yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (0)

  53. Ped stoğu olmazsa olmazım. Sürekli olan bir ihtiyaç olduğundan normal fiyatlarından almaya içim elvermiyor. İndirimli görünce her şeyi yedekliyorum.

  11 mayıs 01:32

  52. eskiden acil durum diye birer ikişer paket olurdu en fazla. birkaç yıl önce taşınma bahanesiyle epey azaltmıştım evdeki stoklarımı. geçen sene zor durumda kalınca yine ufak ufak stok yapmaya geri dönüş yapmıştım. yalnız artık acil durumdan çok, hazır indirimde bulmuşken bir paket fazla alabilmek için stoklar oldum. eskiler bir dönem eve şeker, yağ gibi gıda maddesi stoklarken, bu fiyatlar karşısında biz de artık ped stokçuluğuna başladık. ilk girdiğim marketten indirimsiz fiyatıyla ped aldığım günler geride kalmış. ne güzelmiş ya lükse bak. valla helal olsun diyorum geldiğimiz noktaya.

  11 mayıs 01:25

  51. Benim de kullandığım marka pedleri stoklama alışkanlığım var. Tabi sadece indirimde stoklayabiliyoruz artık. Yatarken sıcak su torbasına ihtiyaç da duyduğum için 2-3 farklı yırtılıp karnımı eritmeyeceğine emin olduğum torbalardan stokladım. Ve her ped kutusu başına ağrı kesici. Hap içmeyi sevmediğimden dikloron falan alıyorum yatmadan cart vurup sabaha kadar mışıl mışıl uyuyorum. Her regl döneminde net iki tane vurduğum için 16lı olan kutusu 8 ay kadar gidiyor. Bir de bunu yaz aylarında daha çok yapıyorum ama, taşınabilen prize takılan mini soğutuculardan bulunduruyorum odamda. Çalışma masamın altına prize takarak yerleştirdim. Dikloronum ve pedlerimi içinde tutuyorum. Aşırı buz gibi bir soğuklukta değil sadece oda sıcaklığından düşük olacak şekilde. Pedi serin şekilde kullanmak daha çok hoşuma gidiyor. Rahatlamış hissediyorum. Dolayısıyla stok amaçlı aldığım her ped poşeti direk soğutucuya gidiyor ve kullanılacağı günü bekliyor.

  10 mayıs 16:20

  50. Bu gune kadar hiç stoklama yapmamıştım. Bittikçe alıyordum; ancak uzun zamandır kullandigim "biolady" marka pedin artık üretilmeyeceğini öğrendiğimden beri her gördüğüm eczaneye bakıyorum.prebiyotikli çeşidi internet siteleri dahil hiç biryerde yok artik. Pamuklu çesitlerinden de şu ana kadar 12 paket toparlayabildim. ( her eczanede de satılmıyor meret ) sanırım bu yaşa kadar yapmadığım stoklamayı yaptım.bu kadar depo etmemin sebebi, piyasadaki denedigim kadin bağlarının üst doku maddesine ( orkid, kotex, molped, facelle )alerjim olmasi...mens donemimde vajinal mantara benzer dayanilmaz bir kaşıntı, pişik ve yara yapıyor. Bu sebeple uzeri pamuklu bir çeşit bulana kadar stoklama yapacağım malesef.

  11 ekim 2018 23:05

  49. Yıllardır stok yaparım çünkü benden başka eve ped alan yok. :(

  Ped stoklamasam kan gövdeyi götürecek.

  Ped stoklamak, acil durumlarda kurtarıcıdır, indirimde alınca ekonomiye katkıdır.

  11 ekim 2018 22:55 6 kasım 2018 19:28

  48. Mutlaka yapıyorum çünkü indirim dönemi olmayan zamanlarda pedsiz kalırsam diye strese girmek istemiyorum.

  11 ekim 2018 20:45

  47. artık indirim döneminde yakaladıkça yaptığım eylem. Neticede sürekli kullanılacak bir şey ve fiyatları iki katına çıktı, daha da çıkacak mı belli değil.

  11 ekim 2018 10:30

  46. Şuan yaklaşık 6 aydan fazla pes stoğum var. Geçen hazırlıksız yakalanıp, kan revan içinde kaldığım için böyle bir şeye başladım. Her türlü marka var. Bir çekmece ayırdım ama çok büyük.

  12 eylül 2018 00:25

  45. ayy annemle stok hastası olduğumz için özel ped dolabımız var. o kadar çok ki eskiden kotex'in kitalı paketlilerinden hala duruyor. ama iyi ki duruyor şimdikilerden daha güzel

  11 eylül 2018 23:59

  44. ekonomi bu kadar mukemmel olmadan once de bence bircogumuzun kullandigi yontem. ped, dis fircasi, dis macunu, krem, maske, pamuk, makyaj temizleme mendili basta olmak uzere bilimum artik performansindan memnun oldugum ve daha iyisinde gozumun olmadigi urunleri al at anacim sepete. haftada birkac defa eveshop'un internet sitesini kontrol eder, indirimdeyse gul suyu esansli makyaj temizleme mendili, ped ve garnier cift fazli makyaj temizleme suyu stoklarim.

  gunumuze dondugumuzde ise indirim zamaninda bu sekilde memnun olunan malzemeleri stoklamak, ihtiyac durumunda indirimsiz sekilde almak zorunda kalmak risklerinden de kurtarir bizi. (gizlinot: minnosluk)

  11 eylül 2018 22:56