zarar vermeden nasıl açarım diye araştırırken keşfettiğim ürün. bir ay boyunca haftada bir fön makinesiyle kurutarak saçlarımı koyu kumraldan açık kumrala dönüştürmüş olan üründür. uygulama yaparken her yere eşit dağılmasına dikkat ederseniz ve saçta uzun süre bekletmeden kurulama yaparsanız turunculaşma yapmıyor ancak saçınızı açmak istediğiniz tonun bi koyusuna kadar açın çünkü zamanla bir ton daha açılma yapıyor. yıpranma konusuna gelince, bekleme süresi veya güneşlenme süresi ve uygulanan miktar çok önemli. peroksit içerdiği için hassas cilde sahip olanlara önermem, bir miktar yanma hissediyorsunuz çünkü.

  27 ekim 2015 08:31 20 nisan 2016 11:50