yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (7)

  37. Kendisini ilk defa arka sıradakiler dizisinde görmüştüm ve orada çok beğeniyordum. Az önce hamiyet akpınar'ın makyaj videolarını izlerken kendisiyle olan videosuna denk geldim. Makyajsız hali çok duru ve güzel olan ünlülerden biri kesinlikle.

  25 kasım 2019 18:15 25 kasım 2019 18:17

  36. bu kadını arka sıradakilerde tanımıştım ondan sonra uzunca bi süre hiç görmedim. sonra twittera oraya buraya fotoğrafları düşmeye başladı kocasıyla. tabi o zaman sevgililerdi yok şöyle tatlılar yok işte şöyle düştük böyle düştük. bana da tatlı gelmişlerdi. o zamanlar böyle deli gibi reklam da yapmıyorlardı. hiç takip etmedim ama bakıyordum profiline. sonra her anlarını paylaşmaya başladılar. ve düşündüm ki aralarındaki aşk gerçekten bu kadar büyükse o aşkı yaşamak yerine neden her anlarını paylaşmakla uğraşıyorlar? ben sevgilimle en son ne zaman fotoğraf çekildiğimi hatırlamıyorum, 2 yıldır da beraberiz ama beraberken geçirdiğimiz zaman daha önemli geliyor bana. bu bahsettiğim daha reklam falan almadıkları dönemdi, sonradan iyice suyunu çıkardılar. zaten her fotoğrafının açıklamasına #turkishcouple yazdıklarını fark etmemle soğumam bir oldu artık. ilişkinizi sadece dünyadaki her markadan ne biliyim her otelden bedava bir şeyler almak için mi kullanıyorsunuz? bakıyorum fotoğraf çok güzel ama açıklama bu ve benzeri şeylerle dolu. kusura bakmayın ama ben böyle çiftlerin samimiyetine hiç inanmıyorum. ha inşallah çok mutlulardır ve mutlulukları bozulmaz ama ben bazı şeylerin özel kalması gerektiğine inanıyorum. tabi bildiğim kadarıyla bu çiftimizin bir mesleği yok, yanlışsam düzeltin instagram üstünden para kazanıyorlar. bu yüzden de tüm hayatlarını aktarmak durumundalar hesaplarını aktif tutmak için. böyle bi hayatı istemezdim açıkçası. bir de evlerine gelen hayranlrı için burası bizim özelimiz saygısızlık yapıyorsunuz demişlerdi. e sizin özeliniz mi kaldı? böyle çok afedersiniz yatak odasına kadar her şeyini paylaşıp da sonra bizim özelimiz bizim hayatımız triplerine giren insanları da asla anlamam

  22 temmuz 2019 02:04 22 temmuz 2019 02:06

  35. yorum yapıp yapmama arasında gittim geldim,çünkü sosyal medya yüzü olsa da kendimde hadsizce bir yorum yapma hakkını bulmuyorum,bugün bir storysini gördüm bakıcıyla ilgili,sadece tek bir şey beni rahatsız etti '' ana gibi olmuyor'' gibi bir cümlesi vardı,kendisi burayı okur okumaz hiç önemli değil ama bu cümlenin ağırlığının umarım bir gün farkına varır,nice anneler hiç istemeye istemeye bebeklerini,bakıcılara,komşulara,akrabalara bırakıp çalışmaya gittiler,bunlar kötü anne mi oluyor? ve nice bebeklerin anneleri yok..

  senin imkanın var,bütün gün evde yavrularının yanında durabilme özgürlüğün var diye bu seni mükemmel anne mi yapıyor? sosyal medya denen şey insanları gerçekten delirtti artık,ayrıca instagramdan bir bakıcı bulabileceğini mi düşündün? bu iş için profesyonel kurumlar var,kişiler var bunu karşılayabilecek maddi imkanın da pekala var,evladını hiç içine sinmeden herhangi bir bakıcıya bırakıp giden anneleri üzmenin anlamı ne şimdi? dilin biraz kemiği olacak,her anne yavrusuna imkanı doğrultusunda bakabildiği derecede mükemmeldir,ve nice annesiz bebeklere doğurmasa bile annelik yapan kadın var.

  sana tavsiyem,elinden o telefonu biraz bırak ve gerçek hayata adapte ol

  1 temmuz 2019 21:23


  34. Ya böyle demek istemiyorum ama çok gıcık biri oldu anne olduktan sonra, sürekli şikayet ediyor şimdi bakıcı öyle mi tutuyor böyle mi tutuyor diye hayıflanıyor, çok titizlenmek de iyi değildir, eğitimli işi bilen tecrübeli birini alırsan dert etmezsin ha dertlenecek bir yapın varsa da baştan o kadar insana başvurmak için fırsat vermezsin dalga mı geçiyorsun derler adama bilirsin kendini ya.. henüz anne olmadım ama anneliğimin bu kadar endişe içinde geçmesini istemiyorum..

  1 temmuz 2019 20:20

  33. benim de tüm sevgimi yaptiklari reklamlar alıp götürdü. hep söylüyorum hangimiz reklam kabul etmezdik ki?hayal etsene bir anda cebine binlerce lira giriyor bir fotoğraf paylastin diye.peki biz o binlerce lirayi belki iki ayda,belki üç ayda kazaniyoruz ama her seyin bir dengesi var hayatta.reklam sınırını aşan hesaplar samimiyetini tamamiyle kaybediyor.artik normal bir sey paylassa bile inanasim gelmiyor,bi yerlerde gizli reklam var diye düşünüyorum.sey gibi hissediyorum kocasıyla günlük aktivitelerini reklam uzerinden planlıyorlar gibi."askim dur yuruyuse cikalim taytimi giyeyim, yolda hikaye atarim en rahat yürüdüğüm sey bu tayt diye"gibi hissediyorum."askim dur bebeklerin altini degistirip gizli reklam yaparak paylasim yapalim"hayatlarinin yirmi dort saati reklam abartmıyorum ve ben bu kadar reklam yapan bir hesap daha gormedim ciddi soyluyorum.ben engelledim sonunda,rahatsiz olan herkes engellesin bence biliyorum bazen sinirimizi bozacağını bile bile açıp bakiyoruz valla ben de yapiyorum neden bilmiyorum.insanlari bu kadar aptal yerine koyarak,ciddi bir samimiyetsizlikle yaptiklari reklamlara ufacik bir katkim bile olsun istemem.ne cok bozdu bu instagram bizi bazen hayret ediyorum ya.

  edit:bir de insanları aptal yerine koyup hangi marka bebek bezi alalım diye sormuşlardı galiba bir ara, medyaya eklenen görselden anladığım kadarıyla bu da yalanmış.zaten sleepy ile anlaşma yapmışlar.sizce de bu insanları aptal yerine koymak değil mi gerçekten?

  4 mayıs 2019 17:05 5 mayıs 2019 10:44

  32. medyaya eklediğim fotoğrafına  “böyle bir fotoğrafta bile reklama gerek var mıydı, bilemedim :S  “ yorumunu yaptığım için beni engellemiş instagramda. çocuklarının bakımından arda kalan kısıtlı zamanında kaç bin yorum içerisinden bulup engellemesi de ayrıca ilginç geldi bana. önceden çok samimi gelirlerdi ancak artık sektör değiştirip,  reklamcılığa geçmeleri bana itici geliyor. 

  ilgili medya:
  1
  4 mayıs 2019 14:27 12 kasım 2019 21:50

  31. nasıl bir paragözlük bu anlamadım helal olsun :d karı-koca sponsordan reklamdan başka bi halt yok

  26 nisan 2019 17:20


  30. Allah akıl fikir versin diyorum kendisine ve eşine. Çocuklar doğmuş hala reklam reklam reklam diye delirmişler. Yani kusura bakmayın ama çocukları kullanmak gibi geliyor bana. Yani bu kadar mı paranız yok bu kadar mı düşkünsünüz çocuklar aracılığıyla reklam alacak kadar? 

  25 nisan 2019 11:58

  29. ikiz bebekleri için düzenledikleri beybişağvır(gizlinot: babyshower) etkinliğinde, aslında böyle bir organizasyon yapmayı hiç düşünmediklerini ancak dostlarının ısrarları üzerine "yapmak zorunda kaldıklarını" söylemiş.

  meali: enayi miyim ben bunca insanı en lüksünden yedireceğim, içireceğim, dünyanın parasını dökeceğim?! ha ama sponsor mu? aa bak aslında iyi olur ya bebişler doğmadan kim var kim yok biraraya gelsek, bu işi bedavaya getirsek; bir de magazin programlarına çıkıp aşk pozları versek, imajımızı cilalasak, potansiyel reklam tekliflerine kendimizi hazırlasak!

  17 mart 2019 00:58

  28. eşiyle attıkları her fotoğraf, video saatlerce planlanmış gibi reklam kokuyor.

  ikiz bebek bekliyorlarmış, çok güzel bi şey olduğuna eminim. onlara da hesap açmayı ihmal etmemişler :d

  16 mart 2019 15:30

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar