yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (8)

  55. yüzü, fiziği ve maktaj tarzı çok hoş. uslubu kibar. üstteki süslüye katılıyorum. başkalarını merak etme, sataşma dürtüsü yok ki gözlemlerime göre kişilerin doğuştan gelen sosyo-ekonomik durumları arttıkça böyle dürtülerden uzak kalıyor. 

  kardeşinden kat kat daha güzel olan ve yogada çok yetenekli olan influencer

  23 ekim 20:08

  54. YAŞAM TARZINI,KENDİ HALİNDELİĞİNİ,HANIM HANIMCIKLIĞINI,ZEVKİNİ VE SON VİDEOSUNDA BAHSETTİĞİ İNSANLARDAN UZAK YAŞAM TARZINI ÇOK BEĞENDİĞİM TATLI BİR KADIN.GERÇEKTEN KENDİSİNDEN BAŞKA KİMSEYLE DERDİ YOK VE SPOR DUZENİNİ VE FİZİĞİNİ DE ÇOK ÇOK BEĞENİYORUM, HEP BÖYLE KALSIN!

  23 ekim 14:16 23 ekim 14:17

  53. eşiyle çok yakışan youtuber. hiç fotoğraf göremedim inşallah ayrılmamışlardır. gerçi soyadı aynı herhalde değiştirirdi kişisel tercih demek ki, kendi kendime diyaloga girdim sıkıntıdan

  23 temmuz 22:18


  52. çok ama çok sevdiğim youtuber. kendine yakışanı bulan biri. herkesin yaptığı stilde makyaj yapmaması ve soğuk tonları da sevmesi beni cezbediyor. kullandığı ürünlerde genelde popüler olan ürünler değil de kendisinin mağazalarda keşfettiği ürünler oluyor. çok fazla etki altında kalmaması ve makyaj tarzını özgünce oluşturup alışverişlerinde de keşifler yapması çok hoşuma gidiyor. makyaj zevkini de kendime yakın buluyorum. benim gibi allık hastası olması da kanalını sevmem için bir başka sebep

  23 temmuz 22:01 23 temmuz 22:05

  51. Yıllardır takip ederim, doğal, güzel ve kendini her yönden geliştirmeye çalışan bir kadın olduğunu düşünüyorum. Kimseyle derdi olmayan, sevimli biri. Alttaki girdi sahibi kızın süper fiziği, büyük gözleri, güzel ailesi ve spor kabiliyetini korkunç kıskanmış anlaşılan. 

  8 nisan 12:09

  50. Bu kadın bana boynunun uzunluğu, küçükcük kafası ve kocaman dudaklarıyla çok korkutucu geliyor. Bu görüntüyü bir de kulak altı saçlarıyla birleştirdiği için bakamıyorum bile. Üzgünüm böyle tabir ettiğim için.

  Edit: Birilerinin mutluluğunu, başarılarını, ailesini, güzelliğini kıskanmayacak kadar geliştirdim kendimi. Her insan herkesin güzellik algısına uyacak diye bir şey yok. Kaldı ki ne ailesin ne vücuduna ne de başarılarına yönelik bir eleştiri yapmadım. Omuzlarından yukarısı bana uyumsuz geliyor ve bunu paylaşırkende böyle tabir ettiğim için üzgünüm dedim. Eleştirilen şeylerin kıskançlık olduğu düşüncesinden arınmanız dileğiyle.

  8 nisan 01:31 8 nisan 12:26

  49. Memeleri çok güzel ve kendisini yoga ve pilateste geliştirmesi sebebiyle ekürisi eda kurt'tan bir tık önde görüyorum. Pelin, lütfen alışveriş bağımlılığının üstüne git.

  8 nisan 00:21


  48. videosunda bahsettiği bir ürünün cilde sürülmemesi gereken kimyasallar içerdiğini söyleyip içerik listesini okumuştu. Bahsettiği içerikler de öyle kötü değildi, nemlendirici ve koruyucu 1-2 içerik vardı, gayet sade ve güvenilir bir içerik listesiydi yani. tamam senin tercih etmediğin içerikler olabilir ama cilde sürülmemesi gereken dediğinde insan zararlı bir şey bekliyor.

  Sonra da doğal olduğu gerekçesiyle yüzünde sabun kullandığını belirtmişti. sabunun kimyasal bir ürün olduğu ve içinde kostik olduğundan haberdar değil kendisi. Dedim ki tamam, abonelikten çıkma zamanı gelmiş. Kişisel tercihe lafım yok ama yanlış yönlendirme olunca kızmamak elde değil

  tanım: takipçilerini yanlış yönlendiren youtuber

  5 nisan 22:01

  47. Korona virüs döneminde sosyal medya kullanımı ile kendisi hakkındaki bütün iyi düşüncelerimi yıkmış biri. Instagram hikayelerinde virüsü dünyaya hükümet yaymış gibi bilgisizce devleti kötüleyen, sürekli negatif yorumlar yapıyor. Kızdığım yaptığı yorumlar değil. Herkes eleştiride bulunabilir ancak bu eleştirinin altına doldurabilse keşke. Rahatsız edici olan kısımlarsan biri de bunu hikayelerinde paylaşıp normal instagram akışında suya sabuna dokunmadan yarınlar yokmuşçasına yaşaması. O kadar duyarlıysan anasayfanda paylaş silinmesin.

  5 nisan 16:13 5 nisan 16:14

  46. Alışveriş bağımlısı, insan her ay neden sezonluk alışveriş yaparı sorgulatan youtuber. Artık alışveriş videosu dışında video paylaşmıyor neredeyse.neden bu kadar çok şeye ihtiyaç duyduğunu anlamakta zorlanıyorum.

  15 mart 21:37