girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (543)
  • medya (6)

543. İç çamaşırlarını gereksiz pahalı bulduğum marka. Sıradan bir ten rengi straplez sutyen 2 de lazer külota 105 tl ödedim bugün. Neden satın aldım onu da bilmiyorum gaflet anıma geldi sanırım. Sutyenin de külotların da bir ekstrası yok. Hatta sutyenin destekleri bi acayip bence.hm den aldığım çamaşırların bu markadakilere on basacağını düşünmekteyim.

8 nisan 21:39

542. Hayatımda bu kadar dayanıksız  çoraplara sahip bir marka görmedim! Alıp giydiğim gün yırtılır mı bir çorap ya? Hiçbir yere takılmadan çizmeden üstelik! Gerçekten aşırı sinirliyim onlara bu konuda. Çoraptan kastım külotlu çoraplar... Verdiğim paraya değmiyor, alıp aylarca kullanamıyorum. Annem eskiden marka olmayan bir yerden almıştı aylarca yırtılma olmadan giymiştim. Diğer ürünlerini de kullanmaya cesaret edemedim bu yüzden, bir yorumum yok ama uzaktan bakınca sutyenleri fena durmuyor ama işte sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yiyor, sadece uzaktan bakabiliyorum :/

28 mart 12:43

541. ürün kalitesi konusunda yazanlara katılıyorum. daha çok fast fashion ürünleri var. aldığınız ürünü senelerce kullanmak pek mümkün değil. fakat ben kendini külotlu çoraptan bu günlere getirdiği için takdir ediyorum. marka olarak şu son 15 sene içinde baya yol kat ettiler. bi ihtiyacım olsun olmasın dükkanları gezmek hoşuma gidiyor. sadece çorap üreterek de piyasada kalabilirlerdi ama yenilik yapmayı tercih ettiler en azından.

sütyenlerini uzun seneler kullandığım oldu, külotlarının desenleri modelleri hoşuma gidiyor kalitesi eh. yani iç çamaşırına tonlarca para bayılmaya kıyamayan için gideri var bence.

27 mart 14:02


540. Son 3 yıldır alışveriş yapmayı bıraktığım marka...Fiyat/Performans skalası yerle bir, kalitesiz, ederinden pahalı. Tüm sezonu hiç deforme sorunu yaşamadığım, belimden düşmeyen, çekiştirmek zorunda kalmadığım Calzedonia 40den çoraplar ile geçirdim.

27 mart 13:40

539. Ten rengi çorapları tek kullanımlık olan, sütyenleri tek yıkamada deforme olan buna rağmen yüksek fiyatlara sahip markadır.

Süslüler bu arada calzedonia iyidir dediler ama oradan aldığım 3 ten rengi çorap da tek kullanımlık çıktı :( Önereceğiniz marka var mıdır ?

27 mart 12:57

538. külotlu çorapları hariç hiçbir ürününü sevmediğim ve kullanmadığım, gereksizce abartılmış fiyat skalasına sahip markadır. (gizlinot: hiç ummadığınız marketlerde satılan çamaşırlar bile pentininkilerden daha kaliteli, kesin bilgi, yayalım.)

27 mart 12:40

537. Sütyenlerinden lotus modelini kullanıyorum ama birkaç ay sonra rengi grileşti benimki beyazdı

27 mart 11:13


536. sütyenlerinden hiç memnun kalmadığım marka. son aldığım sütyenin askıları 6 ayda gevşeyince penti'den bir daha sütyen almamaya karar verdim(gizlinot: ki h&m'den aldığım sütyen bile hâlen iyi durumda). benim en beğendiğim ürünleri ise külotlu çorapları, özellikle de desenli olanlarını çok beğeniyorum.

27 mart 11:08

535. çıtçıtlı badilerinden ve boxerlarından çok memnunum. sütyenleri ahım şahım gelmedi pek. rengi hemen gidiyor .indirim dönemlerinde de toz içinde kalmış sütyenleri satmaya çalışmalarını yadırgadım. 3 al 2 öde kampanyasından cicili bicili ev giyim ürünleri alınası.

27 mart 01:43

534. benim için külotlu çorap markası olarak kalmış bir marka.

26 mart 12:44