yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (8)

  8. 18-19 yașındayken kafayı pembe saçla bozup,elde edince hayatımın mutluluğunu yașatmıș saç rengi. Insanlar boyle renklerle hâlâ alıșkın olmadığı için bakıșlarını fark etmenizi önemsemeden bakabilirler,ya da yanınızdan geçerken duyabileceğiniz ses tonuyla saçınızı yorumlayabilirler.Ben olumlu olumsuz tüm yönlerine rağmen çok sevmiștim o dönem. Açık saç rengine sahipseniz elde etmesi kolaydır ve son olarak bu renkte taraktaki saçlar pamuk șekerine benziyor(gizlinot: Swh)

  ilgili medya:
  2
  14 şubat 01:04

  7. 7 yıldır kendi saçım gibi kabullendiğim bakırdan vazgeçip gün itibariyle kullanmaya başladığım saç rengi. öncelikle ben saçın açma ve boyama işlemini kendim yaptım çünkü fakirim ve kaybedecek bir şeyim yok (gizlinot: swh) saçımda kızıl bakır renk vardı dediğim gibi, önce palette ultra yoğun renk açıcıyla saç rengini açtım. açıkçası platine kadar açılmadı, ancak benim istediğim pembe tonu için yeterliydi o yüzden daha fazla yıpratmamak adına bir daha açıcı kullanmadım. sonrasında palette 10.1 ile cila tadında bir şey yaptım, bu işlem çiğ duran o sarı rengi nötrledi. üstüne de saç kremiyle seyrelttiğim jeans color magenta boyasını kullandım sonuç medyadaki gibi oldu. saçımda elbette bir miktar yıpranma oldu ancak kopma, dökülme ya da yanma yaşamadım. yine de ytd tabi.

  ilgili medya:
  1
  25 eylül 2019 21:17

  6. garip bir şekilde (link: https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article12102323.ece/ALTERNATES/s1200/PAY-EXCLUSIVE-PREMIUM-EXCLUSIVE-RATES-APPLYNO-WEB-UNTIL1230AM-EST-FEB-28-2018Kim-and-Kourtney-K.jpg kim kardashian)'a çok yakıştırmıştım ben bu saçı

  16 ekim 2018 11:09


  5. saçlarım açık kumral. değişiklik olsun diye aralara birkaç sarı röfle attırmak istemiştim ve kuaför nefret kere nefret ettiğim ombreden yaptı. açılan yerleri bu sefer köklü bir değişiklik olsun diye kendim pembeye boyadım. o kadar güzel oldu ki. İlk başta çok koyu bir pembeydi her yıkamada daha tatlı bir ton oluyordu. İkinci kez bu sefer ombrelerin üstüne ve face frame şeklinde yine kendim boyadım ama işlemsiz saçımdan akması çok daha uzun zaman aldı. renkli saç ama öyle çılgın durmamıştı my little pony gibi bir şey olmuştum :d saçlarınız açık renkse çok cesaret isteyen bir olay değil maksimum 3 haftada tamamen akıyor.

  15 ekim 2018 22:20

  4. Manic panic boyalarla boyuyorsanız en fazla 2-3 hafta kullanabileceğinizi bilmeniz gereken renktir. Çünkü, manic panic "yarı kalıcı" boyaları olan bir marka. Zamanında kısa saçımın kazıttığım (3-4 numara) kısımlarını pembe kullanmışlığım var ama sonra çok iğrenç bir soğan kabuğuna dönmüştü.

  23 eylül 2016 10:57

  3. Çok çabuk akan saç rengidir. Bi arkadaşım manic paniğin bir boyasını almıştı ki bu renkli boyalarda bir çok çeşit bulabileceğiniz bir marka ve fiyatı da biraz fazla olduğu için kalitelidir diye düşünmüştük. Onun saçının bir kısmı açıcı ile sarıya boyanmıştı. Ben de denemek için saçımın bir yerine sürdüm(gizlinot: saçım koyu kestane rengi) renk tabiki çok farklı durdu ikimizde, bizim aldığımız yeşil renkti. Arkadaşımda cart yeşil oldu, benim saçımda bayağı koyu bir yeşil oldu ama farkediliyordu. Bu boyaların akmaması için soğuk suyla yıkamak gerekiyormuş. Ben gayet sıcak suyla duş aldım ve 2(iki) yıkamada saçımdan yok oldu o renk. Arkadaşımda da 2 3 yıkamada bayağı aktı. Çok az biryerde yeşil kaldı diğer yerleri sarıydı, garip bir görüntü olmuştu.

  Bir de ben böyle canlı saç renklerini sevmiyorum, yakışana yakışıyor ama bana yine de itici geliyor. Bir kaç yıl önce pembe saçlı birini görünce "creep" denilirken, şu sıralar sırf moda olduğu için yaptıranlara "ne kadar marjinal" deniyor. Yok hayır onlar marjinal değil, popüler kültürün kurbanları.

  23 eylül 2016 10:51

  2. süt beyaz tenden başka yakıştırmıyorum zaten kolay bir renk değil yaptırması ayrı, bakması ayrı zor. ergenken gidip gidip muhakkak saçımın önüne arkasına bi tarafına attırırdım. çilek rengi diyorlardı böyle pembe-kırmızı arası canlı bi pembe. önce saçımın rengini açıp boyuyolardı sonra bir keresinde ne yanmıştı saçlarım :(

  23 eylül 2016 01:24


  1. bir arkadaşım saçını pembeye boyatmış. tamamını değil. krepe balya şeklinde. oldukça canlı bir pembe. neredeyse fosforlu bir renk. beni de çılgın düşüncelere sevk etti ama deneyecek kadar cesur değilim sanırım :) cesaretim olsa ben de isterdim sanırım...

  22 eylül 2016 19:35

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar