girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (528)
  • medya (6)

528. sütyenleri benim meme biçimime hiç yakışmıyor. basık gösteriyor ve kavramıyor. bu nedenle hiç tercihim olamadı. bir de modellerini ve malını hiç beğenmiyorum, üzerindeki fiyatları hak ettiğini de düşünmüyorum. başta kendi ablam olmak üzere arkadaşlarım da sütyenlerinin kalitesinden hiç memnun değil. çok çabuk dağılıp formunu yitiriyormuş. sırt kısmı yukarıya kısa zamanda çıkıyormuş.

bununla beraber altı yıldır elimde bikinisi var ve çok sağlam çıktı. o kadar havuza, denize renginde hiçbir atma, bozarma gerçekleşmedi. kırmızı rengi olmasına rağmen solmadı. üstelik uğraşmayı sevmediğim için elde değil hep çamaşır makinesinde yıkarım.

yok gibi olan ten rengi çorapları çok kalitelidir ve gerçekten yok gibidir. ama çok çabuk kaçıyor. Bu nefenle bir iki seferlik giymeye öneririm. babet çoraplarını ise çok beğeniyorum. çamaşır makinesine gayet dayanıklılar, ayaktan düşmüyorlar ve tipleri hoş. oldukça da çeşidi mevcut. diğeri de renkli, desenli çorapları. görüntü olarak güzeller ve dayanıklı diyebilirim.

21 haziran 20:53 21 haziran 21:51

527. Külotlarının da çoraplarının da rengi atıyor. Rengi atan külotları regli külodu yapmaktan bıktım yemin olsun. Üç beş fazla verip başka yerden alacagim artık kulotları.

21 haziran 20:21

526. Fiyatlarını gereksiz pahalı buluyorum. Çorapları kaçıyor. Askısız, sırtsız yapışkan sütyeninden aldım yapışkanı kenarlardan hep gevşiyor.  Siyah düz bir sütyen aldım indirimden 30 tl idi. Ondan memnunum ama indirimsiz fiyatı kadar etmez.

21 haziran 19:33


525. daha önce nedense hiç girmediğim bir yerdi. arkadaşım da çok güzel ve kaliteli(?) bulduğunu söyleyince merak ettim. 

gittiğimde o yüksek fiyata kaliteleri berbat ürünler gördüm sadece. tasarımları da ayrı kötü. basic siyah bi sütyen denemek isteyince orada çalışan kadın sütyen ölçümü almak istedi. normalde 70 c giyen ben ölçümün aslında 75 a olduğunu ögrendim.(gizlinot: swh)

bir daha girip bakacağımı zannetmiyorum. müşterilerini aptal yerine koyuyorlar binevi. buradan bir şey almak yerine h&m’den çok daha kaliteli ve güzel şeyler bulunabilir. üstelik indirimlerde yurtdışından çok çok daha uyguna satılıyor lingerie ürünleri. 🙂

21 haziran 18:22 21 haziran 18:24

524. Online alışveriş yapınca, hızlı bir şekilde kargolama yapılıyor. Şuana kadar her siparişimde en geç 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu konuda onları takdir ediyorum ancak ürünlerinin gerçekten çok kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Özellikle kalite-fiyat ikilisine gerçekten uymuyor.

Çoraplarını inanılmaz özenle giymeye çalışmama rağmen, kısa ömürlüler. İç çamaşırları eh işte, sütyenleri renk değiştiriyor. Bikinimden memnundum ama en çok memnun olduğum ürün aldığım bir spor şort tarzı bir şeydi.

İndirimsiz asla alışveriş yapmayacağım, nitekim fiyatlarını hak ettiklerini düşünmediğim ortalama bir mağaza.

13 haziran 23:16

523. Bugün saat 12de indirimli bölümden bir tulum bir bikini üstü ve altını aldım. 15.20 de mail geldi siparişiniz kargoya verilmiştir diye. Bu kadar hızlı olmasına çok şaşırdım. pentinin mağazasına istemiştim kargoyu inşallah yarına yetiştirirler 

13 haziran 15:30

522. Artık gerçekten çorap kalitelerini düşürdüklerine inanıyorum. Pantolon çorabı ve külotlu çorapları bazen giyerken bazen de bir giyişte yırtılıyor. Misal dün sabah paketi yeni açtım siyah diz altı bir pantolon çorabı giydim akşam eve geldim yine yırtılmış... Artık başka markalara şans verme zamanı geldi.

14 nisan 13:24


521. İç çamaşırlarını gereksiz pahalı bulduğum marka. Sıradan bir ten rengi straplez sutyen 2 de lazer külota 105 tl ödedim bugün. Neden satın aldım onu da bilmiyorum gaflet anıma geldi sanırım. Sutyenin de külotların da bir ekstrası yok. Hatta sutyenin destekleri bi acayip bence.hm den aldığım çamaşırların bu markadakilere on basacağını düşünmekteyim.

8 nisan 21:39

520. Hayatımda bu kadar dayanıksız  çoraplara sahip bir marka görmedim! Alıp giydiğim gün yırtılır mı bir çorap ya? Hiçbir yere takılmadan çizmeden üstelik! Gerçekten aşırı sinirliyim onlara bu konuda. Çoraptan kastım külotlu çoraplar... Verdiğim paraya değmiyor, alıp aylarca kullanamıyorum. Annem eskiden marka olmayan bir yerden almıştı aylarca yırtılma olmadan giymiştim. Diğer ürünlerini de kullanmaya cesaret edemedim bu yüzden, bir yorumum yok ama uzaktan bakınca sutyenleri fena durmuyor ama işte sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yiyor, sadece uzaktan bakabiliyorum :/

28 mart 12:43

519. ürün kalitesi konusunda yazanlara katılıyorum. daha çok fast fashion ürünleri var. aldığınız ürünü senelerce kullanmak pek mümkün değil. fakat ben kendini külotlu çoraptan bu günlere getirdiği için takdir ediyorum. marka olarak şu son 15 sene içinde baya yol kat ettiler. bi ihtiyacım olsun olmasın dükkanları gezmek hoşuma gidiyor. sadece çorap üreterek de piyasada kalabilirlerdi ama yenilik yapmayı tercih ettiler en azından.

sütyenlerini uzun seneler kullandığım oldu, külotlarının desenleri modelleri hoşuma gidiyor kalitesi eh. yani iç çamaşırına tonlarca para bayılmaya kıyamayan için gideri var bence.

27 mart 14:02