yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • medya (7)

  38. yorum yapıp yapmama arasında gittim geldim,çünkü sosyal medya yüzü olsa da kendimde hadsizce bir yorum yapma hakkını bulmuyorum,bugün bir storysini gördüm bakıcıyla ilgili,sadece tek bir şey beni rahatsız etti '' ana gibi olmuyor'' gibi bir cümlesi vardı,kendisi burayı okur okumaz hiç önemli değil ama bu cümlenin ağırlığının umarım bir gün farkına varır,nice anneler hiç istemeye istemeye bebeklerini,bakıcılara,komşulara,akrabalara bırakıp çalışmaya gittiler,bunlar kötü anne mi oluyor? ve nice bebeklerin anneleri yok..

  senin imkanın var,bütün gün evde yavrularının yanında durabilme özgürlüğün var diye bu seni mükemmel anne mi yapıyor? sosyal medya denen şey insanları gerçekten delirtti artık,ayrıca instagramdan bir bakıcı bulabileceğini mi düşündün? bu iş için profesyonel kurumlar var,kişiler var bunu karşılayabilecek maddi imkanın da pekala var,evladını hiç içine sinmeden herhangi bir bakıcıya bırakıp giden anneleri üzmenin anlamı ne şimdi? dilin biraz kemiği olacak,her anne yavrusuna imkanı doğrultusunda bakabildiği derecede mükemmeldir,ve nice annesiz bebeklere doğurmasa bile annelik yapan kadın var.

  sana tavsiyem,elinden o telefonu biraz bırak ve gerçek hayata adapte ol

  1 temmuz 21:23

  37. bütün videolarında sürekli söylenen,negatif enerji dolu bir insanın fotoğraflarda olan gülüşü ne yazık ki samimi gelmiyor bana. reklamını da yapsın,vasfı olmayan insanların tanıttığı şeyleri  alan insanların olması bir nevi doğal seçilim gibi. 

  1 temmuz 20:42 2 temmuz 11:18

  36. Ya böyle demek istemiyorum ama çok gıcık biri oldu anne olduktan sonra, sürekli şikayet ediyor şimdi bakıcı öyle mi tutuyor böyle mi tutuyor diye hayıflanıyor, çok titizlenmek de iyi değildir, eğitimli işi bilen tecrübeli birini alırsan dert etmezsin ha dertlenecek bir yapın varsa da baştan o kadar insana başvurmak için fırsat vermezsin dalga mı geçiyorsun derler adama bilirsin kendini ya.. henüz anne olmadım ama anneliğimin bu kadar endişe içinde geçmesini istemiyorum..

  1 temmuz 20:20

  35. benim de tüm sevgimi yaptiklari reklamlar alıp götürdü. hep söylüyorum hangimiz reklam kabul etmezdik ki?hayal etsene bir anda cebine binlerce lira giriyor bir fotoğraf paylastin diye.peki biz o binlerce lirayi belki iki ayda,belki üç ayda kazaniyoruz ama her seyin bir dengesi var hayatta.reklam sınırını aşan hesaplar samimiyetini tamamiyle kaybediyor.artik normal bir sey paylassa bile inanasim gelmiyor,bi yerlerde gizli reklam var diye düşünüyorum.sey gibi hissediyorum kocasıyla günlük aktivitelerini reklam uzerinden planlıyorlar gibi."askim dur yuruyuse cikalim taytimi giyeyim, yolda hikaye atarim en rahat yürüdüğüm sey bu tayt diye"gibi hissediyorum."askim dur bebeklerin altini degistirip gizli reklam yaparak paylasim yapalim"hayatlarinin yirmi dort saati reklam abartmıyorum ve ben bu kadar reklam yapan bir hesap daha gormedim ciddi soyluyorum.ben engelledim sonunda,rahatsiz olan herkes engellesin bence biliyorum bazen sinirimizi bozacağını bile bile açıp bakiyoruz valla ben de yapiyorum neden bilmiyorum.insanlari bu kadar aptal yerine koyarak,ciddi bir samimiyetsizlikle yaptiklari reklamlara ufacik bir katkim bile olsun istemem.ne cok bozdu bu instagram bizi bazen hayret ediyorum ya.

  edit:bir de insanları aptal yerine koyup hangi marka bebek bezi alalım diye sormuşlardı galiba bir ara, medyaya eklenen görselden anladığım kadarıyla bu da yalanmış.zaten sleepy ile anlaşma yapmışlar.sizce de bu insanları aptal yerine koymak değil mi gerçekten?

  4 mayıs 17:05 5 mayıs 10:44

  34. medyaya eklediğim fotoğrafına  “böyle bir fotoğrafta bile reklama gerek var mıydı, bilemedim 🤔 “ yorumunu yaptığım için beni engellemiş instagramda. çocuklarının bakımından arda kalan kısıtlı zamanında kaç bin yorum içerisinden bulup engellemesi de ayrıca ilginç geldi bana. önceden çok samimi gelirlerdi ancak artık sektör değiştirip,  reklamcılığa geçmeleri bana itici geliyor. 

  ilgili medya:
  1
  4 mayıs 14:27 11 mayıs 20:01

  33. nasıl bir paragözlük bu anlamadım helal olsun :d karı-koca sponsordan reklamdan başka bi halt yok

  26 nisan 17:20

  32. Allah akıl fikir versin diyorum kendisine ve eşine. Çocuklar doğmuş hala reklam reklam reklam diye delirmişler. Yani kusura bakmayın ama çocukları kullanmak gibi geliyor bana. Yani bu kadar mı paranız yok bu kadar mı düşkünsünüz çocuklar aracılığıyla reklam alacak kadar? 

  25 nisan 11:58

  31. Takip etmeyi bırakacağımı yazmistim, engellemedigim icin kesfetime düştüler ve sinirlerimi bozmak icin baktim. Kadin dogum yapar yapmaz reklama baslamis. Kocasi da ayni. Boyle para kazanmak istemiyorum ben ya, her aninda ( en ozel ve degeerli aninda bile) birinin reklamini yapmak zorundasin dusunsene. Hastanenin, doktorunun, bebek odasina konan süsün, duvar kagidinin... korkunc geliyor bana, her seyi reklam olan sosyal medya unlulerinin basinda geliyor olabilirler ve bu olay onlara duyduğum tum sempatiyi aldi götürdü. Kordon kanının reklamini yapmislardi aglasam mi gulsem mi bilemedim. Reklamla para kazanmak guzeldir tabii ki kendini yormadan belki binlerce lira cebine giriyor hangimiz hayir derdik? Ama hayatının her zerresi reklam olunca kendimi robot gibi hissederdim, birileri yönetiyor gibi. Ya karın dogum yapıyor hikâyende reklam yapiyorsun, hele pelin akil dogum yapar yapmaz reklama devam etti ama zirve kordon kanı reklami oldu benim icin. Bebek bezinden cocuklarin her seyine kadar reklam. Dogum yaptin ya bi telefonlari bırakın bazi reklamlara hayır deyin. Biraz kendiniz olun. Sonunda bebeklerimize kavustuk diye paylasim yapacaklarina, dogum icin su doktora tesekkur ederiz, odamizin suslemesi icin buna tesekkur ederiz, hastanemiz şöyle harika, doguma para vermedik çünkü hastane reklami da yaptik o yeeee.

  ilgili medya:
  3
  24 nisan 13:33

  30. ikiz bebekleri için düzenledikleri beybişağvır(gizlinot: babyshower) etkinliğinde, aslında böyle bir organizasyon yapmayı hiç düşünmediklerini ancak dostlarının ısrarları üzerine "yapmak zorunda kaldıklarını" söylemiş.

  meali: enayi miyim ben bunca insanı en lüksünden yedireceğim, içireceğim, dünyanın parasını dökeceğim?! ha ama sponsor mu? aa bak aslında iyi olur ya bebişler doğmadan kim var kim yok biraraya gelsek, bu işi bedavaya getirsek; bir de magazin programlarına çıkıp aşk pozları versek, imajımızı cilalasak, potansiyel reklam tekliflerine kendimizi hazırlasak!

  17 mart 00:58

  29. eşiyle attıkları her fotoğraf, video saatlerce planlanmış gibi reklam kokuyor.

  ikiz bebek bekliyorlarmış, çok güzel bi şey olduğuna eminim. onlara da hesap açmayı ihmal etmemişler :d

  16 mart 15:30