girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (1)

58. bebek bezi kullanacak kadar kanama varsa bir sorun vardır diye düşünüyorum. mutlaka doktora gidenler olmuştur, yorumların hepsini okuyacak durumum yoktu ama bi tanıdığımın da evden çıkamayacak kadar kanaması varken tedaviyle düzeldiğini söylemişti çok eski zamanlarda, yanlış hatırlamıyorsam.

14 mart 09:49

57. çok kanama olduğu zaman normal bir şey bence. adet olduğum ilk zamanlarda gece evde ped olmadığından annem bebek bezi vermişti. normalde kanamam ağır öyle pis biri de değilim uzun tutayım mantığı yok, zaten insan kendi tiksiniyor.

iş görüyor gerçekten, ikisi de farklı şey demeyin işlevi aynı. he kullanır mıyım kullanmam. çünkü bebek bezleri gereksiz pahalı.... (belden bağlamıyorsunuz kenarlar kesilir, kalın ped gibi yerleştirilir.)

hala adetlerim çok ağır olur, adet oldum mu içime ek olarak bi şort giyiyorum ona rağmen o şort bile rezil oluyor. ben genelde günlük ped + tampon ikilisini yapıyorum. hoş bunlarda yeterli olmuyor, uzun pedlerde yeterli değil. can sıkıcı gerçekten. keşke bilim adamları erkeklerin çüklerinin dikliği ve büyüklüğüne gösterdiği özeni bu konuya gösterse.

öyle aman tanrım nasıl olabilir moduna girenlere de ben şaşırdım, ha ped ha bez. ikisinin amaç aynı.

14 mart 08:21

56. görüldüğünde insanların 2 (iki) tür tepkiden birini verdiği başlık: 1. şok, göz büyümesi, taşikardi ve kapanış, 2. hııı bence çok güzel bir yöntem. çok seviyorum, ailecek yapıyoruz

14 mart 03:07


55. böyle bir olay mı varmış, bir yaşıma daha girdim. pedi bile çok rahatsız olduğum için kullanamayan biri olarak şok içinde yazılanları okuyorum.

zorunlu kalıyorsanız doktora gidin mutlaka o kadar kanama normal değil.

14 mart 01:59

54. ya vecaynaya hava aldırmazsa diye bir kaygım yok değil...

14 mart 01:01

53. ortaokuldeyken sıra arkadaşım kullanıyordu. canbebe mi huggies mi artık hangi markaysa en küçük boyunu kullanıyorum hiç hissetmiyorum sende dene falan demişti ama benim aklıma yatmamıştı. hala yatmıyor.

13 mart 23:42

52. Mesane pedi normal pedlere göre daha kalın diye biliyorum, üstelik normal ped şeklinde. Ama Bebek bezi fikri biraz acayip geldi açıkçası.

13 mart 23:27 14 mart 15:00


51. Trump ın dediği gibi “sounds good, doesn’t work’

Annemin ciddi kanamaları olduğu zamanda denemiştik, ped kadar kullanışlı değil maalesef.

13 mart 22:58

50. bazı arkadaşlar çok extreme bir olaymış gibi şaşırmışlar fakat bazı kadınlarımız için gayet normal bir durumdur. tabii kimsenin en büyük boy bebek bezi alıp kullandığını sanmıyorum, genellikle en küçük (yenidoğan) bez kullanılır bu olayda. benim tanıdığım çoğu teyzeler yenidoğan bezi kullanıyorlardı daha rahat olduğu için. evde ped kalmadığında kardeşimin yenidoğan bezini kullanmıştım ben de. aşırı rahat ve asla sızmıyor. ciddiyim size eğer regl günü evdeyseniz kullanın hoplayın zıplayın asla sızdırmaz:d

13 mart 22:57

49. Bebek bezinin kenarlarındaki geniş koruma ve yapıştırma bantlarını makasla kesiyoruz. daha sonra normal ped kullanır gibi iç çamaşırımıza yerleştiriyoruz. mis gibi uyuyoruz gece. ilk günler gündüz de kullanılabilir. ben regl olmamın ilk üç yılında falan bu şekilde yapmıştım annem önermişti o da öyle yaptığı için ve inanılmaz da rahattı. daha sonra neden bıraktım bilmiyorum burada görmüşken aklıma geldi belki yaparım tekrar...

13 mart 21:26