yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (706)
  • medya (7)

  706. Sutyenleri inanılmaz dandik marka. İlk yıkamada abartmıyorum gerçekten ilk yıkamada teli çıktı. Ucuz mal alacak kadar zengin değilim diyeceğim şimdi ama ucuz da değil ki. Dolar bu kadar yüksek değilken Victoria’s Secret’tan aldığım sutyenler hala taş gibi hem de gözünün yaşına bakmadan çamaşır makinesinde çevire çevire yıkadığım halde. Şu çamaşır olayında hem uygun fiyatlı hem kaliteli ürün bulmak ne zor ya.

  9 ağustos 16:31 9 ağustos 16:33

  705. çarşamba günü bikini üstü aldım. tüm plaj ürünlerinde %50 indirim vardı. gerçek fiyat 66 tl olan indirimle 33 liraya aldım ürünü. buraya kadar sorun yoktu. ürünü orada denemediğim için büyük geldi. bir küçüğü ile değiştirmek istedim. çalıştığım için boş vaktim yoktu aile üyelerinden başka birisini gönderdim aynı ürünün 36 bedenini alması için.

  aynı ürün yerine 40 tl olan yani indirimle 20 tl'ye gelen benzer ürün vermişler. eve geldiğinde hem ürünün aynı olmadığını hem de bu ürünün fiyatının ucuz olduğunu ve para üstünün de verilmediğini gördüm.

  sonraki gün aynı ürünün 36 bedenini alınması için yine kendim işte olduğumdan dolayı gidemedim.

  sonraki gün bu söylendiğinde ürünün etiketteki fiyatı 40 tl olmasına rağmen, 66 lira olduğu iddia edilmiş. üst üste yapıştırılmış bir etikette söz konusu değil. kendi üzerinde yazan fiyat bu. üzerine 36 beden de olmadığı için aynı ürün bana tekrar geldi.

  aynı gün tekrar gidildiğinde, çok biliyorsunuz hatta bu ürün çok daha pahalı vs... gibi bir tavırla karşılaştım. sanki karşısında salak varmış gibi. ürünün kalitesinin aynı olduğuna hatta aynı ürün olduğuna dair yeminler vs... üzerindeki süsün koptuğunu aynı ürün olduğunu iddia etmeler. o zaman neden kodları farklı, ya da fiyatları farklı denildiğinde ise siz biliyorsunuz gibi davranışlar ile karşılaştım.

  bir üründe etiket fiyat neyse, o fiyattan satış yapılması gerekmektedir. kaldı ki, herkese bu ürünü satarken aynı şeyler mi deniyor?

  en son para iadesi aldım. mesele para değil ama her iki çalışanın da bilgisizliği ve enayi yerine koyma çabası.

  olay istanbul forum'da gerçekleşti. bu kasadaki şahısın adı da aysel.

  Eksi veren arkadaş neye eksi verdi anlamış değilim.

  8 ağustos 14:40 8 ağustos 15:12

  704. Eskiden bir iki giymede yırtılan çorapları artık daha giyemeden yırtılan marka.

  Ayrıca hangi mağazasına gidersem gideyim çalışanlar mutlaka bir konuda tartışıyor oluyor. Sen molaya erken çıktın geç döndün tarzında tartışmalarına çok sefer şahit oldum.

  En son gidişimde kadıköy şubelerinde mağaza kalabalıkken bi kadın gelip sizde şundan var mı diye bi ürün gösterdi. Çalışan yok dedi kadın gittikten sonra da yeni olduğunu düşündüğüm diğer çalışana gayet sesli bir şekilde aman şimdi bununla mı uğraşayım yoğun olduğunda sen de yok de geç uğraşma dedi. Çalışanlarına müşteri yanında nasıl davranılır öğretmeleri gerekiyor.

  8 ağustos 11:54

  703. selamı sabahı kestiğim marka.

  2 al 1 öde kampanyasıyla uyguna geliyor diye aldığım mayolar 1 hafta sonra %50 + kasada ek %20 indirime girdi. (gbkz: Kendimi aptal gibi hissedip) iade etmek istediğimi söyledim. amacım paramı geri almak, o paranın bir kısmıyla bir adet mayo alıp kalanını harçlık yapmak. (gbkz: Fakat iade almadılar). Sebep: mayoları aldığım aynı gün hatta aynı saat içinde değişim yapmış olmam. Evet yanlış duymadınız, aldığınız mayonun rengini ya da modelini daha avm içindeyken beğenmeyip değiştirmek isterseniz iki kere düşünün. çünkü penti '(gbkz: seni bir kere yolduk, ölsen vermeyiz paranı).' diyor.

  (gbkz: edit): bu girdiyi beğenmeyenler için iki ihtimal var; ya penti'nin sosyal medya çalışanısınız ya da penti tarafından yolunmaktan zevk alan süzme vatandaş.

  28 temmuz 14:01 28 temmuz 15:24

  702. bugün ma vie privee koleksiyonundan aldığım şeyler geldi, ba yıl dım.

  bazıları çok ekstra olsa da çok seksi, farklı modelleri var ve fiyat olarak hakettiklerini düşünüyorum piyasada çok fazla bu tarz iç çamaşarı olmadığı için. ben aldığımda yüzde 40 indirimdeydi ara ara giriyor indirime. (gizlinot: la senzamız da yok artık) kalitelerini de beğendim.

  özenle paketlenmiş, 2 kutu içine konulmuş bir de saten kılıfa koymuşlar. (gizlinot: bayılıyorum böyle küçük detaylara)

  sevgilimiz falan da yok hop çeyize napalım.

  4 temmuz 21:12 4 temmuz 21:13

  701. Artık her yer pahalı, hayat pahalı biliyoruz da Penti aldı başını gidiyor. İndirimsiz alışveriş çok da gerekli değil. Son indirimde pijama aldım birkaç takım. Hem ihtiyacım vardı hem de dışarıda da daha ucuz bir yer aramak istemedim. Kumaşları ve kesimleri hoşuma gitti. Desenlerinin de tatlı olduğunu düşündüm. İndirim dönemlerinde alışveriş yapılabilir

  15 haziran 18:50

  700. Ankara Atlantis Avm mağaza yöneticisi hayatımda gördüğüm en saygısız ve asık suratlı insan olabilir. Online mağazadan aldığım bikini üstleri küçük gelince mağazadan iade etmeye gittim. Kasa da bu hanım vardı, çalışanlarıyla olan yüksek sesli konuşması, iade alacağı için yüzündeki memnuniyetsizliği ve nakit iadeyi sayısız 5 kuruşla yapması kendisinden rahatsız olmam için bana yeterli nedeni verdi. Bundan sonra adımımı atmayacağım.

  15 haziran 15:23

  699. bikini almak için sitesine girdiğim fakat bi türlü işlemi gerçekleştiremediğim mağaza. kart bilgilerini girip sözleşmeyi onaylıyorum ama ekran dönüp duruyor sürekli. 2 kez denedim olmadı. cep telefonundan onay almadıktan sonra işlemi yapmayacakları için içim az biraz rahat ama ufak bi tereddüt de yok değil.

  12 haziran 15:27

  698. Plaj ürünlerini beğeniyorum. Bir bikini bir-iki sezon gitse yeterli bence. desen ve renkler zaten güzel. Ancak pişti olurum korkusuyla alamıyorum penti ürünlerini. Ya da mutlaka yedek götürülmeli. Ne zaman plaja, havuza gitsem en az 7-8 penti ürünü görüyorum.

  9 haziran 15:19

  697. 3 al 2 öde kampanyası ile flex sütyenlerinin 3 ayrı renginden (gizlinot: Ten, beyaz, siyah) aldım. Sitede çark gibi bir şey çeviriyorsunuz bana %5 indirim denk geldi. Kargo zaten 20 tl üzeri bedava. Toplamda 92,40 lira ödedim. Sütyende rahatlık düşkünü bir insan olduğum için sevebileceğimi düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  4 haziran 03:32