girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (2)

43. alemin akıllısı sen misin pelin?

kıyafet alışverişim diye video koymuş, videonun 5 dk oluşundan kıllanırsınız zaten. (gizlinot: çünkü bu arkadaş ablasıyla 38binyüz dakikalık alışveriş videosu çeker normalde) baktım tamamen trendyol reklamı. videonun ne başlığında ne açıklama kısmında sponsorlu yazmıyor. allah da o trendyolu bildiği gibi yapsın. peline tıkladığım için beni de yapsın.

14 ağustos 10:55

42. İlk izlediğimde sevmiştim.  Özellikle giyim zevkini beğenmiş ve takibe almıştım ancak ablası ile yayınladığı son alışveriş videosunda insanların yorumlarına aşırı derecede tepkili davranması bana çok itici geldi. Bu tarz bir alanda çalışıyorsan, video çekip yoruma açığım diyebiliyorsan o şekilde davranmalısın kimseye dört dörtlük eleştiri gelmiyor her zaman. Ayrıca son zamanlarda ısrarla göğüslerini ön plana çıkarması bir garip geliyor tamam bikini mayo vs çok güzel taşıyorsun ama ne biliyim bana bi tık fazla gelmeye başladı eski naif halleri daha masum ve güzeldi bu dişi kaplan Pelin’i ben sevemedim. 

9 ağustos 08:36

41. Busra guler ve beliz sen ile kanka idi. Ne oldu da yollari ayrildi, biri acilen aydinlatmali 

23 temmuz 12:04


40. Ablasıyla birlikte zara'nın türkiye pazarının %90ını oluşturuyorlardır bence. 

Alışveriş videolarının özeti: zara zara zara,  xs xs xs

22 temmuz 12:45

39. Sözlük sayesinde haberdar oldum. Birkaç videosunu izledim. Güzel bulamadım bana fazlasıyla yapay geldi. Bir de o ve ablası aşırı zayıflar. Spor yaptıklarına inanamadım. 

19 temmuz 11:11

38. neden bilmiyorum ama bu kadını göğüs dekolteli ve abartı allıklı görünce aklıma istemsizce adnan oktar’ın kedicikleri geliyor.

19 temmuz 10:58

37. Bana her şeyi çok abartı geliyor. Davranışları, görünüşü, ilişkileri. Her şeyi çok fazla ve bu beni videolarını izlerken rahatsız ediyordu. Ayrıca tüketim çılgını +1

18 temmuz 22:12


36. Gerçekten çok güzel ve alımlı bir kadın. İnsanı saran bi havası olduğu bir gerçek ama ben bu kadının karakterinin de çok güzel olduğunu düşünüyorum. Sanki böyle kimseyle işi yokmuş gibi ablasıyla alışverişini yapıyor, pilatesine gidiyor ,ailesiyle vakit geçiriyor kimseyi kıskanmıyor,gereksiz bir özentiliği yokmuş gibi geliyor nedense. O yüzden seviyorum Pelin’i, beni yormuyor. Ablasına başta ısınamamıştım ama onu da seviyorum hoş bir kadın,güzel bi abla kardeş ilişkileri var. Ama tam bir tüketim çılgını olduğu bir gerçek , Zara’ya ve oysho’ya teker takıp eve getirseler bile yetmicekmiş gibi hissediyorum.

18 temmuz 21:34

35. İnsan o kadar kullandığı şeyi nasıl başkalarına lütfeder gibi verir ki...

30 mayıs 23:00

34. Youtuber. Çok güzel bir kadın, seçimleri zevkli ve kendini izlettiriyor. Ancak son makyaj malzemelerimi temizliyorum videolarında kullanmış olduğu ürünlerini lütfedermişçesine takipçilerine yollaması hoş değil bence. küçük çocuklar bunun farkında olmayabilir ama onun bakterilerini bu çocuklara aktarma konusunda daha dikkatli olmasını dilerdim. Zaten arada çekiliş yapıyorken, eski ürünlerini de hijyenik sebeplerden ötürü çöpe atsa takipçi kaybetmezdi bence. 

30 mayıs 22:23