girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (587)
  • medya (6)

587. flex model sütyeninin müdavimi olduğum marka. pamuklu, balensiz, ekstra desteksiz, askıları çapraz da bağlanabilen, çamaşır makinesinde 60 dereceye dayanan f/p canavarı bu ürünü son 2 yıldır alıyorum.

3 yıl önce çalıştığım otele doktorumuz meme kanseri farkındalık ayı için dr. sevil öz'ü davet etti (mememi seviyorum adlı kitabını bulursanız okumanızı tavsiye ederim). mini konferansı ve meme muayenesi ardından sütyen seçimlerimin ne kadar hatalı olduğunu farkettim. benim 80a memelerim yıllarca boşuna acı çekmiş. her neyse, son 3 yıldır denemediğim balensiz sütyen kalmadı farklı mağazalardan (son bindirimlere kadar ve pamuklu üçgen modeli değitirmeden belki oysho derdim ama artık hayır).

büyük memeleri bilemem ama küçük memeleriniz varsa, üniforma, tişört altına giyecek rahat, basit sütyende tavsiyemdir.

dipnot: internet alışverişini ileri boyuta taşımışlardır. çalıştıkları kargo firması (traffic kurye) kadar mükemmle yakınını türkiye'de görmedim.

14 temmuz 14:52

586. Israrla sütyen deneten mağaza. Aldığımız sütyeni daha önce kaç kişi denediğinin haddi hesabı yok. İstemediğinizi söylemenize rağmen deneyin diyorlar. Anlamadığım nokta bedenimi biliyorum, istediğimi söylüyorum. Deneyin diyorlar. Sonra bir anda kabine gelip olmuş mu diye bakıyorlar. Bence bu yöntem olmamış. Ya deneme sütyenleri koyun ya da denetmeyi iptal edin. Kimse kullanılmış sütyen giymek zorunda değil, sağlıklı bir olay da değil. Bikinilerde de durum aynı.

13 temmuz 22:46

585. Her zaman %30 indirim yapıyorlar ama fiyatları hep aynıymış gibi geliyor bana.

Bikinilerinin kalitesini bilemiyorum ama geçen sene mayo almıştım memnunum.

Sütyenlerimi buradan alıyorum genellikle ama çok kaliteli olduğunu söyleyemeyeceğim. Geçen sene 3 tane sütyen almıştım dönüşümlü giyiyordum. Bir tanesinin süngeri dışına döndü. Son indiriminde aldığım sütyenin dantelinin ipi çıktı. Çamaşırlarını 5 al 2 öde gibi kampanyalarda yakalayabilirseniz çok uyguna geliyor. Kaliteleri gayet iyi biraz renkleri soluyor ama onun dışında hiç bir sorunları yok.

13 temmuz 22:28


584. Herkesin bikini kalitesini övmesi ile beni şaşkınlıklara sürükleyen marka. Geçen yıl aldığım bikini takımının ikinci giymemde alt kısmının lastiği çıktı ve üst kısmının kumaşı aşındı. Tatil dönüşü aldığım şubeye gidip sorduğumda “havuzun klorundan olmuştur, yapabileceğimiz bir şey yok” yanıtını aldım. Üstteki süslünün de dediği gibi aynı havuza girdiğim arkadaşlarımın Pazardan aldığı bikinileri hala taş gibi duruyor 

13 temmuz 21:27

583. Geçen sene aldığım bikinisinin askısı süne süne koptu deniz suyundan yıprandığını düşünüyorum üst kısmına kum dolmasıda cabası .. sevemedim seni 5 sene önce pazardan öylesine aldığım bikini taş gibi hala

13 temmuz 21:19

582. bu sezon yüksek bel bikini altı aldım ve memnunum. sütyenleri de indirim döneminde alınabilir, kaliteli sayılırlar.

13 temmuz 20:58

581. Bikinileri çok güzel ve kaliteli olan marka.

13 temmuz 20:52


580. ürünlerindeki kalite farkında ciddi uçurum olmasına anlam veremediğim marka.

bikinileri çok başarılı. 7 yıllık bir bikinim var penti'den hala ilk günkü gibi duruyor.

çorapları, sütyenleri idare eder, indirim zamanı alınabilir.

ama ince/ten çorapları berbat. daha paketinden bozuk çıkıyor. o yüzden ben müjde markasından alıyorum ince çoraplarımı ve defalarca giyiyorum.(gizlinot: tavsiyemdir)

ince çorap demişken korseli ince çoraplarında hakikaten korse etkisi var şimdi hakkını yemeyelim. korse kısmını seviyorum ama çorap kısmı yine kalitesiz. çorabın kaçma riskinden dolayı almaya çekiniyorum açıkçası.

13 temmuz 14:59 13 temmuz 14:59

579. Genel olarak baktığımızda eskisi gibi kaliteli değil ve baya pahalı bu yüzden uzun bir süre uğramamıştım ama active weara bakmalısınız şaşırtıcı bir şekilde sağlam çıktı aynı zamanda takıları ve plaj çantaları da öyle. Sadece iç çamaşırına yaklaşmıyorum. bu ara çok güzel bikini-mayolar çıkarttı bir tek ben mi beğeniyorum bilmiyorum ama gözüme iliştirdiklerim var umarım sağlam çıkarlar yoksa soğumak istemiyorum tamamen bu markadan.

12 temmuz 14:48

578. İndirim dönemi dışında fiyatlarını kalitesine göre fazla buluyorum. 1-2 sene önce 3 tane sütyen almıştım sanırım 3 alana 1 bedava kampanyası vardı ama maalesef sütyenler verdiğim paranın hakkını vermedi. Gerçi benim için sütyen konusu aşırı hassastır genelde daha toparlayıcı küçük gösteren modellerden yanadır tercihim ve büyük göğüslüler bilir ki uzun süre bu toparlayıcı özelliği koruyan sütyen bulmak oldukça zordur. Belki de bu nedenle fazla beklentiden dolayı diyeceğim ama sonuçta modeli de ona göre seçiyoruz ve en azından daha uzun süre dayanıklılık beklerdim ürünlerden. Şimdi başka bir markanın sütyenlerini kullanıyorum fiyatlar arasında da öyle dağlar kadar fark yok ama kalite olarak penti çok aşağıda kaldı. Bir de bu 5’li külotlarından almıştım 50 lira gibi bir fiyata onlar fena çıkmamıştı ama Koton’dan 12 liraya aldığım 3’lü paket de beklentimi aynı derecede karşıladı. Yani demem o ki çok daha uygun fiyata çok daha kaliteli ürünler bulmak mümkünken penti artık çok da tercih edeceğim bir marka değil.

12 temmuz 03:30