girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (123)
  • medya (1)

123. zara'da beğendiğim elbisenin yüzde yüz polyester olduğunu görüp fırlatmışlığım vardır. kalitesiz şeyi ha mağazadan almışım ha tezgahtan.

merter toptancısı işi, popo kısmında ohhh sexy yazmayan, orasından burasından zincirler, boncuklar, zımbalar fışkırmayan, bir markanın çakması olmayan, kısacası beni eski sevgiliye nispetli şarkı sözü yazan arabesk popçulara benzetmeyecek sade, zarif, rahat bir şeyler bulursam alabilirim. yalnız evime yakın giyim satılan sosyete pazarı yok. olsa kesinlikle bir göz atardım.

ayakkabı, çanta, saat, bunlar belli başlı yerlerden alınmak zorunda ama giysi öyle bir şey değil bence.

10 ağustos 14:01

122. bakırköy'de yaşadığım sene bakırköy pazarına giderdim çok. Ucuza spor üstleri, taytlar alırdım. Çoraplarımın da çoğu hala o pazardandır. Bazen pieces'ın ve asos'sun o şekil şukul çoraplarına bile rastlardım. Ama bu pazarın asıl olayı böyle sonuna doğru sağda bir kotçu vardı... Aman tanrım. Zara'nın mağazalarında sattığı etekler, kotlar hep burada olurdu. Üç tane asos şortum var mesela buradan almıştım 10 tl'ye. Şimdi taşındığım için hala orada mı, hala aynı kalitede mi bilmiyorum. Ama eğer Bakırköy taraflarınıza yolunuz düşerse uğramanızı öneririm.

10 ağustos 13:12

121. Yıllarca Yeşilköy pazarından giyindim.çok güzel,çok ucuz ve kaliteli parçalar bulurdum.herkes sorardı nereden aldın üstündekini diye “pazardan”derdim.son yıllarda eski güzelliği kalmadı pazarların hem fiyatlar arttı hemde ürünlerin kalitesi,güzelliği düşüşe geçti.yani mağazalarda öyle süper değil ama nakit alacağıma bu paraya kredi kartına abanırım kafasına geldim ne yazık ki.

10 ağustos 09:42


120. bundan iki-üç yıl öncesine kadar mağazalardan daha çok pazardan alışveriş yapıyordum ama son zamanlarda pazarda bile fiyat arttı. mesela evde giymeye bluz, eşofman alıyordum, adamlar parçasını 5 liradan ya da o civarlarda satıyordu. şimdi en kötü eşofman bile yirmi liradan aşağı bulamıyorum. bluz desen hem defolu hem on liradan başlıyor en ucuz... normal zamanda giymek için bir şeyler baktığımda da ya modeller bana hitap etmiyor (gizlinot: daha çok kapalı giyim satıyorlar artık) ya da fiyatlar mağaza fiyatları... oysa bundan öncesinde pazardan aldığım birçok parça hm bershka gibi markalara taş çıkarıyordu :')

10 ağustos 07:49

119. daha geçen hafta keten blazer ceket aldım 5 liraya. aslında bu pazar işi Denizli de yaşadığım için baya mantıklı zaten pazar olmasa bile ihraç fazlası ürünlerin etiketlerinin sökülüp satıldığı mağazalar felan da var burda. Zara, H&M vs bir çok ürününü burada üretiyor zaten. pazardan h&m in mağazasında satılan askılıları atletleri vs 3 ü 5 liraya almışlığım çoktur. ama pazar alışverişi kumaştan, dikişten anlarsanız mantıklı yoksa çok saçma ürünler de oluyor. ama buldunuz mu da tadından yenmez

10 ağustos 03:05

118. Bordo bir deri mont aldım ,tabi gerçek deri değil, nerden aldın diye sormayanı dövdüler yani o derece güzel bir parçaydı. Hem 50 tl hem de buram buram kalite. Pazar olunca mı tukaka oluyor? Hiç umursamam alırım, aldırırım.

10 ağustos 01:48

117. arada efsanee ürünler çıkıyor. neden alınmasın ki? hiçte gocunmam böyle şeylerden, çatır çatır söyler, satan tezgahın yerini bile tarif ederim.

10 ağustos 01:42


116. Eskişehir'de Vişnelik taraflarındaki İzmir'de bostanlı pazarına neredeyse her çarşamba pazara giderim.çok güzel elbiseler,tişörtler,sütyenler,kotlar hatta kot ceketler bile var.geçen hafta 5 liraya kot şort aldım ki gayet güzeldi.bu hafta çok güzel bir elbise ve Penti sütyeni aldım evet bildiğimiz penti(gizlinot: Mağazadan aldıklarımın aynısı vardı ).mesela yıllardır pijama takımı almadım.en uygun mağazada bile takımlar 50 liradan başlıyor onun yerine pazardan 5-10 liraya bir alt bir de 5 liralık tişört alıyorum rahat rahat geziyorum.ek olarak o kadar çok çorap çeşidi var ki... Çekmecem rengarenk ve absürt çoraplarla dolu.kışlık atkı,şapka, eldiven için de bir sürü seçenek var.içerik konusunu bilemiyorum ancak kaliteli olduğu iddia edilen markaların da içerikleri çok kötü olabiliyor bu yüzden imkanı olan herkes gidip bir baksın bence çok zevkli de oluyor :)

9 ağustos 23:56

115. Keşke burada pazar olsada alabilseydim. Markaların onlinelarına muhtacım :(

9 ağustos 21:01

114. Arada sırada pazara uğrar alışveriş yaparım. Pazardan içeriğini bilmediğiniz şeyleri almayın diyenler var. Mağazalardan aldığımız çoğu şeyin içinde yüksek oranda polyester var zaten. sırf markası var diye bir ürünü kaliteli yapmaz. yeri geliyor mağazadan aldığımız kıyafetlerin dikişi kayerken pazardan aldığımız kıyafetlerin dikişi taş gibi yerinde durabiliyor. kaç sefer başıma geldi yani.

9 ağustos 20:40