girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (0)

21. **** acil *****

kızlar, paypal'dan hesabınızı başkası kullanıyor tarzı bir mail aldıysanız hemen oradaki linke tıklayıp internet sitesinin adresine bakın.

nagatotuneramokotosaza.net diye bir adrese yönlendiriliyorsanız hemen paypal'a mail yazıp şikayet edin. dolandırıcılık maili gelmiş demek oluyor bu. yanlış şifre girseniz bile kabul ediyor hesabınıza giriş yapmış gibi görünüyorsunuz. şifre yenilemek isterseniz 404 not found diyor.

öyle güzel paypal arayüzü ve mail adresi kullanmışlar ki kredi kartı bilgilerimi girerken son anda farkettim internet sitesi adını ve garipliği.

lütfen paypal kullanan tüm tanıdıklarınıza iletin. (gizlinot: bir de account yerine accunt yazmışlar. allahım niteliksizler mi nitelikli mi ....)

19 ocak 18:12

20. Bütün riskleri göze alıp jaclyn hill morphie paleti sipariş etmeyi hayal ederken önüme çıkan ilk engel olan türkiye'den çarpıya basıp çıkmış online ödeme sitesi.

Morphie türkiye'ye gönderim yapıyor mu araştırmama bile gerek kalmadı. Öyle bir içte kalmışlık...

18 temmuz 2017 21:03

19. Bulgaristan sitesi üzerinden rahatça kartınızı ekleyip alışveriş yapabileceğiniz ödeme yöntemi. Türkiye'den çekilince kartımı random bir Bulgaristan adresi ve telefon numarası ile ekledim; yaptığım alışverişlerde, dışarıdan gönderilen paranın hesabıma gelmesinde, dispute açmakta vs. hiçbir sorun yaşamadım.(gizlinot: internette adım adım Nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi mevcut)(Amerikan hesabım da var ancak onun için mesaj ile kod doğrulaması gerekiyor.)

Birçok süslünün Kore ve ebay'den yapılan alışverişte sıkıntı yaşadığını görünce belirtmek istedim.

22 nisan 2017 08:45


18. beni çirkef online satıcılarla yüz göz olmaktan kurtaran bir güzel oluşum, o kadar ki paypal'la çalışmayan sitelerden alışveriş yapmıyorum.

yaşadığım şehirde sevdiğim markaların çoğu yok, olanlar da her ürünü getirmiyor. genelde internetten alışveriş yapıyorum ve haliyle arada iade edilecek şeyler çıkıyor. siparişi kabul edip parasını çektikten sonra kayıplara karışan, e-maillere dönmeyen firmalarla ya da iadeyi teslim almasının üzerinden haftalar geçmesine rağmen parasını iade etmeyen, hatta para odendi diye müşteri hesabıma not düşüp alenen yalan söyleyen satıcılarla iletişim kurmaya çalışıp sinir sahibi olduktan sonra artık müşteri hizmetleriyle filan uğraşmadan yamuk yapacaklarını anladığım an paypal üzerinden mesaj gönderiyorum "yasal süresi içinde ürünümü göndermez veya para iadesini yapmazsanız claim açacağım" diye. genelde ise yarıyor ama yine ses çıkmazsa yasal süre dolduğu an claim acıyorum, sonra onlar düşünsün.

17 ocak 2017 11:36

17. Bddk ile yaşanan anlaşmazlığın çözülmesiyle, 2017'de Türkiye'ye dönmeye (link: http://www.webtekno.com/paypal-turkiye-ye-geri-donuyor-h22751.html hazırlanıyormuş).

4 aralık 2016 19:45 4 aralık 2016 19:56

16. bu sabah "6 haziran itibariyle türkiye'de faaliyelerinin son bulacağı"na yönelik maili aldığımda depresyona sürüklendiğim güvenli ödeme yöntemi..

2 haziran 2016 10:03

15. paypalın kullanılmadığı ülkeler afganistan, bangladeş, kamerun, orta afrika cumhuriyeti, fildişi sahili, kuzey kore, ekvator ginesi, gabon, gana, haiti, iran, ırak, lübnan, liberya, libya, monako demokratik halk cumhuriyeti, moldova, karadağ, myanmar, pakistan, paraguay, lucia, güney sudan, sudan, suriye, doğu timor, özbekistan, zimbabve ve bir de yeni türkiye.

31 mayıs 2016 22:57


14. Çekilecegini çok önceden mesaj yoluyla duyuran kurum. Kaç ay sonra gündeme gelmesi şaşırttı. Açarken yüklediğiniz 5 lirayı alabiliyordunuz sanırım açıklamasi o yöndeydi. Içinde olan para içinse zaten talimat verebiliyorsunuz.

31 mayıs 2016 17:33

13. "ipara" ya da "bkm express" in kuyruğuna bastığı için Trden çekilmeye zorlandığını düşündürmüştür.

31 mayıs 2016 16:40

12. Ebay'den alışveriş yapmayı fazlasıyla zorlaştıracaktır paypal kullanamamak. Neredeyse zorunlu tutuyorlar paypal'i çünkü. Benim aklıma hemen kozmetik yasağı geldi. Bu da online alışverişi zorlaştırmak için atılan adımlardan, esas sebebi bu olmasa da. Yurtdışı alışverişlerinde büyük yardımcıydı paypal. Herkesin dediği gibi, tüm dünyada çalışan sistem bizde sorun oldu. Liberal ekonomi derken yasaklar, aşırı yüksek vergiler derken bir nevi ambargo içinde yaşıyoruz. emeği geçenlere nasıl teşekkür etsek bilemedim. Abd olacaktık yanlışlıkla 80ler rusya'sına kırmışız direksiyonu sorry.

Kim bilir kimin yeğeninin dayısının ayağına bastılar da koskoca şirket lisans alamadı. Bu zihniyet geçenlerde millet yurtdışına tatile çıkamasın diye de vergi öneriyordu. Yakışır.

31 mayıs 2016 13:59 31 mayıs 2016 14:03