sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (31)
 • medya (0)

31. (link: https://fooduristik.com/pegasus-bolbol-puan-nedir-akla-takilan-sorular/ Bol bol puan )sistemiyle kafaları karıştıran havayolu şirketi.

13 mayıs 14:34

30. demokrasiye en çok böyle zamanlarda ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde , egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğuna dair inancımızı güçlendirerek, birçok şirkete de örnek olmuş firmadır. aslında basit bir harekettir, ama aynı zamanda çok da anlamlıdır. ya reklam yapıyorlar abi, ucuz şeylerle yapacaklarına böyle reklam yapsınlar da biz de görelim. ve en çok da aman canım atatürk rozeti takmakla bir şey olmuyor ki diyenlere kapak olsun. atatürk rozeti burada vatanseverliğin bir simgesi, tabii görmeyi bilene.

7 mayıs 15:31

29. uçuşlarında %90 thy kullanan, ayda en az 1 kere seyahat eden ben; bu saatten sonra mecbur kalmadıkça pegasustan şaşmayacağım. bu ülke sizleri unutmayacak. sebebi için: (link: https://twitter.com/ucurbenipegasus/status/1125659016246497281 buyrunuz)

7 mayıs 12:29

28. 23 haziran 2019'u kapsayan daha önceden alınmış uçak biletleri için kesintisiz iade ve iptal hakkı tanıyan firma. bakalım aynı hakkı thy de tanıyabilecek mi?

7 mayıs 11:36 7 mayıs 13:53

27. Hayatımda daha rezil bir firma görmedim. Ankaradayım her zaman yanıma aldıgım bavulu almısım bana boyutlar değişti demek yerine 25 yıldır ucaklarımız aynı hanfendi bilmiyorsanız sizin probleminiz diyen calısanlara sahiptir. Yahu diyorum daha önce uctum yanıma aldım biliyorum bir tersliyor beni sanki cocuk azarlıyor. Müsteri hizmetlerini arıyorum parasız hattı şikayet kabul etmiyor ya paralı hatta yönlendiriyor (şikayetten bile para kazanan firma) yada suratıma kapatıyor. Siz bu gidişle bir arpa boyu kadar ilerleyemezsiniz. Müsteriye değer vermeyi öğreneceksiniz ilk başta. Bir türlü kendilerine ulasıp sikayet edemedim süslüler buraya yazayım dedim. Ben düştüm siz düşmeyin, paranızla rezil olmayın.

20 nisan 18:54

26. indirimli uçak biletleri indirimsiz uçak biletlerinden pahalı olan bir garip havayolu şirketi. geçen sene viyanaya gidiş-dönüş 550tl, amsterdama gidiş 244tl'ye bilet aldım. şuanda da popüler dönemler harici avrupaya rahat bir şekilde 250-400tl bandında gidiş bilet bulunabiliyor ama herhangi bir indirim yaptıkları an fiyatlar bu bölgelere 1000tl civarına çıkarılıyor.

20 mart 22:19

25. anneme bilet alırken her sitede farklı ücretle bulduğum havayolu. bazı sitelerde sadece kabin bagajlı ücreti yazmış, bazı sitelerde normal bagaj artı kabin. pegasus’un Kendi sitesinden baktığınızda yurtdışı uçuşlarında hem en uygun fiyatı görüyorsunuz, hem de zaten yurtdışı uçuşta standart 20 kg bagaj, artı 8 kg kabin bagajı alıyorsunuz. Diğer siteler hizmet bedeli vs ekliyorlar 20-30 lira. 

ayrıca evcil hayvanınızı belirtilen boyutlardaki kafeslerde, belli bir ücret karşılığında kabinde taşıyabiliyorsunuz. Kafesle beraber 8 kg’den fazla gelmesi durumunda ise kargoda gidiyor. 

iç hat uçuşlarında Pegasus/Atlas jet arası tercih ettim hep, ikisinde de bir problem yaşamadım. pegasus’tan Tek şikayetim, iç hat uçuşlarını kullanırken 5-6 defa yaşadığım kapı değiştirmeleri oldu, havalimanının bir ucundan diğer ucuna koştur koştur. Şansıma herhalde hiç rötar yaşamadım. Yaşayan arkadaşlarım oldu ama. 

Buraya ilk geldiğimde british airways’le cımbıl cımbıl sallanarak gelmiştim. sonra Türkiye’ye dönerken “hadi bakalım kısmet artık” diyip biletimi pegasus’tan Aldım, çünkü sonuçta Türkiye içi en fazla 1-2 saat uçmuştum ve hiç yurtdışı uçuşunda Pegasus kullanmamıştım. çok rahat bir uçuş gerçekleştirdim ve ingiltere’ye Geri dönerken de yine kendilerini tercih ettim. 

evet uçak içindeki herşey ücretli, ancak zaten diğer havayollarına kıyasla arada 100-200 lira oynamalar bulunan bir şirket, bir zahmet ücretli olsun. havalimanındaki son kontrol noktasından sonra etrafta bulunan cafelerden suyunuzu vs alabilirsiniz. Tabii ki oralarda da 1 liraya satılmıyor ama uçaktan daha uygun alabiliyorsunuz. uçuşlarda 33’lük sulardan veriyorlardı en son, fiyatını tam hatırlamıyorum. ben havalimanından aldığım suyu uçakta bitirince, ilaç içmek için su almıştım. büyükçe de bir antibiyotikti ve resmen ilacı boğazımdan aşağı itmeye yetsin diye gıdım gıdım içtim suyu. 

tabii genel bilet fiyatlarında, binip indiğiniz havalimanlarının da fiyat farkı var. Mesela 

Sabiha gökçen-stansted arasını 350-400 (gizlinot: Pegasus anladığım kadarıyla heathrow’a iniş yapmıyor) liraya gidebiliyorken, atatürk-heathrow arası 600 küsur lira gibi bir rakam tutuyor. 

27 şubat 23:17 27 şubat 23:24

24. kampanya yapıp bilet satmayan havayolu şirketi. ayrıca 320 tl olan amsterdam biletini bir anda 1290 tl yapmıştır. zaten indirimsiz gidiş dönüş 780 tl'ydi. ne ara 2000 tl'ye hollanda'ya uçar olduk? lanet edip thy'den 900 tl'ye satın aldım. insanları enayi yerine koyan rezillere bir lira kazandırmam.

23 kasım 2018 01:00 23 kasım 2018 01:01

23. Pegasus, yalnızca yurtdışı uçuşlarında indirim yapcakmış.. Geçen sene yurtiçi de dahildi püh

22 kasım 2018 19:13

22. indirimi malesef sözde %20 olan firma. yakın zamanda gidiş bileti aldığım için indirimi duyunca dönüş biletlerine de bir bakayım dedim. fiyatlar aynı. bileti alalı bir hafta bile olmadı. yani indirim falan göremedim ben. geçen hafta fiyat neyse aynı devam ediyor, firmalar da insanların gözünü boyadığıyla kalıyor.

enflasyonla topyekün mücadeleymiş, yemeyin bizi.

12 ekim 2018 16:52